אודות

אודות חברת אלוני ניסור וקידוח בטון – מהמובילים בתחום עבודות הריסה, עם ניסיון רב שנים מעל 20 שנה, המשיכו לקרוא על החברה…
אלוני ניסור וקידוח בטון

מי אנחנו?

אנחנו בחברת אלוני לניסור בטון, מציעים את כל השירותים הקשורים לתחום של ניסור בבטון. כמעט כל שיפוץ או שינוי שתרצו לעשות בבית או במשרד, יחייב אתכם בניסור בטון. אם זה לצורך הורדת קיר ואם זה כדי ליצור חלון או דלת חדשים. כך גם במקרים של התקנת מזגנים, קמינים, קולטי אדים וכן הלאה. כל אלו מחייבים עבודה של חיתוך או קידוח בבטון. מדובר במשימות מורכבות המחייבות עבודה מדויקת מצד אחד עם הקפדה על ביטחון ובטיחות המבנה והעובדים מצד שני.

את כל זה אנחנו עושים. ניסור וקידוח בבטון עם הכלים הכי מתקדמים שיש היום בשוק וזאת כדי להבטיח לכם עבודה מקצועית ומדויקת תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות. כך שהתוצאות תהיינה מושלמות ללא כל פגיעה ברכוש או בנפש.

מכונת ניסור בטון בפעולה

כיצד הכל התחיל?

אלון מזור, אחד מהוותיקים והמנוסים ביותר בתחום הזה של ביצוע עבודות הריסה ומהחלוצים בתחום הזה של ניסור בטון, הוא זה שהקים את החברה. למעשה פועלת החברה בתחום החל משנת 2002. כלומר מדובר כאן בחברה שצברה ניסיון של מעל 20 שנה!

אין חולק על כך כי בתחום הזה של ניסור בטון, לניסיון יש תפקיד חשוב ביותר. הוא זה שמקנה את מלוא המיומנות, הוא זה שמעניק לבעלי המקצוע את הידע הנרחב ואת היכולת לפתור כמעט כל בעיה תוך ביצוע יעיל, מדויק ואסתטי של כל עבודת ניסור, קידוח או הריסה.

בטיחות בעבודה

היתרון בחברת אלוני

כל עבודה הכוללת ניסור בטון טומנת בחובה סיכונים בלתי מבוטלים. אנחנו יודעים כי אסונות רבים אירעו בעקבות עבודה שנעשתה שלא על פי כל הכללים כאשר נגרמו נזקים חמורים למבנים. אם זה סדקים או שברים בחלקי קיר שם התבצעו העבודות וגרוע מכך פגיעות בשלד הבניין. שלא לדבר על פגיעה בחיי אדם. אחרי הכול העבודה נעשית עם בטון שעשוי להגיע במקרים רבים למשקל של טונות.

כאשר מתעסקים בחיתוך של הבטון, הרי שהוא עלול לקרוס בכל רגע ולפגוע באנשים הנמצאים במקום. ברור שהמבנה כולו עלול להיפגע בעקבות נפילה בלתי מבוקרת של חלקי בטון כבדים.

הבטיחות מעל הכל

בחברה אלוני לניסור בטון, הבטיחות היא מעל הכול. אנחנו לא נתחיל לבצע את העבודה בטרם נוודא כי היא תיעשה בצורה הכי בטוחה.

יש הרבה חברות בתחום שלא באמת מבינות את המשמעות. מבחינתם הם באים לבצע את העבודה שהטילו עליהם בלי להתייחס יותר מידי לכל מה שקורה מסביב. לא פעם מתברר כי בעקבות העבודה נגרמו נזקים רציניים לשלד הבניין מה שמחייב תיקונים ושיפורים שגם אלו לא תמיד מחזירים את המצב לקדמותו.

חברת אלוני שמה לדגל את נושא הבטיחות ומבטיחה לכם עבודה מקצועית ובטוחה כדי שתיהנו מראש שקט.

על הצוותים שלנו

חברת אלוני ניסור וקידוח בטון עובדת עם גדולי הקבלנים בארץ ומבצעת עבודות מורכבות תוך הקפדה על מקצועיות בלתי מתפשרת. החברה ביצעה אלפי פרויקטים ומבצעת פרויקטים רבים בכל שנה גם עבור לקוחות מסחריים וגם עבור לקוחות פרטיים.

בחברה שלנו שלושה צוותים שעובדים בפריסה ארצית.

10 עובדים בסה"כ המציעים זמינות גבוהה בביצוע עבודות של ניסור בטון בכל נקודה שתבקשו בכל רחבי הארץ.

תהליך העבודה מול לקוחות

זקוקים לשירות של ניסור בטון או קידוח בטון? כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר בטלפון. אם מדובר בפרויקט גדול אלון יגיע למקום וייתן לכם ייעוץ מקצועי וגם הצעת מחיר.

השירות שלנו זמין, מהיר ויעיל ומבטיח לכם תוצאות מדויקות ומושלמות!