ניסור / חיתוך קורות בטון

ניסור חיתוך מדויק של קורות בטון באמצעות ניסור ביהלום. חברת אלוני מתמחה בחיתוך וניסור קורות מבטון, ואנו מציעים גם פינוי ההריסות לאחר הניסור
תוֹכֶן הָעִניָנִים

קורות הבטון במבנה נועדו על מנת לחזק ולהעניק את התמיכה הדרושה למבנה. כל פגיעה או ניסור שנעשה בצורה לא אחראית, עשויים להוביל לנזקים חמורים ומסוכנים למבנה. זו הסיבה שבמקרים בהם עולה צורך בביצוע שינויים בבטון. חשוב מאוד לבדוק בעזרת אנשי מקצוע איך וכיצד ואם בכלל אפשר לבצע את העבודה.

חברת אלוני מציעה שירות ניסור בטון מקצועי ויעיל במיוחד. המאפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר של ניסור קורות הבטון.

ניסור קורות בטון

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-803-7996

כיצד מתבצע ניסור / חיתוך קורות בטון?

השירות לביצוע ניסור קורות בטון מתחיל בתכנון מקדים של העבודה. זה כולל בדיקה של מהנדס שיקבע האם אכן ישנה אפשרות לבצע את העבודה. מעבר לכך חשוב לבחור את כלי העבודה הנכונים והמתאימים שזה כולל בחירה במסורים המתאימים. זה כולל גם התחשבות בהיקף העבודה, הגישה למקום העבודה וקבלת החלטה באיזה סוג של מסור לבצע את העבודה, ידני או אוטומטי.

העבודה כוללת מעבר להכנות ולניסור עצמו גם את פינוי הפסולת, כל זאת על מנת שהשטח יישאר נקי ובטיחותי גם לאחר העבודה.

ניתן לראות בסרטון הבא כיצד מתבצע ניסור קורות בטון

 

מחיר של חיתוך קורות בטון

מחיר השירות נקבע בהתאם לסוג העבודה, היקף העבודה, רמת המסוכנות שלה כמו גם הגישה למקום. ככל שהגישה תהיה מסובכת יותר זה יגביר את רמת הסיכון בעבודה מה שישפיע כמובן גם על המחיר. מלבד זאת יש עבודות אותן ניתן לבצע באופן ידני מה שבהחלט עשוי הוזיל עלויות כאשר עבודה עם מכונה אוטומטית הנשלטת באמצעות שלט רחוק תהיה כמובן יקרה יותר.

אם תרצו שהעבודה תכלול גם את פינוי הבטון, ברור שגם זה ישפיע על המחיר בסופו של דבר.

להצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד חייגו עכשיו – 077-803-7996

למחירון ניסור וקידוח בטון

תמונות של ניסור קורות בטון

ניסור קורות בטון

ניסור קורות בטון

ניסור קורות בטון

אלמנט הבטון מוחזק על ידי מנוף לאחר הניסור

שאלות ותשובות בנושא

שאלות רבות נשאלות בנושא הזה של ניסור קורות ועמודים העשויים בטון.

איך מנסרים את קורות הבטון?
עמודי בטון הם עמודים מאוד חזקים ושבירה שלהם בלי פיקוח עלולה לפגוע בכל המבנה. רק במקרים אשר בהם הפעולה אכן אפשרית ומתקבל אישור לבצע אותה, ניתן יהיה לעשות את זה בעזרת מסור יהלום בלבד. הכלי היחיד המתאים שמסוגל ליצור את החיתוך המהיר והמדויק ביותר.

האם יש צורך במהנדס?
לפני שבכלל מתחילים לבצע את העבודה, חובה להיעזר בשירותי מהנדס בנייה או קונסטרוקטור וזאת על מנת שהוא יבדוק את המבנה ואת הקורות. הוא זה שיקבע האם, איך וכיצד אפשר יהיה לבצע את העבודה בפועל.

למה כדאי לכם לפנות דווקא אל חברת אלוני?

  • בטיחות מעל הכל. זהו הדבר הכי חשוב. כי כולכם בוודאי רוצים לסיים את המשימה בלי שייגרם כל נזק לאנשים בסביבה.
  • ניסיון רב שנים. הניסיון הוא הנכס הכי חשוב שיש לכל חברה והיא זו שמבטיחה לכם ביצוע טוב יותר ומוצלח יותר של העבודה.
  • שירות אדיב ומחירים אטרקטיביים – השירות המקצועי והאדיב לא מייקר את השירות. אתם נהנים מעבודה טובה ויעילה בלי לשלם על כך מחיר מופקע. להיפך. המחירים שלנו נוחים במיוחד.

 

מכונת-ניסור-בטון.

מכונת-ניסור-בטון.

השירותים שלנו לניסור בטון

אצלינו תוכלו לקבל כל שירות לכל עבודה של ניסור בטון. עבודה מקצועית, עבודה מדויקת ועבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות.

  • ניסור קיר בטון כמעט כל שיפוץ בבית כולל גם ניסור של קירות בטון. אם זה כדי להסיר קיר בטון ממקומו ואם זה כדי לפרוץ פתח בקיר כדי ליצור חלון או דלת. כל פעולה כזו חייבת להיעשות בכלים המקצועיים המיועדים לניסור בטון. אצלינו תקבלו את המענה המושלם.
  • ניסור קרניז בטון במבנים רבים יש קרניזים העשויים בטון מסביב למבנה בצמוד לגג. ניסור הקרניז חייב גם כן להיעשות באופן מקצועי כדי שלא לפגוע בבטיחות המבנה ובאסתטיקה.

 

חברת אלוני – הדרך הכי בטוחה לעבודות חיתוך בבטון

כשאתם זקוקים לשירות של ניסור או קידוח בבטון, אתם חייבים לשים דגש על מספר פרמטרים.

  • עבודה מקצועית – העבודה של ניסור או קידוח בבטון חייב להיעשות באופן מקצועי. זה אומר עבודה מדויקת, עבודה אסתטית וכזו שתבטיח תוצאות בדיוק כפי הציפיות.
  • עבודה של צוות מנוסה – הצוות שלנו הוא בעל ניסיון רב בתחום הזה של ניסור בבטון ועל כן הוא מסוגל להבטיח תוצאות מושלמות ממש מכל בחינה.
  • עבודה עם כלים מתאימים – העולם שלנו הולך ומשתכלל וכך גם עם התחום הזה של ניסור ועבודה עם בטון. יש לנו היום מגוון גדול של כלים עדכניים אשר בעזרתם ניתן להגיע לביצועים מושלמים של ניסור וקידוח בבטון. הכלים הללו מעניקים לנו יכולת ליהנות מעבודות שנעשות במהירות רבה. בלי מאמץ גדול מידי כאשר לכל סוג של קידוח יש את הכלי המתאים.
  • עבודה נקייה – הכלים המיועדים לניסור או קידוח בבטון פועלים יחד עם מתז מים שמתיז במהלך הניסור או הקידוח. המטרה של המים היא על מנת לצנן את הלהבים של המסור על מנת שלא יתחממו יתר על המידה. להב חם מידי עלול להסב נזקים למשטח אותו מנסרים. הלהב עצמו חשוף אף הוא לנזקים וכך גם המקדח או המסור. העבודה עם המים מוביל ליתרון משני והוא סיפוח האבק שאמור להתפזר למעשה באוויר במהלך הניסור. כך שהמקום נשאר נקי. גם לאחר ביצוע העבודה שבדרך כלל היא ממש מלכלכת את כל הסביבה.
  • עבודה בטוחה – ניסור בבטון מחייב הקפדה על כל כללי הבטיחות. זה כולל את ההקפדה על בטיחות הקיר והמבנה אשר אותו מבקשים לנסר וזה כולל גם ובעיקר את הבטיחות של האנישם המבצעים את העבודה ואת אלו הנמצאים באזור.

אנחנו בחברת אלוני ניסור וקידוח בבטון שמים דגש על בטיחות בעבודה. החל מקבלת אישור ממהנדס שבודק את המקום וקובע האם אכן אפשר לבצע את ניסור או קידוח בטון הרצויים. וכלה בהכנת השטח לקראת הניסור ולבישת הביגוד המגן המתאים.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

הניסיון

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף

המקצועיות

אנו מבינים היטב את התחום לפרטי פרטים

השירות

שירות ועמידה בזמנים - השירות הטוב ביותר

מְעוּלֶה
מבוסס על 11 ביקורות
שי מנצוב
שי מנצוב
2023-05-07
עובד מקצועי ודייקן מרוצה מאוד ומחיר סביר בהחלט
ידידיה כהן
ידידיה כהן
2023-04-23
שירות חם עבודה יסודית והכי חשוב אמינות נהנתי מאוד ממליץ בחום
משה יצחק
משה יצחק
2023-04-18
תודה רבה צוות הכי טובים שהיו לי עבודה מעולה כמה פעמים לפני היו אצלי מנסרים ולא היו מקצועיים וגרמו לנזקים חברת אלוני מקצועיים תודה רבה רבה
Dina Ben Shushan
Dina Ben Shushan
2023-04-17
מקצוען
ליאת סויסה
ליאת סויסה
2023-04-17
ממליצה מאוד על אלוני ניסור אדם מקצועי אדיב ואחראי
הדס אלבלק
הדס אלבלק
2023-04-17
עבודה מקצועית!! והשירות מעל הכל!
אורי חיים מזור
אורי חיים מזור
2023-04-17
עובדה מהירה טובה ומדויקת
Ilay Kuzibardov
Ilay Kuzibardov
2023-04-17
שירות מדהים
Ofer Baram
Ofer Baram
2023-04-17
ספק הגון ישר בעל מקצוע מפעיל תהליכי עבודה מדויקים ונכונים ובבטיחות רבה כן ירבו שכמותו
יוסף סלמה
יוסף סלמה
2023-04-17
תודה על שירות נקי אמין ומקצועי, מרוצה מעל הגג
מאמרים והדרכות על ניסור בטון

חיתוך בטון עם דיסק

הצטרפו אלינו להכרות מעמיקה עם עולם החיתוך בבטון. במאמר זה, אנו מתמקדים בשילוב בין חיתוך בטון עם דיסק לניסור וקידוח, ומסבירים איך השילוב הזה משפר את איכות התוצאה ומקל על התהליך. נציג את השיטות המובילות בענף, ונדגיש מדוע חברת אלוני היא הבחירה הנכונה לחיתוך בטון מקצועי ואיכותי.

קרא עוד »