ניסור קיר בטון במחירים אטרקטיביים

שירותי ניסור קיר בטון לצורך הורדה והסרה של קירות בטון במבנה. אנו בחברת אלוני נבצע עבורכם את העבודה במהירות ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.
תוֹכֶן הָעִניָנִים

המבנים בישראל רובם ככולם עשויים מבטון באחוזים גבוהים. המגמה היא כמובן ליצור מבנים איתנים ויציבים שיוכיחו עמידות גם במקרים של רעידות אדמה. תוך שהם יעניקו מרחב מוגן בעת הצורך. חדרי הממד מכילים כמובן יותר בטון וגם בטון שהוא מחוזק בברזל.

לצורך חיזוק מבנים עושים שימוש בבטון גם כדי ליצור חגורות בטון עמודי בטון וכן קירות שלמים העשויים אף הם בטון מזויין.

אז עד פה הכול ברור ואפילו רצוי. הבעיה מתחילה כאשר יש צורך בשבירת קיר בטון קיים כדי ליצור שינויים בבית. הזזת קירות, פתיחת חלונות חדשים, יצירת פתחים וכן הלאה.

בניגוד לשבירה של קיר בלוק שנעשית בעזרת פטיש ואזמל, הרי ששבירה של קיר העשוי בטון היא כבר פעולה הרבה יותר מורכבת וקשה. בדיוק לשם כך יש את האמצעים שנועדו לשם 'ניסור בטון'. מסורי בטון, מקדחי בטון וכבל יהלום. בעזרת האמצעים הללו ניתן לחתוך את הבטון בקלות רבה.

ניסור קיר בטון

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-803-7996

עבודה לניסור קיר בטון

העבודה של ניסור קירות בטון נעשה בעזרת מסור יהלום. מסור יהלום זהו למעשה מסור חזק מאוד שמונע על ידי מנוע עוצמתי במיוחד. אל המסור מחברים דיסק חיתוך עם שיניים חדות אשר קצותיו מצופים באבקת יהלום. היהלום הוא חומר מאוד חזק וכאשר הוא נע עם המסור החזק הרי שהחיתוך נעשה כמעט מאליו בלי שיהיה צורך להפעיל כוח על הבטון.

ברגע שיש לנו כלי שהוא חזק מהבטון, הרי שהחיכוך של מסור היהלום יוביל לחיתוך מידי כאשר הבטון ייכנע מהר מאוד.

מתי נצטרך שירות של ניסור קירות בטון?

נצטרך שירותי ניסור קירות בעיקר כאשר אנו רוצים לבצע שינויים במבנה הבית. ניתן לבצע חיתוך כלפי חוץ כמו למשל לפתוח דלת או חלון, וגם לעוד צריכים. כמו להגדיל או לשנות את הבית.

פתיחת חלון בקיר בטון

רבים הם האנשים שרוצים ליצור חלון חדש בקיר בטון קיים כדי להרוויח עוד אור ועוד אוויר. החיתוך של קיר הבטון לצורך יצירת חלון חייב להיעשות בצורה מאוד מדויקת ובאופן סימטרי על מנת שאכן יתקבל החלון בגודל ובצורה הרצויים. מסור היהלום הוא הכלי אשר בעזרתו אכן אפשר יהיה להגיע לתוצאות הרצויות במהירות ובקלות.

פתיחת דלת בקיר בטון

בדומה לפתיחת חלון בקיר בטון, גם פתיחת דלת בקיר בטון מחייבת עבודה מקצועית וסימטרית מאוד. ברגע שבוחרים לבצע את העבודה באמצעות מסור בטון יהלום הרי שתוך זמן קצר ממש מתחילת העבודה אפשר להגיע לתוצאות הרצויות. הניסור ייעשה בצורה מושלמת ממש כך מיד לאחר הניסור אפשר יהיה להרכיב את המשקופים ולהתקדם בעבודה.

דיסק לניסור בטון

דיסק לניסור בטון

מחירים – כמה עולה לנסר קיר בטון?

המחיר לניסור קירות בטון משתנה בהתאם לאופי הפרויקט, העובי של הבטון, סוג הבטון, כלומר בטון רגיל או בטון שמחוזק בפלדה וברזל. אפשרויות הגישה למקום העבודה ועוד גורמים שמשפיעים כולם על המחיר הסופי עבור העבודה. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, צרו עמו קשר ונשמח לגבש עבורכם את ההצעה המשתלמת ביותר.

מחיר ניסור קיר בטון: החל מ- 170 ₪ למטר רץ.

ניסור בטון מחיר [מחירון המלא] לחצו כאן

להצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד עבורכם חייגו עכשיו – 077-803-7996

 

שאלות ותשובות בנושא ניסור קיר בטון

האם אפשר לנסר כל קיר בטון?
בתוך קירות הבטון עוברות תשתיות שונות של הבית. צנרת מים, תשתיות חשמל, תשתיות תקשורת, מזגנים וכן הלאה. לפני שבאים לנסר קיר מבטון חובה לבדוק האם בקיר המיועד אין צנרת או תשתיות שעלולים להיפגע בעקבות הניסור. מלבד הבדיקה הזו של תכולת הקיר, חובה לבדוק בעזרת איש הנדסה האם לא מדובר בקיר תמך של המבנה. ניסור בלתי זהיר של קיר בטון עלול להחליש את הבית. ולהזיק לכל המבנה כולו עד כדי סכנת התמוטטות.

רק אחרי שבודקים כי אכן אין כל בעיה בטיחותית בניסור הקיר, אפשר להתקדם הלאה.

מה עושים עם חלקי הבטון המנוסר?
חשוב לזכור כי עם סיום העבודה של ניסור קיר הבטון אנחנו נשארים עם חלקי בטון שנחתכו מהקיר. מדובר במפגע בטיחותי שחייבים לטפל בו. אז אם מדובר בחלקי בטון גדולים, יהיה צורך בריסוק של אותם החלקים ואחר כך גם פינוי שלהם. יש לקחת בחשבון שיהיה צורך לערב כלי עבודה נוספים. מעבר לכלי החיתוך וזאת כדי לבצע את הפינוי של פסולת הבטון.

מי יכול לבצע ניסור בקירות בטון?
חברת אלוני מציעה שירות בלעדי של צוות מיומן ומקצועי. העושה שימוש בכלים הכי מתקדמים שיש היום בשוק הזה של ניסור בטון. ניסור בטון בעזרת מסורי יהלום, שימוש במקדחי יהלום בעת הצורך וכן עבודה עם כבל יהלום במקומות שם אי אפשר להשיג את התוצאות באמצעות המסור הרגיל.

 

היתרונות בחברת אלוני:

  • בטיחות בעבודה הכוללת הכנה נכונה של השטח. בדיקה מקצועית לפני תחילת העבודה. וכמובן ביצוע בצורה הכי בטוחה עם הכלים הנכונים תוך שמירה והגנה של כל הצוות המשתתף בעבודה. זה כולל לבוש מגן, הרחקת אנשים מהשטח. הכנה נכונה של המקום מפני פגיעה אפשרית בעקבות נפילת חלקי בטון וכן הלאה.
  • ניסיון רב שנים בתחום הזה של ניוסר וקידוח בבטון, מה שמוביל לביצועים מוצלחים ברמה גבוהה ומוקפדת במיוחד.
  • שירות אדיב של צוות ששם את הלקוח במרכז. הצוות האדיב מבטיח לכם עבודה יעילה ומועילה עם ליווי מקצועי לכל אורך התהליך עד לפינוי הפסולת מהאזור.
  • מחירים אטרקטיביים במיוחד בלי קשר לרמה המקצועית של העבודה כולה.

 

שירותי בטון נוספים שתוכלו לקבל בחברת אלוני

ניסור מרפסות –  קורה לא פעם שבמהלך ביצוע שיפוצים מבקשי להסיר מרפסת קיימת. העבודה כוללת ניסור של המרפסת תוך שמירה מפני נפילה של המרפסת וחלקי בטון אחרים. מה שעלול להזיק לסביבה וכמובן לפגוע באנשים. ניסור מרפסת נעשה על ידינו בכלים המתקדמים ביותר. תוך קשירה של המרפסת על מנת למנוע נפילה בלתי מבוקרת שלה כלפי מטה. לאחר הניסור מועברת המרפסת ישירות אל המשאית ומסולקת מהמקום.

ניסור רצפת בטון – ניסור של רצפת בטון מחייבת גם כן עבודה מקצועית. אותה מציעה חברת אלוני תוך הבטחה לביצוע יעיל, מהיר איכותי ובטיחותי.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

הניסיון

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף

המקצועיות

אנו מבינים היטב את התחום לפרטי פרטים

השירות

שירות ועמידה בזמנים - השירות הטוב ביותר

מְעוּלֶה
מבוסס על 11 ביקורות
שי מנצוב
שי מנצוב
2023-05-07
עובד מקצועי ודייקן מרוצה מאוד ומחיר סביר בהחלט
ידידיה כהן
ידידיה כהן
2023-04-23
שירות חם עבודה יסודית והכי חשוב אמינות נהנתי מאוד ממליץ בחום
משה יצחק
משה יצחק
2023-04-18
תודה רבה צוות הכי טובים שהיו לי עבודה מעולה כמה פעמים לפני היו אצלי מנסרים ולא היו מקצועיים וגרמו לנזקים חברת אלוני מקצועיים תודה רבה רבה
Dina Ben Shushan
Dina Ben Shushan
2023-04-17
מקצוען
ליאת סויסה
ליאת סויסה
2023-04-17
ממליצה מאוד על אלוני ניסור אדם מקצועי אדיב ואחראי
הדס אלבלק
הדס אלבלק
2023-04-17
עבודה מקצועית!! והשירות מעל הכל!
אורי חיים מזור
אורי חיים מזור
2023-04-17
עובדה מהירה טובה ומדויקת
Ilay Kuzibardov
Ilay Kuzibardov
2023-04-17
שירות מדהים
Ofer Baram
Ofer Baram
2023-04-17
ספק הגון ישר בעל מקצוע מפעיל תהליכי עבודה מדויקים ונכונים ובבטיחות רבה כן ירבו שכמותו
יוסף סלמה
יוסף סלמה
2023-04-17
תודה על שירות נקי אמין ומקצועי, מרוצה מעל הגג
מאמרים והדרכות על ניסור בטון

חיתוך בטון עם דיסק

הצטרפו אלינו להכרות מעמיקה עם עולם החיתוך בבטון. במאמר זה, אנו מתמקדים בשילוב בין חיתוך בטון עם דיסק לניסור וקידוח, ומסבירים איך השילוב הזה משפר את איכות התוצאה ומקל על התהליך. נציג את השיטות המובילות בענף, ונדגיש מדוע חברת אלוני היא הבחירה הנכונה לחיתוך בטון מקצועי ואיכותי.

קרא עוד »