ניסור וקידוח בטון בביתר עילית

שירותי ניסור וקידוח בבטון בירושלים ובאזור ביתר עלית חברת אלוני
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור ניסור וקידוח בטון, חייגו עכשיו 077-803-7996, או השאירו פרטים

מחפשים שירות של ניסור או קידוח בבטון באזור ביתר עלית? חברת אלוני עם המענה המושלם! עבודה מקצועית, איכותית עם הציוד הכי מתקדם בשוק. כדי שתיהנו מעבודה מהירה, יעילה ובטוחה!

מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחירים אטרקטיביים במיוחד!
אלוני ניסור וקידוח בטון
תוֹכֶן הָעִניָנִים

ניסור וקידוח בטון בביתר עלית

חברת אלוני המתמחה בשירותי ניסור וקידוח בטון מציעה שירות של צוות מיומן ומנוסה העוסק בתחום מזה עשרים שנה! אנחנו מצוידים בכל מה שצריך כדי לספק לכם עבודה מהירה, מקצועית, יעילה ובטוחה כאחד.

השירות של ניסור בטון כולל מגוון גדול של עבודות כאשר כל אחת מהן למעשה נועדה למטרות אחרות. המכנה המשותף בין כולם הוא עבודה מקצועית ומדויקת של צוות שמסוגל להוציא תחת ידיו תוצאות מדויקות מאוד, ממוקדות מאוד עם הקפדה על כל כללי הבטיחות.

ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון

כשאתם רוצים להסיר קיר בטון כדי לסדר מחדש את החללים בבית, כשאתם רוצים לפתוח פתח חדש בקיר בטון כמו למשל פתיחה של דלת אל חדר המדרגות או כשמדובר ביצירת חלון בקיר בטון, כל העבודות הללו והדומות להן מחייבות אתכם בעבודה מאוד מדויקת מצד אחד ובעבודה מוקפדת מאוד מבחינה בטיחותית מצד שני. הביצוע שייעשה בעזרת אנשי מקצוע יעניק לכם ראש שקט ורגוע כאשר תוכלו להיות בטוחים לגבי התוצאות.

צינורות בטון

ניסור צינורות בטון

צינורות בטון הם צינורות השוכנים מתחת לפני הקרקע. ההתקנה שלהם מחייבת ניסור מאוד מדיוק כדי לאפשר את ההתקנה המושלמת של התשתיות. מסור הבטון הוא הכלי שבעזרתו אכן אפשר להשיג את התוצאות הרצויות.

פתיחת פיר מעלית

פתיחת פיר מעלית

בעת התקנה של מעלית במבנה שאין בו הכנה למעלית צריך לפתוח בכל קומה פתח כדי ליצור את פיר המעלית. יש לקודח גם בעומק הבניין כדי להתקין את המעלית על כל מה שכרוך בכך. כל זה מחייב הכנה מדקדקת ותכנון מפורט על ידי איש מקצוע מתחום ההנדסה או הקונסטרוקציה. לאחר שיש את כל האישורים הנדרשים ויש הוראות עבודה ברורות, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שידעו לבצע את העבודה בצורה הכי יעילה והכי טובה.

פתיחת דלת או חלון בקיר חיצוני

פתיחת דלת או חלון בקיר חיצוני

בעת שיפוצים או הרחבה של הבית עולה לא פעם צורך בחיתוך או ניסור של קיר חיצוני כדי ליצור בו חלון חדש או דלת חדשה. חיתוכים כאלה מחייבים עבודה מאוד מדויקת וזאת כדי לאפשר תוצאות מדויקות מאוד וחיתוך שיוביל מיד לשלבי העבודה הבאים של התקנת המשקופים, הדלתות או החלונות. ברגע שהעבודה נעשית בכלי ניסור מותאמים, אתם בהחלט יכולים לצפות לתוצאות מהירות ויעילות במיוחד

ניסור חגורת בטון

ניסור חגורת בטון

חגורות הבטון בדומה לעמודי הבטון עוברים לרוחב המבנה ומעניקים לו את החוזק ואת היציבות הנדרשים לו. ניסור של חגורת בטון אינו עניין של מה בכך. הניסור מחייב עבודה מאוד מדויקת ומאוד מקצועית כדי להבטיח תוצאות בטוחות ומושלמות.

ניסור קורות בטון

קורות הבטון עוברות לאורכו של כל מבנה כאשר אלו נועדו לתת מענה מבחינה בטיחותית של המבנה. חיתוך של קורה בצורה לא מבוקרת עלול לסכן את כל המבנה ואת יושביו. על כן, אם עולה צורך בביצוע חיתוך של קורת בטון, חובה לתת את הדעת על פנייה אל אנשי מקצוע מומחים לתחום שיבדקו האם אכן ישנה אפשרות לעשות את הפעולה הזו. לאחר שיש לכם אישור מהנדס לחיתוך כזה, עליכם לפנות אל אנשי מקצוע שמסוגלים לעשות את העבודה בצורה הכי מקצועית והכי יעילה. כך תוכלו למצוא את עצמכם תוך זמן קצר לאחר החיתוך שיעשה במלוא המקצועיות והמיומנות.

קידוח בבטון בניגוד לניסור בטון זהו קידוח של חורים בבטון. זה יכול להיות קידוח של חור קטן ממש כדי להעביר כבל חשמל וזה יכול להיות קידוח של חצי מטר ויותר. הכול בהתאם למטרה הנדרשת. אנחנו כאן עם כל האפשרויות וכל הקידוחים בכל גודל כדי לספק לכם תוצאות יעילות, מדויקות ומהירות.

קידוח חור למייבש כביסה

מייבש הכיבסה מצויד בדרך כלל בצינור פליטה. צינור הפליטה אמור לצאת אל השטח בחלל החיצוני כדי שהלחות לא תישאר בחללים הסגורים בבית. מה שעשוי להוביל לרטיבות ולעובש. קידוח של חור עבור מייבש הכביסה יאפשר את העברת הצינור כך שתוכלו ליהנות ממייבש הכביסה בלי לסבול מתופעות לוואי שונות.

קידוח חור לקמין

כדי להתקין קמין יש לקדוח חור בגודל הנדרש בצורה מקצועית ואסתטית במיוחד. החור אמור להיות במקום רכזי יחסית בבית ועל כן הוא גם חייב להיות מושלם ממש. בעזרת מקדח יהלום עם כוס קידוח בקוטר המתאים תוכלו להגיע לתוצאות המדויקות והנכונות.

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול זה קידוח של חור בקוטר של כעשרה ס"מ. קידוח כזה הוא אחד הקידוחים הכי מבוקשים כי הוא משמש למגוון מטרות והתקנות שונות בבית. אם זה לצורך התקנה של מזגן ואם זה כדי להתקין מייבש כביסה. כך גם עם קולט האדים וכך גם עם הקמין. כדי ליצור חור כזה יש לבחור במקדח יהלום אליו מחברים את כוס הקידוח בקוטר הרצוי. מקדח היהלום עם כוס הקידוח של 4 צול יוביל לתוצאות מאוד מדויקות ומאוד מהירות של קידוח יעיל וממוקד.

כמה עולה ניסור וקידוח בטון בביתר עילית?

ניסור וקידוח בטון בביתר עילית מתומחר על פי מגוון פרמטרים עליהם יש לתת את הדעת. מדובר בכמה וכמה מרכיבים שהם למעשה משפיעים על מורכבות העבודה ועל העלויות שלה.

הפרמטרים שבהם אנחנו מתחשבים כדי לתת לכם את הצעת המחיר המדויקת ביותר כוללים בין היתר.

 • עובי הבטון – ככל שהבטון הוא עבה יותר, הרי שהניסור וגם הקידוח יעלו יותר לכל עובי של בטון יש את הכלים הייחודיים ואת אלו שיעניקו לכם את המענה.
 • אורך הניסור או מספר הקידוחים – המחיר נקבע בהתאם להיקף העבודה. ככל שמדובר יהיה בעבודה גדולה יותר הרי שהמחיר לכל מ"ר או קידוח ירדו בהתאם.
 • הנגישות למקום העבודה – יש להתחשב בנגישות למקום העבודה וביכולת להגיע אל הנקודה הרצויה. ככל שמורכב יהיה להגיע אל המקום יידרשו כלים נוספים, מה שבהכרח ישפיע על העלויות בסופו של דבר.
 • פינוי הבטון – לאחר ביצוע העבודה יש לפנות את הבטון שניסרנו. אם מדובר בחלקי בטון גדולים כמו למשל מרפסת שהורדנו או רצפה שנוסרה, הרי שיהיה צורך במשאית מיוחדת שתפנה את חלקי הבטון הגדולים הללו. במקרים רבים יידרש ריסוק של הבטון מה שיאפשר פינוי בטוח ויעיל של הבטון מהאזור. יש מצבים בהם אפשר להעביר את משטחי הבטון כפי שהם כמו למשל בהסרת מרפסת. ניתן לקשור את המרפסת מראש ומיד עם הניסור להבעיר אותו ישירות אל תוך המשאית שתפנה אותו מהשטח.

דוגמאות למחירים לעבודות של ניסור בטון:

*(ט.ל.ח) המחירים להערכה בלבד ואינם מחליפים את המחיר שתקבלו בהצעה ולכן מומלץ ליצור קשר כדי לקבל מחיר מדויק

תמונות מהשטח ניסור וקידוח בטון

לפניכם תמונות מהשטח של עבודות ניסור וקידוח אלמנטים מבטון באזור ירושלים.

חברת אלוני לשירותכם:

כשאתם מחפשים שירות לצורך ביצוע עבודות מהסוג הזה כמו ניסור וקידוח בבטון, אתם צריכים לתת את הדעת על כך שהעבודה תימסר אך ורק לידיים מקצועיות שיש להם ניסיון בכל העבודות מהסוג הזה. אחרי הכול, עבודות עם בטון הן לא עבודות פשוטות ובלי ידע וניסיון בתחום, קשה לצלוח את המשימות הללו.

מעבר לידע ולניסיון, יש צורך בכלים מתאימים ובציוד המיועד בדיוק לשם כך. זה אומר כלי ניסור וקידוח איכותיים ועדכניים אשר בהם ניתן יהיה ליצור את הקידוחים או החיתוכים הנדרשים.

חברת אלוני היא הכתובת שלכם שעונה על כל הדרישות.

 • צוות מקצועי ומיומן.
 • צוות וותיק ומנוסה.
 • עבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות.
 • ציוד מתקדם ועדכני.

הודות לכל אלו תוכלו גם אתם ליהנות מביצועים מושלמים.

ניסור וקידוח בטון בביתר עילית
שירותי ניסור וקידוח בטון בביתר עילית
קבלו הצעת מחיר

לשירותי ניסור בטון צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

שאלות ותשובות על ניסור וקידוח בטון

 1. פריקת קירות במבנים: כאשר קירות ישנים צריכים להסיר על מנת ליצור שטח פתוח או לשנות את תכנון החללים, ניסור בבטון יכול לשמש לפריקת הקירות בצורה נקייה ומדויקת.

 2. התקנת מערכות חשמל ותקשורת: במהלך שיפוץ חלקי או מלא של מבנה, ייתכן ויהיה צורך להתקין או לשדרג מערכות חשמל, תקשורת או מערכות ניקוז. באמצעות קידוח וניסור בבטון ניתן לפתוח את השטחים הנדרשים למערכות ולהכניס את הציוד החדש בצורה יעילה.

 3. שיפוץ מערכות תקרה: במידה ורוצים לשדרג או לשנות מערכת התקרה בבניין, ניסור בבטון יכול לשמש לפתיחת חורים להתקנת מערכות תאורה, מזגן או מערכות אחרות בתקרה. ועוד…

יתרון המרכזי של ניסור וקידוח בבטון הוא היכולת לבצע שיפוצים מדויקים ויעילים בבניינים ותשתיות קיימים.

סוגי עבודות בניסור וקידוח בטון הנפוצים כוללים פריקת קירות, התקנת מערכות חשמל ותקשורת, שיפוץ מרפסות ומערכות תקרה, הקמת מעליות ומדרגות, שיפוץ מערכות, הסרת רצועות יסוד, ועוד.

 
 1. ניסיון וניסיון קודם: חשוב לבחון את ניסיון החברה ואת היכולת שלה לספק את השירותים הדרושים. בדוק את תקופת הפעילות של החברה, הפרוייקטים הקודמים שביצעה, והאם היא מתמחה בסוג העבודות שאתה צריך (ניסור וקידוח בבטון). בנוסף, בדוק את המומחיות

 2. רשיונות ותעודות: בדוק את הרשיונות והתעודות הרלוונטיות של החברה. חברות רציניות ומקצועיות יהיו ברשותן אישורים ורישיונות מתאימים שמאשרים את יכולתן לבצע את העבודה בצורה תקנית ובאיכות גבוהה.

 3. איכות ובטיחות: חשוב לוודא שהחברה מקפידה על איכות ובטיחות בעבודה. בדוק את התהליכים והתקנים שהחברה משתמשת בהם, האם הם מקובלים בתעשייה והאם הם עומדים בתקנים וברגולציות המקומיות.

ניסור בטון: הוא תהליך שבו משתמשים בכלים כדי לשנות את צורת הבטון. בדרך כלל משתמשים במסור או בכלים חשמליים עם להבים חדים לחיתוך הבטון. ניסור נעשה כדי ליצור חריצים, קרנות, או חיתוכים יותר מורכבים בבטון בצורה מדויקת ומדוקדקת. תהליך זה נפוץ בעיבוד בטון טעון באבזור בוני ובעבודות ייצור.

קידוח בטון: הוא תהליך שבו משתמשים בכלים מכאניים כדי לפרוץ או לחצוב חורים בבטון. מכונת הקידוח מכילה קדח עם סט סכינים שמסובבות מהר על הבטון באמצעות חידוש אנרגיה קינטית. קידוח נעשה כדי ליצור חורים להעברת צינורות, חוטי חשמל, או קיבוע מתקנים ומוצקים נוספים בבטון.