ניסור גג / תקרת בטון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
חברת אלוני מתמחה בניסור גג בטון ופתרונות בניה. צוות המומחים שלנו משתמשים בכלי עבודה מתקדמים בטכנולוגית על מנת לספק את הפתרונות הטובים ביותר.
תוכן עניינים

כשאנחנו נכנסים אל תוך מבנה סטנדרטי כמו בית, חנות וכדומה אנחנו סמוכים ובטוחים שהתקרה תישאר מתוחה וחזקה מעלינו ואנחנו לא חוששים בדרך כלל מפני קריסה שלה על ראשינו. בצדק. התקרה היא לרוב עשויה היטב מחומרים חזקים ובביצוע וטכניקות מעולים מה שבהחלט מבטיח לנו את מירב הבטיחות והשקט שאכן לא יקרה דבר.

אז התקרה הזו החזקה שמבטיחה לנו כל כך הרבה רוגע, היא זו שהופכת לאתגר של ממש כאשר אנחנו רוצים ליצור בה שינוי כלשהו המחייב ניסור שלו או של חלקו. הגג וגם התקרה שלנו הינם חזקים ועמידים במיוחד ולא בכל כלי ניתן לבצע בו שינויים ולחתוך בו חיתוכים.

אז איך בעצם מבצעים עבודה כזו של ניסור גג בטון או ניסור תקרת בטון?

ניסור גג בטון

ניסור גג בטון

הכירו את הכלים שינסרו לכם את הגג בצורה מבוקרת ובטוחה!

במצבים בהם הגג עשוי בטון חזק שמחוזק גם בפלדה מה שבדרך כלל קורה בכל גג, חובה עלינו לבחור באמצעי החיתוך המתאימים שיצליחו מצד אחד לבקוע את הבטון החזק ומצד שני ישמרו על המבנה ועל כל חלקי הבית מפני פגיעה או קריסה כלשהם.

למעשה הכלי אשר בעזרתו מבצעים את העבודה הוא מסור הבטון.

מסור הבטון מוכר גם בכינוי מסור יהלום. זה כבר מרמז יותר על מהות הכלי ועל הייחודיות שלו מול כלי חיתוך אחרים, ונסביר.

מסור הבטון הוא למעשה מסור חזק במיוחד הבנוי מחומרי גלם חזקים במיוחד. המסור הזה מצויד בלהבים חדים מאוד כאשר אלו מצופים בשבבי יהלום שנכתשו במיוחד לשם כך. היהלום הוא חומר מאוד חזק עד שיש כאלה הסוברים שאין חומר חזק ממנו בטבע. היות והיהלום הוא חזק יותר גם מהבטון הרי שהוא מצליח להתגבר גם על הבטון החזק והקשיח ביותר.

יש לנו מגוון גדול של כלים שנועדו בדיוק למטרה הזו של ניסור גגות או תקרות כשר אלו עשויים במיוחד כדי להתגבר ולהצליח בחיתוך המושלם של הגג גם במצבים בהם מדובר בגג עבה ומחוזק בפלדה. התוצאה הא חיתוך בדיוק במידה הרצויה ובמיקום המדויק בקווים ששרטטתם לשם כך.

מי צריך לנסר את התקרה?

מתי בעצם צריך את השירות הזה של ניסור או חיתוך של גג בטון? ישנן סיטואציות שונות בהן אכן יעלה הצורך בביצוע ניסור כזה.

  • יצירת מחסנים לוגיסטיים – כאשר רוצים ליצור מחסן לוגיסטי גבוה ללא הפרדה בין קומות, יש צורך בניסור התקרה או הרצפה ששוכנת בין הקומות.
  • הרחבה של חלל חדר מדרגות – כשאתם רוצים לפרוץ את התקרה של חדר המדרגות כדי להוסיף עוד קומות ועוד שורות של גרמי מדרגות מעל אלה הקיימות.
  • הסרת בוידם – הבוידם הוא מוצר מיושן וכבר כמעט ואינו קיים. במסגרת שיפוצים בבית אתם יכולים להסיר את עליית הגג הזו ולהתפטר משכבת הבטון העודפת שיש לכם בבית.
  • לקראת חיתוך תקרה או גג מבטון – מה חשוב לדעת?

אסור לקום בוקר אחד ולהחליט שרוצים לחתוך את הגג או לנסר את התקרה. אין לבצע בשום אופן פעולות מהסוג הזה לפני שבודקים לעומק כי אכן מדובר בפעולה שהיא אפשרית.

חיתוך לא מבוקר של גג בטון עלול להיגמר ממש לא טוב. זו עלולה להיות פגיעה בכל המבנה כולו שיאבד מהיציבות שלו וזו גם יכולה להיות פגיעה בתשתיות שונות, פגיעה בצנרת או כבלי חשמל וכן הלאה. כל אלו חייבים להילקח בחשבון לפני שבכלל מתחילים לבצע כל פעולה שהיא. לשם כך יש לפנות אל מהנדס או קונסטרוקטור שיבדוק את מצב המבנה ויקבע האם אכן הפעולה הרצויה הינה אפשרית לביצוע.

הכנת השטח לקראת העבודה

אז יש לכם אישורים ואתם רוצים להתחיל בעבודה. רגע לפני חובה לוודא כי מדובר בחברה שמודעת לכל הסיכונים בעבודה מהסוג הזה וכי היא מסוגלת להבטיח את בטיחות העובדים ובטיחות האנשים בסביבה.

ניסור גג תקרת בטון

ניסור גג תקרת בטוןחיתוך וניסור בטון גג או תקרה זה ממש לא דבר פשוט. חלקי הבטון שעשויים ליפול אל הקרקע עלולים לשבור אותה ואם יהיו אנשים במקום, הרי שזה עלול להפוך לסכנת נפשות ממש. כבר היו מקרים חמורים ביותר בהם אנשים קיפחו את חייהם רק בשל היערכות לא נכונה לקראת ביצוע הניסור.

ההכנה לקראת ביצוע העובדה מחייבת קשירה של הבטון לפני תחילת העבודה, ריפוד הקרקע לקראת נפילה של חלקי בטון והרחקת אנשים מהשטח. מעבר לכך חובה להקפיד על לבוש ארוך, קסדה וכל מה שיבטיח הגנה גבוהה עד כמה שהדבר אפשרי לעובדים הנמצאים בשטח.

כלים נוספים נכנסים לתמונה

הניסור כאמור נעשה באמצעות מסור היהלום. עם זאת לצורך ביצוע איכותי ויעיל של כל העבודה ייתכן שיהיה צורך בכלים נוספים שייכנסו לתמונה לצורך ביצוע בטוח של העבודה.

לעיתים יהיה זה מנוף מיוחד, במקרים אחרים יהיו אלו עמודי תמיכה מיוחדים וכן הלאה. כל אלו נועדו כדי להבטיח שמירה על המבנה והגנה על הסביבה האנושית. כל זה כדי שתצלחו את כל הסיפור הזה ללא כל פגע או נזק.

הולכים על הטוב ביותר

זקוקים לשירות כזה של ניסור תקרה או הסרת גג? בגלל שמדובר בעבודה כל כך מורכבת וכזו שאכן מחייבת הקפדה רבה על כל כללי הזהירות כמו גם הקפדה על ביצוע מדויק ונכון של העבודה, חשוב מאוד לפנות אל אנשי מקצוע שיש להם את המומחיות הרצויה בתחום הספציפי. חברה שיש לה הן את כל הכלים הנדרשים, הן את הידע המקצועי והן את הניסיון בתחום כאשר כל אלו יחד מבטיחים כי אכן תתקבלנה התוצאות הרצויות ברמה הכי גבוהה והכי מוקפדת.

אנחנו כאן לשירותכם עם כל מה שחשוב כדי שהניסור יצליח. חברת אלוני»

 

היתרונות בחברת אלוני
חברת אלוני מגיעה אליכם לשירות ניסור גג / תקרת בטון. עם ארגז הכלים המלא כולל ניסיון, ידע ומיומנות כדי שתיהנו מתוצאות מושלמות!
המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

המקצועיות

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף ההריסות

השירות

שירות ועמידה בזמנים כדי לתת את השירות הטוב ביותר