קידוח בטון 6 צול

בחברת אלוני, אנו מומחים לקידוחי בטון, קידוח בקוטר של 6 צול שווה ערך ל-15.8040 ס"מ. רוצים לדעת עוד על עלויות, תהליכים ואופן העבודה? כל הפרטים מחכים לכם בעמוד שלנו.
תוֹכֶן הָעִניָנִים

ברוכים הבאים לשירותי קידוח בטון מקצועיים בקוטר של 6 צול (15.8040 ס"מ). באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות, אנו מספקים פתרון אידיאלי לקידוח במגוון פרויקטים, מבניינים ותשתיות ועד לעבודות קטנות בבית או משרד. כל פרויקט מתחיל בהערכה מקצועית של הצרכים והדרישות, וממשיך בביצוע עבודה מדויקת שמשלבת דיוק טכני עם זהירות רבה לבטיחות הסביבה והאנשים.

בין אם אתם זקוקים לקידוח בטון בעומקים גדולים או במקומות קשי גישה, נוכל להתאים את שירותינו לצרכים הייחודיים שלכם. הקידוח בקוטר של 6 צול ( למידע מפורט על כמה זה צול לחצו כאן )מתבצע באופן שמבטיח קידוח נקי בלי לפגוע באינטגרליות המבנה. זאת באמצעות שימוש בטכניקות קידוח מתקדמות ומכשור מותאם שמספק תוצאות ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף על תהליכי העבודה, היתרונות והשירותים שלנו, המשיכו לקרוא.

קידוח בטון 6 צול

איך מתבצע הקידוח בבטון בקוטר 6 צול?

קידוח בטון בקוטר של 6 צול (שווה לכ-15.8040 ס"מ) מתבצע בשיטה מדויקת ומקצועית על מנת להבטיח תוצאות איכותיות ובטוחות. הנה התיאור הכללי של התהליך:

תכנון והכנה: לפני התחלת הקידוח, מתבצעת בדיקה ותכנון של האזור לקידוח. זה כולל סימון הנקודות לקידוח ווידוא שאין מכשולים כמו קווי חשמל או תשתיות אחרות באזור הקידוח.

התקנת ציוד: משתמשים במקדח חשמלי חזק המותאם לקוטר הדרוש. ראש המקדח מחובר למערכת הקידוח ומותקן על מדריך כדי לשמור על יציבות ודיוק במהלך העבודה.

תהליך הקידוח: הקידוח מתבצע באופן הדרגתי שלב אחר שלב. יש להשקיע מים במהלך הקידוח כדי לקרר את ראש המקדח ולמנוע התחממות יתר שעלולה לפגוע בביצועים ובאיכות הקידוח.

ניקיון ובדיקת איכות: לאחר הקידוח, מנקים את החור ואת האזור הסובב מאבק ושברים שנוצרו במהלך הקידוח. בודקים את חלקיות החור ומידותיו לוודא שהוא עומד בדרישות הפרויקט.

השימוש בציוד עמיד ומתקדם מאפשר להשיג עבודת קידוח נקיה ומדויקת גם בבטון הקשה ביותר, מה שמבטיח את איכות התוצאה ובטיחות התהליך.

באלו סיטואציות תזדקקו לקידוח של 6 צול?

קידוח בטון בקוטר של 6 צול (15.8040 ס"מ) הוא נפוץ במגוון סיטואציות בתחום הבנייה והשיקום. הנה כמה מהסיטואציות הנפוצות בהן יידרש קידוח בקוטר זה:

התקנת תשתיות: להובלת צנרת מים או ביוב דרך בטון, כאשר נדרשת עבורם פתח גדול ומרווח.

מעבר כבלים: קידוח פתחים למעבר כבלי חשמל, תקשורת או אחרים, במיוחד במבנים תעשייתיים או מסחריים שדורשים תשתיות מורכבות.

שיקום ורינובציה: בפרויקטים של שיפוץ מבנים, לעיתים נדרש קידוח בקוטר זה ליצירת פתחים חדשים או הרחבת פתחים קיימים.

התקנה של מערכות אבטחה וגילוי אש: להתקנת ציוד גדול יותר, כמו מצלמות אבטחה מתקדמות או חיישני עשן שדורשים פתח רחב יותר בקירות או בתקרות.

הקידוח בקוטר זה מאפשר גמישות רבה בביצוע מגוון עבודות תשתית ושיקום, תוך שמירה על עמידות ואינטגרליות המבנה.

מה המחיר של קידוח בטון 6 צול?

המחיר של קידוח בטון יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים. להלן כמה מהגורמים המשפיעים על המחיר:

עומק ומספר החורים: עלות הקידוח עולה ככל שהעומק ומספר החורים הנדרשים גדלים.

סוג הבטון: בטון שיש בו חומרי חיזוק כמו ברזל או חומרים אחרים יכול לדרוש יותר מאמץ וזמן, מה שמעלה את המחיר.

גישה לאתר: גישה קשה יותר לאתר העבודה עלולה להוביל לעלויות גבוהות יותר בגלל הצורך בציוד מיוחד ובזמן נוסף להגעה והקמת הציוד.

מיקום גאוגרפי: המחירים יכולים לנוע בהתאם למיקום הגאוגרפי ולתחרותיות באזור.

דחיפות העבודה: עבודות שדורשות ביצוע מידי או מחוץ לשעות העבודה הרגילות יכולות לעלות יותר.

בדרך כלל, עלות קידוח בטון בקוטר זה תנוע בטווח של מאות עד אלפי שקלים, תלוי בפרמטרים הנ"ל. מומלץ להשיג הצעות מחיר מכמה קבלנים שונים כדי לקבל הערכה מדויקת יותר של העלות.

למחירון המלא כנסו

מחירון קידוח בטון 6 צול לפי ס"מ

עובי 20 ס"מ : 180 – 220 ₪

עובי 30 ס"מ: 250 – 300 ₪

עובי 40 ס"מ: 280 – 320 ₪

מה הסיכונים בעבודת קידוח?

עבודת קידוח בטון כרוכה במספר סיכונים, וחשוב להכיר אותם כדי לנקוט בצעדים מתאימים למניעתם. הנה כמה מהסיכונים הנפוצים בעבודות קידוח:

פגיעה בתשתיות קיימות: קיים סיכון לפגיעה בקווי חשמל, צנרת מים, גז או תקשורת הטמונים בקירות או ברצפות. פגיעה כזו יכולה לגרום לנזק ולסכנה.

נפילת חפצים: במהלך עבודת הקידוח, חלקים מהבטון עלולים להישבר וליפול, מה שיכול להסכן את בטיחות העובדים ואנשים אחרים הנמצאים באזור.

פגיעה אישית: עבודה עם מקדחות חשמליות וציוד כבד יכולה לגרום לפציעות כמו חתכים, שפשופים, ופגיעות מכניות אחרות אם לא משתמשים בצורה נכונה ובטוחה.

רעש ואבק: עבודת קידוח מייצרת רעש גבוה ואבק בטון, שיכולים להוות בעיה בריאותית לעובדים ולאנשים הנמצאים בסביבה. חשיפה ממושכת לרעש גבוה עלולה לגרום לנזקי שמיעה, ואבק הבטון יכול לגרום לבעיות נשימתיות.

מאמץ עבודה: העבודה עם ציוד כבד ובתנאים לא נוחים יכולה לגרום למאמץ גופני רב, כולל כאבי גב ושרירים, שיכולים להוביל לפציעות מתמשכות או לקשיים בריאותיים אחרים.

הקפדה על נהלי בטיחות, הדרכת עובדים, שימוש בציוד הגנה אישי ותכנון מקדים של העבודה יכולים לסייע במניעת אלו וסיכונים נוספים.

מי מבצע עבודות קידוח?

עבודות קידוח בטון מתבצעות על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום. אלו חברות שיש להן ניסיון רב וציוד מתקדם לביצוע מגוון עבודות קידוח, ניסור ושבירה בטון, המיועדות לפרויקטים של בניה, תשתיות ועוד.

אחת מהחברות המובילות בתחום היא אלוני ניסור וקידוח בטון. חברת אלוני מציעה מגוון שירותים כולל קידוח בטון בקוטרים שונים, ניסור קירות ורצפות, שבירת בטון ועוד. החברה מתמחה בעבודות מורכבות ודורשות מיומנות גבוהה, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובציוד המתאים ביותר לכל פרויקט ולצרכי הלקוח.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

הניסיון

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף

המקצועיות

אנו מבינים היטב את התחום לפרטי פרטים

השירות

שירות ועמידה בזמנים - השירות הטוב ביותר

מְעוּלֶה
מבוסס על 11 ביקורות
שי מנצוב
שי מנצוב
2023-05-07
עובד מקצועי ודייקן מרוצה מאוד ומחיר סביר בהחלט
ידידיה כהן
ידידיה כהן
2023-04-23
שירות חם עבודה יסודית והכי חשוב אמינות נהנתי מאוד ממליץ בחום
משה יצחק
משה יצחק
2023-04-18
תודה רבה צוות הכי טובים שהיו לי עבודה מעולה כמה פעמים לפני היו אצלי מנסרים ולא היו מקצועיים וגרמו לנזקים חברת אלוני מקצועיים תודה רבה רבה
Dina Ben Shushan
Dina Ben Shushan
2023-04-17
מקצוען
ליאת סויסה
ליאת סויסה
2023-04-17
ממליצה מאוד על אלוני ניסור אדם מקצועי אדיב ואחראי
הדס אלבלק
הדס אלבלק
2023-04-17
עבודה מקצועית!! והשירות מעל הכל!
אורי חיים מזור
אורי חיים מזור
2023-04-17
עובדה מהירה טובה ומדויקת
Ilay Kuzibardov
Ilay Kuzibardov
2023-04-17
שירות מדהים
Ofer Baram
Ofer Baram
2023-04-17
ספק הגון ישר בעל מקצוע מפעיל תהליכי עבודה מדויקים ונכונים ובבטיחות רבה כן ירבו שכמותו
יוסף סלמה
יוסף סלמה
2023-04-17
תודה על שירות נקי אמין ומקצועי, מרוצה מעל הגג
מאמרים והדרכות על קידוחי בטון