ניסור וקידוח בטון במרכז

חברת אלוני המתמחה בשירותי ניסור וקידוח בטון ותבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה והמושלמת ביותר!
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור ניסור וקידוח בטון, חייגו עכשיו 077-803-7996, או השאירו פרטים

מחפשים שירות של ניסור וקידוח בטון במרכז? לא רוצים להתפשר על הרמה המקצועית ועל בטיחות העבודה? חברת אלוני לשירותכם!

מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחירים אטרקטיביים במיוחד!
אלוני ניסור וקידוח בטון
תוֹכֶן הָעִניָנִים

ניסור וקידוח בטון במרכז

חברת אלוני המתמחה בשירותי ניסור וקידוח בטון תבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה והמושלמת ביותר!

ניסור בטון זהו אתגר מורכב ולא פשוט כלל. הבטון שהוא החומר הכי חזק שיש לנו בתחום הבנייה, משמש לצורך בנייה של בתים או מבנים כמעט מכל סוג וזאת מתוך מטרה להעניק לנו את היציבות ואת הבטיחות המלאים כאשר אנחנו נמצאים בתוך הבית או המבנה פנימה. בגלל שהבטון הוא כל כך חזק, הרי שבמקרה בו אנחנו רוצים לחתוך, לנסר או לקדוח בבטון, אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם אתגר מורכב שמחייב אותנו בחשיבה רבה והיערכות מאוד מדוקדקת וזאת כדי להגיע לביצועים המוצלחים והטובים באמת.

ניסור בטון היא עבודה הנעשית באמצעות כלים מיוחדים שנועדו לצורך כך. מדובר במסור חזק מאוד או מקדח מיוחד שמצויד בלהבים עוצמתיים וחדים. הלהבים (של המסור) או כוסות הקידוח (של המקדח) מצופים בשבבי יהלום כתושים וזה מה שלמעשה הופך אותם לחדים כפי שהם. היהלום הוא חומר חזק מאוד עד שיש כאלה הטוענים שהוא החומר הכי חזק שקיים בטבע. היהלום מצליח להתגבר על כל חומר שהוא חלש ממנו ועל כן גם הבטון נחתך בקלות רבה בעזרת היהלום

כשאנחנו מדברים על ניסור בטון אנחנו מדברים על מגוון עבודות שכוללות חיתוך של בטון כמו לדוגמא

ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון

קיר בטון הוא ברבים מהמקרים מחוזק בפלדה מה שהופך אותו לחזק ועמיד במיוחד. ניסור שלקיר כזה כדי ליצור דלת חדשה או כדי להרחיב חלון קיים או אפילו הסרה מוחלטת של הקיר מחייבים אותנו לעשות שימוש בכלים מיוחדים שנועדו לשם כך. רק באופן כזה אפשר יהיה ליהנות מתוצאה הכי מהירה וגם הכי מדויקת ואסתטית. בעזרת מסור הבטון אותו מקבעים על גבי מסילה, ניתן ליצור את החיתוך הכי מדויק וגם הכי מהיר בקלות רבה.

צינורות בטון

ניסור צינורות בטון

צינורות הבטון שעוברים תחת לפני הקרקע זקוקים מידי פעם לתיקונים שונים או אפילו החלפה והתקנה של צינורות חדשים. הדיוק שלהם הינו קריטי לגבי היעילות וההטמנה שלהם מתחת לפני הקרקע. לצורך כך חובה לחתוך בצורה מדויקת מאוד את הצינור. כלי הניסור שנועדו לניסור בטון יצלחו למשימה.

ניסור קורות בטון

בכל מבנה יש קורות בטון שמחזקים את המבנה. קורות הבטון עוברים לרוחב המבנה ומעניקים לו את היציבות ואת החוזק. לא פעם בעת שיפוצים עולה הצורך בחיתוך הקורות. אז ראשית חשוב לדעת שאין לחתוך את הקורות בלי לקבל לשם כך אישור מטעם אנשי הנדסה. בנוסף, הניסור עצמו חייב להתבצע בעזרת אנשי מקצוע מומחים לתחום שיוכלו להבטיח תוצאות מדויקות, אסתטיות וכאלה שלא יפגעו כלל בחוזקו של המבנה.

ניסור סלעים

חיתוך של סלעים נדרש בדרך כלל כאשר באים להרחיב שטח של בית על חשבון הסלעים שבחוץ. לעיתים הרשויות העירוניות מבקשות ליישר את השטח ולסלק את הסלעים מהמקום. בעזרת מסור יהלום ניתן בקלות להגיע לתוצאות הרלוונטיות. כך יוסרו הסלעים מהדרך ואפשר יהיה להתקדם אחר כך הלאה.

ניסור חומה או גדר מבטון

ניסור חומת בטון

יש מקומות רבים בהם ישנה חומת בטון. חומות הבטון נמצאות באזורים המיושבים כאשר החומות המבדילות בין אזור אחד למשנהו מעניקות לנו את הביטחון ואת התחושה הנוחה בשטח. במקרה בו אתם רוצים להסיר את חומת הבטון, עליכם לבדוק קודם כל האם אכן מדובר בפעולה שהיא אפשרית מבחינה בטיחותית והאם אפשר יהיה לעשות שימוש בכלים המיועדים לשם כך.

ניסור גג / תקרת בטון

ניסור תקרת בטון

ניסור של תקרה מבטון היא משימה מאוד מאתגרת לרוב היא גם מלחיצה מאוד. כי חיתוך של תקרה מוביל לנפילה של חלקי בטון גדולים ע הקרע ויש להיערך לקראת העבודה הזו בצורה מאוד מוקפדת. אם אתם מוסרים את המשימה לידיים מקצועיות ומנוסות, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים שהתוצאה תהיה מוצלחת. ההכנה לקראת חיתוך כזה מחייב גם קשירה של הבטון וגם ריפוד של הקרקע וכמובן הרחקה של אנשים מהאזור. רק לאחר כל זה ניתן להתחיל בביצוע החיתוך. עם מסור היהלום, הפעולה לא תארך זמן רב.

קידוח בבטון מחייב גם כן עבודה יסודית ומקצועית כדי שהקידוח יהיה עגול, מדויק ועשוי בצורה הכי טובה.הקידוח נעשה באמצעות כוס קידוח שמרכיבים על המקדח כאשר הוא אמור להיות בקוטר המתאים למטרה.

קידוח מרזב

קידוח מרזב

כדי להתקין מרזב חדש יש צורך בקידוח של חור קטן יחסית, בהתאם לצינור שאמור לעבור דרכו. באמצעות מקדח בטון ניתן ליצור את החיתוך המדויק בלי שיהיה כל צורך בתיקונים לאחר העבודה.

קידוח למזגן

קידוח בטון למזגן

התקנה של מזגן מחייבת קידוחים בקירות בטון כדי לחבר את המזגן למקומו. כשמדובר בהתקנה של מזגנים לכל חדרי הבית, הקידוח יכלול בדרך כלל גם קידוח בקיר של חדרי ממ"ד. מה שאומר קידוח בקיר מאתגר במיוחד. הן מבחינת העובי של הקיר שהוא עבה יותר מהקירות הרגילים בבית והן מבחינת התכולה שיש בקיר. קירות של חדרי ממ"ד מכילים כמויות גדולות של פלדה שנועדו לחזק אותם. קידוח בקיר כזה מחייב עבודה מאוד מדויקת ומקצועית. בכל מקרה, לכל התקנה של מזגן יש לעשות שימוש בכלי קידוח מתאימים כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול זה קידוח של קוטר 10 ס"מ. קידוח כזה נדרש במקרים רבים של התקנות שונות בבית. כמו התקנה של קולט אדים, צינור פליטה למייבש, מזגנים, קמינים ועוד. קידוח כזה בעזרת מקדח יהלום עם כוס קידוח בגודל הרצוי – 4 צול יוביל לתוצאות יעילות ומהירות במיוחד.

כמה עולה עבודה של ניסור וקידוח בטון במרכז?

השאלה הזו כמה עולה הקידוח היא לא ממש ברת מענה. הגם שאנחנו יכולים לתת לכם כאן טווח של מחירים, עדיין קשה מאוד לדייק ולתת מחיר לפני שמעריכים את העבודה על כך היבטיה. כי גם לניסור וגם לקידוח בבטון יש שלל של פרמטרים שעל פיהם נקבע המחיר בסופו של דבר.

הפרמטרים בהם יש להתחשב לצורך הרכבת המחיר כוללים 

 • עובי הבטון – ככל שהבטון יהיה עבה יותר, המחיר של הניסור או הקידוח יעלה בהתאם. הדבר פשוט. בטון עבה דורש שימוש בכלים אחרים וחזקים יותר מה שבהכרח משפיע על המחיר.
 • היקף העבודה – ככל שמודבר יהיה בעבודה גדולה ונרחבת יותר, הרי שהמחיר לכל מטר חיתוך ירד בהתאם.
 • נגישות למקום בה נדרש השירות – לא תמיד קל להגיע אל הנקודה הרצויה לצורך ביצוע החיתוך. ככל שמדובר יהיה במיקום מורכב או מאתגר יותר הרי שהמחיר יעלה בהתאם.
 • פינוי הבטון – ניסור וקידוח בטון מחייב בין היתר גם פינוי של הבטון מהאזור. במקרים רבים הפינוי מחייב קודם לכם ריסוק של הבטון. כל זה יגולם גם כן במחיר הסופי.

דוגמאות למחירים לעבודות של ניסור בטון:

 • פתיחת דלת בקיר בטון החל מ - 1,200 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • פתיחת חלון בקיר בטון החל מ - 1,100 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • פתיחת פתח למדרגות החל מ - 1,000 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • ניסור רצפת בטון החל מ - 300 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • ניסור חומת בטון החל מ - 250 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • ניסור קיר החל מ - 150 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

מחירון עבודות של קידוח בבטון:

 • מחיר קידוח חור למרזב החל מ - 190 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • מחיר קידוחים בממד החל מ - 290 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • עלות קידוח לקמין החל מ - 490 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

*(ט.ל.ח) המחירים להערכה בלבד ואינם מחליפים את המחיר שתקבלו בהצעה ולכן מומלץ ליצור קשר כדי לקבל מחיר מדויק

תמונות מהשטח ניסור וקידוח בטון

לפניכם תמונות מהשטח של עבודות ניסור וקידוח אלמנטים מבטון באזור ירושלים.

חברת אלוני לשירותכם:

חברת אלוני מציעה שיורת מקצועי ויעיל במיוחד של חיתוך בטון מכל הסוגים ולכל המטרות ומבטיחה תוצאות מושלמות!
מעבר לידע ולניסיון, יש צורך בכלים מתאימים ובציוד המיועד בדיוק לשם כך. זה אומר כלי ניסור וקידוח איכותיים ועדכניים אשר בהם ניתן יהיה ליצור את הקידוחים או החיתוכים הנדרשים.
חברת אלוני היא הכתובת שלכם שעונה על כל הדרישות.

 • צוות מקצועי ומיומן.
 • צוות וותיק ומנוסה.
 • עבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות.
 • ציוד מתקדם ועדכני.

הודות לכל אלו תוכלו גם אתם ליהנות מביצועים מושלמים.

ניסור וקידוח בטון במרכז
עבודת בניה ניסור וקידוח בטון במרכז
קבלו הצעת מחיר

לשירותי ניסור בטון צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

שאלות ותשובות על ניסור וקידוח בטון

ניסור בטון: הוא תהליך שבו משתמשים בכלים כדי לשנות את צורת הבטון. בדרך כלל משתמשים במסור או בכלים חשמליים עם להבים חדים לחיתוך הבטון. ניסור נעשה כדי ליצור חריצים, קרנות, או חיתוכים יותר מורכבים בבטון בצורה מדויקת ומדוקדקת. תהליך זה נפוץ בעיבוד בטון טעון באבזור בוני ובעבודות ייצור.

קידוח בטון: הוא תהליך שבו משתמשים בכלים מכאניים כדי לפרוץ או לחצוב חורים בבטון. מכונת הקידוח מכילה קדח עם סט סכינים שמסובבות מהר על הבטון. באמצעות קידוח ניתן ליצור חורים להעברת צינורות, חוטי חשמל, או קיבוע מתקנים ומוצקים נוספים בבטון.

בעת הניסור הבטון, נעשה שימוש בכלים חשמלים מיוחדים הכוללים חיתוך וסיבוב מהיר של להבי יהלומים מתכתיים. המכונה המיוחדת הזו מאפשרת חיתוך הבטון על מנת ליצור פרופילים חדשים, ליצור חריצים, להסיר חלקים של מבנה הבטון או לערבבו עם חומרים נוספים.

ניסור בטון נמצא בשימוש במגוון תחומים, כולל בבניית מבנים, תיקוני דרכים, פריקת רצפות, פתיחת חריצים למערכות צנרת, הסרת רעש וסיבוב גבס, תחזוקה ושיפוץ ועוד. על ידי ניסור הבטון, ניתן להשיג פיצוץ ממוקד של מבנה הבטון ולבצע עבודות בדיוק גבוה.

קידוח בטון הוא תהליך בו נעשה שימוש במכונת קידוח ייעודית על מנת ליצור חורים וחריצים במבנה הבטון. התהליך כולל באמצעות מקדח לפי גודל צול המופעלים על ידי מנוע חשמלי או מנוע בנזין.

קידוח בטון משמש למגוון יישומים כמו התקנת צנרות, מערכות חשמל, מערכות ביוב, התקנת מתקני תשתיות, יישום אנכיות ועוד. בנוסף, קידוח בטון יכול לשמש גם להסרת חלקים מיותרים או פגומים בבטון כחלק מתהליך התיקונים או השיפוצים של מבנים. על ידי קידוח הבטון, ניתן ליצור חורים בקוטרים שונים וליצור חריצים בצורות ומידות מותאמות אישית לצורך.

ניסור בטון משמש במגוון רחב של יישומים בבניה ובתעשייה. דוגמאות לשימושים נפוצים כוללים פתיחת חורים למערכות חשמל, צנרות או קידוח חריצים למערכות קירור או צנרת מים, חיתוך פתחים לדלתות וחלונות בקירות בטון, וחיתוך חלקים של מבנים קיימים לצורך שיפוץ או הרחבה.

כלים הנפוצים לקידוח בטון כוללים קידוג'רים (core drills), שהם כלים חזקים המיועדים ליצירת חורים גדולים ועמוקים בבטון. קידוח בבטון ניתן לבצע גם באמצעות מקדחות פנים (rotary hammer) או בורגים מקדחים (rotary hammer drills) שמשלבים תנועת רוטטורית ותנועת דחיפה כדי ליצור חורים בבטון.