ניסור וקידוח בטון בצור הדסה

שירותי ניסור וקידוח בטון בירושלים ובאזור צור הדסה חברת אלוני
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור ניסור וקידוח בטון, חייגו עכשיו 077-803-7996, או השאירו פרטים

מחפשים שירות של ניסור או קידוח בבטון באזור צור הדסה? חברת אלוני עם המענה המושלם! עבודה מקצועית, איכותית עם הציוד הכי מתקדם בשוק. כדי שתיהנו מעבודה מהירה, יעילה ובטוחה!

מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחירים אטרקטיביים במיוחד!
אלוני ניסור וקידוח בטון
תוֹכֶן הָעִניָנִים

ניסור וקידוח בטון בצור הדסה

היישוב צור הדסה הממוקם בהרי ירושלים הוא יישוב קהילתי שהוקם ב – 1960. אין תנופת בנייה באזור של פרויקטים גדולים במקום אך שיפוצים קטנים בתוך הבתים פנימה יש גם יש. לעיתים יהיו אלו שיפוצים לצרכי הרחבה ושיפור תנאי הדיור כאשר במקרים אחרים מדובר בשיפוצים המתבצעים בעקבות אילוצים שונים כמו הצורך בהחלפת צנרת או התקנה של מזגן חדש וכן הלאה. בכל הסיטואציות מהסוג הזה, אתם צריכים את הכלים המתאימים לעבודה עם קירות בטון, כדי להגיע לביצועים הכי מדויקים והכי בטיחותיים.

חברת אלוני מציעה שירותים של ניסור וקידוח בטון לכל צורך או מטרה מתוך דגש על עבודה מקצועית, עם ציוד מתקדם ותוצאות הכי מדויקות ואיכותיות

בכל עבודה שדורשת חיתוך של משטח בטון ולא משנה אם זה קיר, רצפה, תקרה, גרם מדרגות או אפילו חניון, חשוב לנקוט באמצעים המתאימים ולבצע את החיתוך באמצעות כלי חיתוך המיועד לצורך כך. חיתוך בטון שלא בכלי המתאים עשוי להוביל לתוצאות לא מדויקות ולנזקים לשאר חלקי המבנה. מה שידרוש בהכרח תיקונים ושיפוצים לאחר סיום העבודה. מעבר לכך, עבודה כזו עשויה לארוך הרבה מאוד זמן כשהיא תהיה מלווה בהרבה רעש ולכלוך מה שיהפוך למטרד ממשי לדיירי הבית וכך גם לשכנים ולדיירים בסביבה הקרובה.

ניסור בטון שנעשה באמצעות מסור בטון, זהו ניסור מהיר, יעיל, מדויק וכזה שלא מותיר כל נזק באזורים אחרים במבנה. הניסור נעשה בצורה מדויקת וממוקדת באופן מושלם על הקווים הרצויים שאתם מסמנים מראש.

ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון

כשאתם רוצים ליצור חלון בקיר בטון, לפתוח דלת בקיר או אפילו להסיר קיר שלם ממקומו, מסור הבטון יוביל לתוצאות המושלמות תוך שעה קלה. החיתוך יהיה מדויק ואסתטי.

פתיחת דלת או חלון בקיר חיצוני

פתיחת דלת או חלון בקיר חיצוני

הקירות החיצוניים עשויים בדרך כלל בטון. כל פתיחה של דלת או חלון בקיר כזה כרוכים בחיתוך מקצועי עם כלי שמיועד לכך. מסור הבטון הוא הכלי ובעזרתו תוכלו לקבל את החיתוך המדויק בצורה הרצויה. משם תוכלו מיד להתקדם הלאה להתקנת המשקופים, החלון או הדלת.

ניסור חגורת בטון

ניסור חגורת בטון

חגורות בטון בדומה לקורות בטון מעניקים תמיכה למבנה. ניסור של חגורת בטון כרוך גם כן באישור מהנדס והחיתוך יוכל להתבצע באופן מושלם בעזרת מסור בטון.

פתיחת פיר מעלית

פתיחת פיר מעלית

פתיחת פיר מעלית בבניין מגורים דורשת דיוק רב כדי לקבל את החיתוך הרצוי בלי לפגוע בכל חדר המדרגות. זה גם כן יעשה בעזרת מסור בטון כדי לקבל תוצאות מושלמות.

צינורות בטון

ניסור צינורות בטון

יש צינורות בטון במעמקי הקרקע דרכם עוברות התשתיות השונות. ניסור של צינור כזה מחייב עבודה מדויקת ורק מסור בטון אכן יוביל לתוצאות הרצויות

ניסור קורות בטון

בכל מבנה יש קורות בטון שנועדו להחזיק ולתמוך במבנה. אין לחתוך קורות כאלה ללא אישור מהנדס. לאחר שיש לכם אישור כזה, תוכלו להיעזר בשירות של ניסור בטון כדי לקבל את התוצאות המדויקות והבטוחות.

קידוח בבטון בניגוד לניסור בטון זהו חיתוך שנעשה בצורה עגולה. כלומר חיתוכים הנדרשים בבטון בצורה עגולה ומדויקת לצורך העברת צנרת או תשתיות שונות. הקידוח במקדח היהלום הוא קידוח מדויק וממוקד שמותיר אחריו חור מושלם שעובר דרך משטח הבטון ומאפשר מיד את המשך העבודה.

קידוח חור לקמין

התקנה של קמין דורשת קידוח חור בתקרה לצורך ההתקנה. קידוח במקדח בטון יוביל להתקנה אסתטית ומהירה.

קידוח חור למייבש כביסה

מייבש הכביסה מצויד בדרך כלל בצינור פליטה שמפנה את הלחות מהמכונה. חשוב למקם את הצינור אל מחוץ לחדר הכביסה כדי למנוע לחות ועובש שעשויים להתפשט בחלל. התקנה של צינור הפליטה היא לרוב דרך קיר הבטון של חדר הכביסה מה שמחייב קידוח חור בהתאם לקוטר של הצינור לשם כך. מקדח הבטון יעשה עבורכם גם כאן את העבודה בשיא הדיוק והאסתטיקה.

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול

יש ביקוש רב לקידוחים בגודל של 4 צול. זהו קוטר שמתאים פחות או יותר לצנרת של מזגנים, למייבש כביסה, לקמין ועוד. מדובר בקוטר של 10 ס"מ. הקידוח נעשה עם כוס קידוח בקוטר המתאים כאשר כך יוצרים חור מדויק ומושלם.

כמה יעלה לכם השירות?

המחיר לניסור או קידוח בבטון נקבע בהתחשב במספר פרמטרים הבאים.

 • אורך הניסור או קוטר הקידוח הנדרשים.
 • היקף העבודה ומספר הקידוחים או החיתוכים הנדרשים.
 • הצורך בשימוש במנוף, גנרטור או כל כלי נוסף.
 • המיקום בו נדרשת העבודה והנגישות לעבודה במקום.
 • פינוי הבטון לאחר העבודה.
 • הצורך בריסוק הבטון לפני הפינוי

וכן הלאה.

להלן מחירון כללי לעבודות ניסור וקידוח בבטון שיתנו לכם אינדיקציה כללית לגבי צפי העלויות.

מחירון לניסור בטון:

המחיר הוא על פי מטר רץ ולכן ככל שמדובר יהיה בעבודה גדולה יותר המחיר לכל מטר ירד בהתאם.
להלן טבלה לדוגמא:

מחירון לניסור בטון:

אורך הנסור הנדרש

עובי הבטון – 20 ס"מ

עובי הבטון 30 ס"מ

עובי הבטון 40 ס"מ

0-10 מ"ר

החל מ – 250 ₪

החל מ – 400 ₪

החל מ – 500 ₪

10-20 מ"ר

החל מ – 200 ₪

החל מ – 280 ₪

החל מ- 350 ₪

20-30 מ"ר

החל מ – 170 ₪

החל מ – 250 ₪

החל מ – 300 ₪

30-40 מ"ר

החל מ – 160 ₪

החל מ – 220 ₪

החל מ – 250 ₪

40-50 מ"ר

החל מ – 150 ₪

החל מ – 200 ₪

החל מ – 220 ש|ח

מעל 50 מ"ר

החל מ – 140 ₪

החל מ – 180 ₪

החל מ – 200 ש"ח

מחירון לקידוח בטון:

קידוח בטון 2 צול – קוטר של 5
ס"מ

החל מ 150 ₪

קידוח בטון 4 צול – קוטר של 10
ס"מ

החל מ – 190 ₪

קידוח בטון 6 צול – קוטר של 16
ס"מ

החל מ – 250 ₪

קידוח בטון 8 צול – קוטר של 21
ס"מ

החל מ – 350 ₪

קידוח בטון 10 צול – קוטר של 23
ס"מ

החל מ – 400 ₪

*(ט.ל.ח) המחירים להערכה בלבד ואינם מחליפים את המחיר שתקבלו בהצעה ולכן מומלץ ליצור קשר כדי לקבל מחיר מדויק

תמונות מהשטח ניסור וקידוח בטון

לפניכם תמונות מהשטח של עבודות ניסור וקידוח אלמנטים מבטון באזור ירושלים.

חברת אלוני לשירותכם:

כשאתם מחפשים שירות של ניסור בטון או קידוח בטון חשוב שתהיו מודעים להיקף העבודה ולסיכונים הכרוכים בעבודה. אחרי הכול בטון הוא חומר קשה מאוד וגם מגיע למשקלים מאוד גבוהים. על כן ניסור או קידוח שלא ייעשו בזהירות הראויה ועם הכלים המתאימים עלולים להוביל לתוצאות לא טובות. הן מבחינת התוצאה והן מבחינת הסיכונים הסביבתיים.

 • צוות מקצועי ומיומן.
 • צוות וותיק ומנוסה.
 • עבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות.
 • ציוד מתקדם ועדכני.
 

חברת אלוני מגיעה אליכם עם צוות מקצועי ומיומן שמכיר היטב את הנושא, מכיר את צורת העבודה ויש לו את כל הניסיון והידע הנדרשים לשם כך. מעבר לכך חברת אלוני מציידת את עובדיה בציוד הכי מתקדם והכי עדכני כדי להבטיח תוצאות מושלמות ממש. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהניסור או הקידוח בטון אכן ייעשו בדיוק במקומות שציינתם ובקשתם בלי שייגרם כל נזק לשאר חלקי הקיר.

ניסור וקידוח בטון בצור הדסה
שירותי ניסור וקידוח בטון בצור הדסה
קבלו הצעת מחיר

לשירותי ניסור בטון צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

שאלות ותשובות על ניסור וקידוח בטון

ניסור וקידוח בטון מאפשרים התאמה מדויקת של הבטון לצרכי הבנייה. יתרונות נוספים כוללים:

 • היכולת ליצור חורים ופתחים בבטון במידות וצורות שונות.
 • היעדר צורך בתפיסת ערימת בטון מוכנה כביסיס לעבודה.
 • יכולת לבצע עבודות בנייה על בטון קיים בצורה יעילה.

לפני ניסור וקידוח בטון, חשוב לקחת בחשבון את התכנון הנדרש לפעולה כולה. זה כולל:

 • מיקום החורים או הפתחים בדיוק בהתאם לתכניות הבנייה.
 • הערכת העומק והרוחב הדרושים לניסור וקידוח.
 • הבטיחות הנדרשת בזמן העבודה ושימוש בכלי החשמליים.

ניסור בטון משמש במגוון רחב של יישומי בניה ובתעשייה. דוגמאות לשימושים נפוצים כוללים פתיחת חורים למערכות חשמל, צנרות או קידוח חריצים למערכות קירור או צנרת מים, חיתוך פתחים לדלתות וחלונות בקירות בטון, וחיתוך חלקים של מבנים קיימים לצורך שיפוץ או הרחבה.

 1. שימוש בציוד המתאים: השתמש בציוד בטיחותי ובכלים מתאימים לניסור וקידוח בבטון. ודא שהם במצב תקין וכולם מבינים את השימוש הנכון שלהם.

 2. הכשרת עובדים: ודא שכל העובדים המעורבים בתהליך מכירים בדרישות הבטיחות ונכונות לעקוב אחריהן. הם צריכים להיות מכונים בשיטות התפעול הנכונות ולדעת כיצד להתמודד עם מצבים מסוכנים.

 3. שימוש במגן פנים: הוא איבזור הכרחי במהלך ניסור וקידוח בבטון על מנת לשמור על בטיחות העובדים. מגן הפנים הוא חלק מציוד הבטיחות שמגן על העובדים מפציעות שעשויות להתרחש בעת העבודה. יתרונות השימוש במגן פנים כוללים את הגנה מפגיעה בעקבות נפילה של חומרים או פסולת בזמן הניסור,

ניסור בטון: הוא תהליך שבו משתמשים בכלים כדי לשנות את צורת הבטון. בדרך כלל משתמשים במסור או בכלים חשמליים עם להבים חדים לחיתוך הבטון. ניסור נעשה כדי ליצור חריצים, קרנות, או חיתוכים יותר מורכבים בבטון בצורה מדויקת ומדוקדקת. תהליך זה נפוץ בעיבוד בטון טעון באבזור בוני ובעבודות ייצור.

קידוח בטון: הוא תהליך שבו משתמשים בכלים מכאניים כדי לפרוץ או לחצוב חורים בבטון. מכונת הקידוח מכילה קדח עם סט סכינים שמסובבות מהר על הבטון באמצעות חידוש אנרגיה קינטית. קידוח נעשה כדי ליצור חורים להעברת צינורות, חוטי חשמל, או קיבוע מתקנים ומוצקים נוספים בבטון.