קידוח בטון – בכל קוטר ועובי של בטון

חברתנו מתמחה בביצוע קידוח בטון ביהלום, ניתן לבצע כל קידוח בכל קוטר (צול) שתבחרו. כאן תוכלו לקבל פירוט מלא על הנושא כולל מחירון קידוחים.
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לקידוחי בטון, חייגו עכשיו 077-803-7996, או השאירו פרטים

קידוחי בטון עושים רק עם אלוני

אלוני מציע שירות של קידוח באלוני מציע שירות של קידוח בבטון מכל סוג ובכל עובי. זקוקים לשירות של קידוח בבטון? השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר, המדויק ביות רוגם הבטוח ביותר זה רק בחברת אלוני.

 • קידוח בבטון מכל סוג ובכל תנאי שטח אפשריים.
 • קידוח עד לבטון בעובי של מטר.
 • קידוח יהלום באמצעים מתקדמים שיבטיחו לכם עבודה מדויקת ומקצועית.
 • קידוח בכל קוטר שתבקשו. החל מ – 2 צול וגם – 20 צול.
 • קידוח בהקפדה על כל כללי הבטיחות כדי שהמבנה לא יינזק.
 • קידוח בהקפדה על כל כללי הבטיחות כדי שהמבנה לא יינזק.
מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחירים אטרקטיביים במיוחד
אלוני ניסור וקידוח בטון
תוֹכֶן הָעִניָנִים

חברת אלוני קיימת משנת 2002. מדובר בחברה שיש לה מעל לעשרים שנות ניסיון בתחום הזה של ניסור וקידוח בבטון. ניסיון שהקנה לצוות העובדים הרבה ידע, הרבה מיומנויות וכך גם לאפשרות להגיע לתוצאות הטובות והיעילות ביותר.

קידוח בטון בכל קוטר

הקידוחים במקדח היהלום הם יצירת חורים עגולים בכל קוטר שרק תבקשו. אם זה חור לצורך העברת צינור פליטה של מייבש הכביסה ואם זהו חור בגובה אדם. כל קידוח בכל קוטר ניתן לבצע בעזרת מקדח היהלום.

כדי להבין מה זה בעצם צול, חשוב לדעת מהי המידה של צול ואיך ממירים אותה לס"מ.
יחידת צול שווה ל – 2.634 ס"מ.

יחידות צול ומחירים ↓

קידוח בטון
קטרים שונים של מקדחי יהלום

קידוח בטון 2 צול

קידוח בטון של 2 צול שווה ערך ל – 5 ס"מ.

 • מחיר קידוח 2 צול החל מ - 150 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

קידוח בטון 4 צול

קידוח של חור בקוטר 4 צול שווה ערך ל – 10 ס"מ.

 • מחיר קידוח 4 צול החל מ - 190 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

קידוח בטון 6 צול

קידוח 6 צול הינו שווה ערך ל – 16 ס"מ.

 • מחיר קידוח 6 צול החל מ - 249 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

קידוח בטון 8 צול

קידוח של חור בקוטר של 8 צול הינו שווה ערך ל – 21 ס"מ.

 • מחיר קידוח 8 צול החל מ - 349 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

קידוח בטון 10 צול

קידוח חור בקוטר של 10 צול הינו שווה ערך ל – 23 ס"מ.

 • מחיר קידוח 10 צול החל מ - 390 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

קידוחים מעל 10 צול

קידוח מעל 10 צול זהו קידוח בקטרים גדולים במיוחד של 30 ס"מ ואפילו יותר בהתאם לסוג הקידוח הנדרש והגודל והקוטר הרצויים. 

לקידוחים יותר גדולים צרו קשר וקבלו פרטים מלאים.

מחיר קידוח בטון

המחיר לקידוחי בטון נקבע בהתחשב בכמה וכמה פרמטרים. בגדול תוכלו לקבל כאן הערכת מחיר כלשהי אך כדי לדעת בבירור כמה אמור לעלות לכם השירות חשוב שתפנו אלינו כדי לקבל את הצעת המחיר המדויקת בהתאם לעבודה הדרושה.

מחיר קידוח בטון מתחיל מ- 150 ₪ לקידוח, בהתאם לתנאי השטח וקוטר הקידוח.

להלן מחירים לפי סוגי פרויקטים:

 • מחיר קידוח חור למרזב החל מ - 190 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • מחיר קידוחים בממד החל מ - 290 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • עלות קידוח לקמין החל מ - 490 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

*(ט.ל.ח) המחירים להערכה בלבד ואינם מחליפים את המחיר שתקבלו בהצעה ולכן מומלץ ליצור קשר כדי לקבל מחיר מדויק.

ברבים מהמקרים תוכלו לקבל את הצעת המחיר המשקפת גם דרך הטלפון כאשר במקרים מורכבים יותר אנחנו נבוא אליכם כדי לתת לכם את הצעת המחיר שלנו בהתאם לכל המרכיבים בעבודה הדרושה.

מה משפיע על מחיר הקידוח?

 • עובי הבטון – כפי שכבר אמרנו, אנחנו מציעים קידוח של בטון בכל עובי עד לעובי של מטר. ברור שככל שהעובי של הבטון יהיה גבוה יותר, המחיר יעלה בהתאם. זאת משום שהמשימה תדרוש כלים מקצועיים יותר והעבודה עצמה תהיה מורכבת ומאתגרת הרבה יותר.
 • קוטר הקידוח הנדרש – הקוטר של החור הנדרש הינו משמעותי מאוד לקביעת המחיר. ככל שמדובר יהיה בקוטר נמוך יותר הרי שהחיתוך יהיה פשוט יותר וגם מהיר הרבה יותר. הדבר יבוא לידי ביטוי במחיר הסופי של השירות.
 • המיקום והגישה למקום העבודה – לא תמיד קל כל כך להגיע למקום שם נדרשת העבודה. לא פעם מדובר בעבודה שצריכה להיעשות במעמקי האדמה או לחילופין במקום גבוה ולא ממש נגיש. ככל שיהיה מורכב יותר להגיע למיקום שם אמורה העבודה להתבצע, הרי שהמחיר אף הוא יעלה בהתאם.
 • צורך בשימוש באמצע עזר נוספים – לעיתים הקידוח לא יתאפשר באמצעים הרגילים ויהיה צורך לערב מנוף, מחפרון או טרקטורון כדי להגיע למיקום המדויק וכדי לפנות את פסולת הבטון שייווצר. ככל שהקידוח ידרוש אמצעי עזר נוספים הרי שהוא יעלה יקר יותר בסופו של דבר.
 • פינוי פסולת – חלק מהותי מהצעת המחיר על ביצוע קידוחים בבטון כולל גם את פינוי הפסולת בסיום העבודה. זה אחד התפקידים של החברה המבצעת את העבודה.

שירותי קידוח בטון

להלן שירותים שונים הנדרשים לא פעם בתחום הזה של קידוח בבטון.

קידוח מרזב

קידוח מרזב

בכל בית ובכל מבנה יש ליצור פתחים לניקוז. מדובר בקידוח מרזב שנעשה על ידי יצירת פתח עגול בהתאם לכמות המים שיש וצפוי להיות באזור המנוקז.

קידוח למזגן

קידוח בטון למזגן

כאשר מתקינים מזגן בבית חייבים לחבר את החלק ים הפנימיים של יחידות המזגן אל החלק החיצוני. לרוב יהיה צורך בקידוח בבטון לשם כך. אם מדובר בקירות רגילים הרי שכל כוס קידוח של מקדחה רגילה יצלחו למשימה. אך בגלל שברוב המקרים אכן מדובר בקירות בטון, כך שלצורך התקנת המזגן והעברת התשתיות חובה יהיה לבצע קידוחים במקדח יהלום.

קידוח חור לקמין

ליצירת קמין ברוב המקרים יהיה צורך לקדוח דרך קירות ותקרות עד לגג הבית על מנת להוציא את הארובה. כדי לקבל חורים סימטריים בלי שייגרם כל נזק למבנה, חשוב ליצור את החורים בעזרת ציוד מתאים. מקדח היהלום מיטיב ליצור את החורים המדויקים.

קידוח חור למייבש כביסה

כדי שהחור יתאים לקוטר של צינור הפליטה חשוב ליצור אותו באמצעים מתאימים. מקדח היהלום מותאם בדיוק לצורך הזה כאשר כך אפשר לקבל בקלות את החור הרצוי ולתקוע בו את צינור הפליטה וכך המרחב יישאר תמיד יבש ונעים גם בעת הפעולה של מכונת הייבוש.

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול

כפי שכבר ציינו, הקידוח בבטון נמדד על ידי יחידת מידה הקרויה צול. זוהי יחידת מידה המסייעת לאנשי המקצוע ולכל בעלי המלאכה לדעת בדיוק מה הגודל המדויק ומהו הקוטר של הקידוח הנדרש או הצנרת הרצויה.

אנו בחברת אלוני ניסור וקידוח בטון מבצעים את כל סוגי עבודות הקידוח בבטון. למידע נוסף ושירותים נוספים אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר ולקבל שירות אדיב במיוחד.

תמונות מהשטח קידוח בטון

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מידע מקצועי בנושא קידוחי בטון

קידוחי בטון נעשים בעזרת מסורים מיוחדים שממונעים במנוע חזק ועוצמתי במיוחד. על המקדח יש להרכיב את כוס הקידוח המתאים בהתאם לקוטר הרצוי אותו אתם צריכים לקדוח לצורך המטרה הספציפית שלכם. כאמור, כוס הקידוח מצופה בשבבי יהלום כתושים וזה מה שלמעשה מגביר את העוצמה ואת היכולת של המקדח וכך הוא מגיע לעוצמות שלו בחיתוך בטון מכל סוג ובכל עובי.

כדי להצליח בקידוח שיהיה ממוקד, מדויק וגם בצורה הכי בטוחה ובטיחותית, חשוב שמי שיאחז בכלי יהיה איש מקצוע מומחה לתחום הזה של קידוח בבטון. הידע והניסיון הם אלו שמקנים את השליטה המלאה על הכלי וכך גם על התוצאות שמתקבלות בסופו של דבר.

מזה קידוח בטון ביהלום

ליהלום יש יכולות שאין לכל חומר אחר בעולם. היהלום נחשב כחומר הכי חזק שיש בעולם ועל כן, כאשר הוא מורכב על גבי להב של מסור או על כוס קידוח, הרי שהוא מסוגל להוביל להישגים שאין כל חומר אחר בעולם שמסוגל להתחרות בהם.

מכונת קידוח בטון
הפעלת מכונת קידוח בטון

קידוח חורים בבטון נעשה בעזרת כוס יהלום. זוהי טכניקה ייחודית אשר בעזרתה אפשר לקדוח בכל בטון מכל סוג. גם בטון מזוין שמחוזק בברזל, תקרה מבטון או רצפה מבטון, אין משטח שלא ייכנע לכוס היהלום.

המרכיבים של מקדח היהלום

הפלגנו בהסברים רבים על המטרות בקידוחי בטון, על סוגי הבטון ועל קטרי הקידוח, אך מה למעשה עושה את מקדח היהלום לחד ומיוחד כל כך? במה הוא שונה מהמקדחה הרגילה?

אז דבר ראשון מדובר כאן בסט של מקדחים אשר כל אחד מותאם לסוג מסוים של בטון, לבטון בעובי אחר כמו גם למיקום הספציפי אשר בו מבקשים לקדוח את החור.

הקידוחים נעשים בעזרת כוס משוננת שמורכבת על גבי המקדח כאשר היא מסוגלת להסתובב במהירות עצומה ולחדור תוך כדי כך אל עובי הבטון. את הכוס המשוננת מצפים שבבי יהלום וזה למעשה מה שהופך את כוס הקידוח לחדה ויעילה כמו שהיא.

את התמונה משלים זרם המים המלווה את הקידוח. המים נועדו במקור לצורך קירור המנוע אך יש למים תועלות נוספות. המים למעשה סופחים את אבק הבטון שאמור להתפזר במהלך ביצוע הקידוח כך שאזור העבודה נשאר נקי. מלבד זאת, העובדים והשוהים במקום לא נאלצים לשאוף את אבק הבטון הרעיל אל דרכי הנשימה מה שבהחלט משדרג ומיטיב עם תנאי העבודה שלהם.

אם בעבר ידענו כי אזורי עבודה מהסוג הזה נחשבים כמסוכנים לאוכלוסיות שונות כמו קשישים, חולים, נשים הרות או אפילו עובדים שנמצאים שעות רבות בכל יום באזור עבודה כזה, הרי שהיתרון הזה של ספיחת אבק הבטון, מאפשר לכל אחד להישאר במקום בלי לחשוש מפני כל נזק.

היתרונות של הקידוח במקדח הבטון

יש כמה וכמה יתרונות לעבודה דווקא עם מקדח הבטון. אמנם הרחבנו על כל אחד מהם אך נרכז כאן שוב את הכול יחד על מנת שתבינו עד כמה נכון, מומלץ ורצוי להיעזר בכלי המדהים בעת הצורך וזאת כדי ליהנות מהתוצאות הכי טובות.

 • קידוח מדויק בלי צורך בביצוע תיקונים – כל קידוח שנעשה בצורה אחרת שלא באמצעות מקדח היהלום, לא מבטיח תוצאות מדויקות. קשה מאוד להגיע לחיתוך של חור עגול, סימטרי ומדויק. הקידוח בכלים האחרים ידרוש ביצוע של תיקונים לאחר העבודה על מנת שאכן יישאר חור עגול בדיוק בצורה ובגודל הרצויים.
 • קידוח נקי – כאמור, הקידוח נעשה בעזרת זרם מים שמתלווה במהלך הקידוח. כך שאזור העבודה יישאר נקי מאבק ולא יהיה צורך לנקות את כל מה שיש במקום. הוסיפו על כך את מוצרי החשמל שמתקלקלים בעקבות חשיפה לכמות גדולה כזו של אבק, מחשבים ומקלדות שהולכים לעולמם וכן הלאה. כל זה נחסך כאשר מבצעים את העבודה בעזרת מקדח היהלום.
 • קידוח בריא – הקידוח שנעשה בליווי זרם מים מנקה כמובן גם את האוויר שנשאר נקי יחסית ואינו פוגע באנשים שנמצאים במקום ושואפים את האוויר.
 • קידוח בטוח – עבודה עם בטון וקידוח בבטון הן פעולות מורכבות ונושאות איתן סיכון לא פשוט. אחרי הכול נפילה של חלקי בטון בצורה בלתי מבוקרת עשויה לפגוע במבנה וכמובן גם באנשים הנמצאים במקום. החברה המבצעת את עבודת הקידוח מודעת היטב לכל כללי הבטיחות בעבודה כך שאין כל חשש מפני תקלות חבלות או פגיעות שונות כתוצאה מהעבודה.
 • קידוח מהיר – קידוח יהלום הוא קידוח מהיר מאוד כאשר תוך זמן קצר ממש מתקבל החור הרצוי, בגודל הרצוי ובצורה סימטרית ומדויקת להפליא.

שאלות ותשובות בנושא קידוח בטון

קידוח יהלום זהו תחום שמעורר הרבה מאוד שאלות. כל לקוח שפונה אלינו לצורך קבלת שירות מגיע בדרך כלל עם רשימה של שאלות כשהם אינם יודעים איך באמת אמור העניין הזה של הקידוח לעבוד או איך מתמחרים את העבודה.

אצלינו מקבל כל לקוח תשובות על כל השאלות וזאת על מנת לספק לכל אחד את מלוא המידע בדבר העבודה הצפויה על כל מה שכרוך בכך.

אם גם אתם זקוקים לשירות כזה של קידוח בבטון ולא ממש ברור לכם מה זה בעצם אומר או כמה זה יעלה לכם, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולפרוש את כל שאלותיכם.

נעלה פה מספר שאלות מרכזיות שמרבית מהלקוחות שלנו מתחבטים בהם ונענה את התשובות המלאות על כל אחת מהן.

כיצד מתבצע הקידוח במקדח יהלום?

ישנם מקדחים מיוחדים וגדולים אשר אותם אנחנו מקבעים באזור הקידוח בעזרת ברגים מיוחדים. בוחרים את כוס הקידוח המתאימה לקוטר הרצוי כאשר לכל מידה של קידוח יש את כוס הקידוח המתאים. באופן כזה הקידוח נעשה במהירות רבה ומתקבלת תוצאה מדויקת ואסתטית.

באיזה קוטר אפשר לקדוח בבטון?

עבור כל חור בכל קוטר שרק תצטרכו תוכלו למצוא את כוס הקידוח המתאים. טווח המידות של כוסות הקידוח מתחיל בכוס שהוא בקוטר של 2 צול שזה 5.2680 ס"מ וזה יכול להגיע עד לגודל של 20 צול ויותר שזה קוטר אדיר, בגודל של 52.68 ס"מ.

מה המחיר לקידוח בטון במסור יהלום?

בכל התחום הזה של שירותי ניסור וקידוח ביהלום, הקידוח נחשב לשירות הזול ביותר. ברוב המקרים הוא לא יעלה יותר מכמה מאות שקלים הכי הרבה. כדי לקבל אומדן לקראת מה אתם הולכים, כדאי שתציצו במחירון שלנו. זה ייתן לכם צפי כמה בערך יעלה לכם השירות המבוקש. אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר, צרו עמנו קשר וכך תוכלו לקבל הצעת מחיר ברורה בחינם.

האם יש סיכונים בביצוע עבודות קידוח בבטון?

יש סיכונים שונים בקידוח בבטון ולפני שמחליטים ללכת על זה חשוב להיערך בהתאם.

הסיכונים בעבודות הקידוח כוללים:

סכנות פציעה – עבודות הקידוח נעשים באמצעות כלים כבדים המונעים על ידי מנוע חשמלי חזק במיוחד שמסובב בעוצמה רבה את כוס הקידוח ומאפשר חדירה כמעט לכל חומר. ברור שזה עלול להיות מסוכן מאוד בשימוש שאינו זהיר.

השימוש במקדח כולל עבודה עם מים ועם חשמל ומדובר בכלי כבד במיוחד. חשוב לקבע את המקדח אל הקיר על מנת למנוע נפילה מסוכנת של המקדח מה שעלול לסכן את הסובבים.

נזקים למבנה – קידוח בבטון שנעשה שלא במקומות הנכונים או בצורה מופרזת עלולים לגרום לנזקים קשים למבנה. מסיבה זו כשמדובר בביצוע של עבודות מורכבות חשוב להיעזר של קונסטרוקטור.

הנזקים האפשריים כוללים:

נזק לתשתיות – בתוך הבטון ישנן תשתיות שונות כמו צינורות מים או ביוב, תשתיות חשמל, גז או תקשורת. פגיעה באחת מהן עלולה לגרור תקלות רבות ויחייב ביצוע תיקונים. היערכות נכונה מראש תחסוך את כל אלו.

פסולת חדה וכבדה – במהלך העבודה נוצרת הרבה פסולת. חלקי הבטון עשויים להיות כבדים, חדים ומסוכנים לסביבה. הפינוי חייב להיעשות בזהירות מרבית כאשר במקרים רבים יהיה צורך גם בכלי עזר שונים.

קבלו הצעת מחיר
לשירותי קידוח בטון צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.
היתרונות בחברת אלוני

לסיכום, כל קידוח עגול שאתם צריכים ולא משנה לאיזה צורך, אם הוא אמור לעבור בתוך משטח בטון, בצעו אותו בעזרת מקדח היהלום. כך תיהנו מתוצאות מהירות, מדויקות והכי חשוב, בטוחות עבורכם ועבור המבנה.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

המקצועיות

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף ההריסות

השירות

שירות ועמידה בזמנים כדי לתת את השירות הטוב ביותר