ניסור בטון מחיר [מחירון 2024]

מתחייבים למחיר הטוב ביותר! החל מ- 150 ₪ למטר

ניסור בטון - הסבר קצר

כאשר יש צורך בהסרת קירות במהלך השיפוצים והבנייה של הבית, שירותי ניסור בטון זה מה שתצטרכו להזמין. הניסור מתבצע ע״י מכונת ניסור המחוברת אל הקיר עם דיסק גדול שמכיל שיברי יהלום. והחיתוך הוא מדויק ביותר לפי סימון שהוגדר מראש.

כמה עולה ניסור בטון? המחיר נע בין 150-300 ₪ למ"ר.

ניסור בטון מחיר

מחירון ניסור בטון [לשנת 2024]

כשאנחנו באים לתמחר עבודות ניסור בטון, חשוב להבין כי יש כמה וכמה פרמטרים שהם אלו שמרכיבים את המחיר הסופי. המחיר בגדול נקבע לפי מטר רץ, בהתחשב בעובי של הבטון.

יש פרמטרים נוספים שעלולים לייקר את העלות של הניסור, כגון: תנאי עבודה לא סטנדרטיים, צורך בהוספת כלים נוספים כמו מנוף או גנרטור, בדיקת מהנדס (קונסטרוקטור) וכדומה. במחירון זה נפרט לכם כמה שיותר על העלויות כדי שתהיו ערוכים לניסור שלכם כמו שצריך.

שימו לב! כל המחירים כאן לפני מע"מ, כל המחירים הם בגדר הערכה ולא המחיר הסופי. את המחיר הסופי ניתן לקבל בהצעת מחיר בשיחה עם אלון.

 • פתיחת דלת בקיר בטון החל מ - 1,200 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • פתיחת חלון בקיר בטון החל מ - 1,100 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • פתיחת פתח למדרגות החל מ - 1,000 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • ניסור רצפת בטון החל מ - 300 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • ניסור חומת בטון החל מ - 250 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • ניסור בטון לפי מטר החל מ - 150 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • מחיר קידוח חור למרזב החל מ - 190 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • מחיר קידוחים בממד החל מ - 290 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • עלות קידוח לקמין החל מ - 490 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

מחיר ניסור לפי מטר רץ

לכמות המטרים שאותה ננסר יש משמעות רבה ואפילו עיקרית בתמחור של העבודה. ככל שהעבודה תכלול יותר מטרים של ניסור ככה המחיר יוזל משמעותית.

הפרמטר השני זה העובי של הבטון שהוא גם משפיע משמעותית על המחיר, מפני שקיר עבה יותר מצריך שימוש בדיסק גדול יותר, ובמקרים מסוימים נצטרך להשתמש בשני גדלים שונים של דיסקים כדי להגיע לניתוק.

לפניכם טבלת מחירים של ניסור לפי מטר רץ ועובי הבטון, הצליבו את עובי הבטון מול כמות המטרים ותקבלו הערכה של המחיר.

עובי 20 ס"מ עובי 30 ס"מ עובי 40 ס"מ
0 – 10 מ"ר 250 – 400 ₪ 400 – 500 ₪ 500 – 600 ₪
10 – 20 מ"ר 200 – 280 ₪ 280 – 350 ₪ 350 – 450 ₪
20 – 30 מ"ר 170 – 250 ₪ 250 – 300 ₪ 300 – 400 ₪
30 – 40 מ"ר 160 – 220 ₪ 220 – 250 ₪ 250 – 300 ₪
40 – 50 מ"ר 150 – 200 ₪ 200 – 220 ₪ 220 – 280 ₪
50 מ"ר ומעלה 150 – 180 ₪ 180 – 200 ₪ 200 – 250 ₪

מחירון קידוח בטון [לשנת 2024]

המחירים של קידוח בטון נקבעים בעיקר לפי קוטר הקידוח ועובי הבטון. המחיר משתנה גם בהתאם לכמות הקידוחים שתזמינו. ולכן קחו בחשבון שהמחיר לקידוח בודד יהיה יקר אך ורק בגלל הגעת הצוות אל מקום הפרויקט.

להלן טבלת מחירים של קידוחי בטון לפי צול (מה זה צול?) ועובי הבטון. מחירים אלו עבור הזמנה מעל 10 קידוחים, בפחות מכמות זו או יותר משמעותית. עדיף לחייג ולקבל הצעת מחיר מדויקת. 

 עובי 20 ס"מעובי 30 ס"מעובי 40 ס"מ
4 צול120 – 150 ₪180 – 220 ₪220 – 300 ₪
6 צול180 – 220 ₪250 – 300 ₪280 – 320 ₪
8 צול280 – 300 ₪320 – 380 ₪380 – 420 ₪
10 צול320 – 370 ₪380 – 420 ₪450 – 550 ₪

מחירים אלו עבור קידוח בודד.

תוספות למחיר של הניסור

יש עבודות של ניסור בטון שהם שונים מהעובדות הסטנדרטיות. אם בשל המורכבות של העבודה ואם בשל הצורך בשימוש בציוד נוסף לצורך ביצוע העבודה.

אלו שירותים נוספים שיכולים להתווסף למחיר של הניסור בטון.

ריסוק בטון

שירותי פינוי בטון לאחר הניסור

פינוי בטון זה לרוב חלק מתוך העבודה. כלומר המחיר של ניסור בטון כולל גם את הפינוי. עם זאת יש מקרים אשר בהם יבקשו ממכם מחיר מיוחד עבור הפינוי. ולכן חשוב לוודא את הנושא כשמקבלים הצעת מחיר.

 • מחיר לפינוי הריסות הבטון לאחר הניסור נע בין 500 - 1,000 ₪

שירותי מנוף לצורך החזקת אלמנט הבטון

במקרים רבים יש צורך בשימוש של מנוף. כמו למשל שמנסרים גג בטון או קרניז בטון נצטרך לקשור את חלקי הבטון למנוף. כדי שלאחר הניתוק האלמנט לא ינחת למטה ויחולל נזקים רבים. יש מקרים בהם צריך מנוף הרמה כדי להגיע לאזור אותו אנחנו רוצים להסיר. ולכן שירותי מנוף יהיו מאוד רלוונטיים לשירותי ניסור בטון.

 • השכרת מנוף ליום שלם נע בין 2,500 – 4,000 ₪
גנרטור

שירותי גנרטור לאספקת חשמל

כדי להפעיל את מכונת הניסור בטון נצטרך להשתמש בחשמל תלת פאזי. במידה ואין הספקת חשמל תלת פאזי אל מיקום הפרויקט. נצטרך להיעזר בשירותי השכרת גנרטור.

 • השכרת גנרטור ליום שלם נע בין 500 – 1,000 ₪
קונסטרוקטור

שירותי מהנדס (קונסטרוקטור) לצורך אישורי הריסה

אין להסיר קירות בטון ללא קבלת אישור מהנדס (קונסטרוקטור). שיבדוק ויוודא האם מדובר בקיר שאכן ניתן לבצע בו את החיתוך. יכול להיות שבקיר שאתם מעוניינים לנסר יש תשתיות, כגון: צינורות מים שלא ניתן להזיז, או חשמל. לעיתים יהיה צורך בבניית עמודי תמיכה בטרם יתחילו בעבודה.

חשוב לדעת! לחברת הניסור בטון אין שום אחריות עבור פגיעה בתשתיות הבניין, על הלקוח לוודא שאכן ניתן לנסר.

 • מחיר לאישור קונסטרוקטור נע בין 1,500 - 2,000 ₪
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חברת אלוני - לביצוע ניסור בטון

מחיר של ניסור וקידוח בבטון זה כנראה אחד המשפיעים העיקריים שבודקים לפני שבוחרים בחברת שמבצעת שירותים אלו. במחירון זה אנו מציגים לכם טווח מחירים שאנו עובדים איתם. 

אם אתם מחפשים חברה מקצועית שיודעת לבצע את העבודה, וגם שנותנת מחירים אטרקטיביים. הגעתם למקום הנכון! חברת אלוני ניסור וקידוח בטון היא הבחירה הנכונה עבורכם.

 • שירות אדיב במיוחד.
 • ניסיון מעל 20 שנה בענף.
 • עמידה בזמנים וביעדים.
מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחירים אטרקטיביים במיוחד
אלוני ניסור וקידוח בטון

תמונות מהשטח ניסור וקידוח בטון

לפניכם תמונות של ניסור וקידוח בטון מהשטח. שבוצעו ע"י חברת אלוני.

הפרמטרים המשפיעים על מחיר ניסור בטון

מחיר ניסור נקבע בהתחשב בכמה וכמה נתונים. כאשר באים לבקש הצעת מחיר, חשוב להתייחס לכל המרכיבים. כדי לקבל את הצעת המחיר הכי מדויקת.

מחירון ניסור בטון נקבע בהתחשב בנתונים הבאים:

 • אורך הניסור הנדרש – ברור שהיקף העבודה נקבע בעיקר על פי אורך הקטע אותו אתם מבקשים לנסר. אם מדובר בקטע קטן של סנטימטרים ספורים, המחיר יהיה כמובן זול יותר מאשר במצבים של ניסור קירות שלמים וגדולים.
 • עובי הבטון – הבטון קיים בכמה וכמה עוביים. הניסור של הבטון מתומחר בהתאם לעובי של הבטון אותו אתם מבקשים לנסר. יש את קירות הבטון הדקים יחסית ויש את אלו שמחוזקים בברזל. יש קירות עבים במיוחד בחדרי ממ"ד, במקלטים או במבנים עתיקים. ככל שהבטון יהיה עבה יותר, העובדה כמובן תהיה מורכבת וקשה יותר ובהתאם המחיר גם הוא ישתנה.
 • הגישה למקום העבודה – לא לכל מקום עבודה יש אפשרות להגיע בקלות. לעיתים מדובר בעבודה שצריכה להתבצע בגובה או שהיא במקום בעייתי מבחינת הסיכונים הכרוכים בניסור. ברור שככל שהעבודה תהיה מסוכנת יותר המחיר אף הוא יהיה יקר יותר.
 • ניסור המחייב עבודה עם ציוד נוסף – יש לעיתים שבעבודת הניסור יהיה צורך לעשות שימוש בכלים נוספים כדוגמת מנופים, ציוד סנפלינג, ציוד קשירה וכן הלאה. כל אלו מייקרים גם כן את העלויות ואת המחירים.
 • ריסוק ופינוי הבטון – באופן כללי ניסור בטון מחייב גם פינוי של הבטון. חשוב לברר כי אכן הפעולה הזו נכללת בשירות וכי לא ייגבה תשלום נוסף עבור פינוי הבטון. אם מדובר בחלקי בטון גדולים, יש מצבים אשר בהם יהיה צורך לרסק קודם כל את הבטון לפני שהוא יפונה מאזור העבודה.
ניסור בטון
תמונה מדהימה של שילוב מכונת ניסור בטון ומנוף הרבה

איך מתבצע הניסור בטון?

קירות הבטון הם המרכיב העיקרי בכל מבנה תקני ויציב בישראל. אבל מה קורה כאשר אנחנו רוצים ליצור שינויים כלשהם בבטון, כמו למשל. להסיר חלק ממנו או את כולו? ליצור בו פתח לחלון או לדלת? או לקדוח חור בקוטר גדול?

לעיתים מדובר בעבודות גדולות יותר כמו הסרת גרם מדרגות, ניסור רצפה או ניסור של עליית גג או אפילו ניסור של גשרים, חניונים או מדרכות.

אז כמו לכל דבר כמעט בעולם שלנו, גם כאן יש פתרון. הדרך לחתוך את קיר הבטון עוברת דרך מסור היהלום! מסור היהלום הוא המסור שמסוגל לחתוך (לנסר) בטון בקלות, בצורה מדויקת ביותר. ותוך זמן קצר ממש מתקבלות התוצאות.

ניסור בטון
בתמונה רואים דיסק של מכונת ניסור בטון בעת פעולה וניצוצות שעפים.

ניסור בטון יכול להיעשות באמצעות מסור ידני, במיוחד כאשר מדובר בעבודות קטנות ולא מורכבות מידי.

יש מקרים אשר בהם תהיה העדפה לניסור בטון שייעשה בעזרת מסור אוטומטי. זה יקרה במיוחד במצבים אשר בהם יש צורך בניסור של חלקי בטון גדולים.

הניסור האוטומטי הוא ניסור יותר בטוח עבור מבצעי העבודה וכן כדי שהתוצאות שתתקבלנה אכן תהיינה מדויקות, מהוקצעות ועשויות בצורה הכי בטוחה ומושלמת.

הניסור נעשה בעזרת מסילה אשר אותה מקבעים לקיר לפני שמתחילים בעבודה. לאחר שהמסילה קבועה בקיר, המסור מופעל בעזרת השלט שבידי המפעיל וכך באופן אוטומטי, במרחק בטוח, מתבצעת העבודה.

היתרונות של מסור היהלום:

 • ניסור מדויק – הניסור נעשה בצורה מאוד מדויקת ומאוד ממוקדת. אין כל צורך בביצוע תיקונים לאחר הניסור כי הכול נעשה פשוט בצורה מושלמת.
 • ניסור בטוח – העבודה נעשית בצורה בטוחה בלי לסכן את הסביבה או את מבצעי העבודה.
 • ניסור רטוב – הניסור שנעשה בליווי מתז מים סופח אליו את אבק הבטון מה שמוביל לכך שהאוויר וגם אזור העבודה נשארים נקיים גם לאחר הניסור.

מסור בטון, מסור שיעשה את העבודה במהירות, בבטיחות וביעילות.

ניסור ששווה את המחיר

כאשר אתם באים לברר על ניסור קיר בטון מחיר, חשוב שתבינו את התועלת שבניסור בעזרת מסור היהלום. אבל לפני כן, מה זה מסור היהלום?

מסור היהלום הוא מסור חזק ועוצמתי מאוד שהלהב שלו מצופה בשבבי יהלום כתושים. זה מה שעושה את היהלום לחד מאין כמותו.

שאלות ותשובות - מחירים ניסור וקידוח בטון

את המחיר נשכלל לפי הפרמטרים הבאים: אורך הניסור או כמות הקידוחים, עובי הבטון, גישה למקום. וגם לפי פרמטרים נוספים האם נדרש ציוד נוסף? והאם יש צורך בריסוק ופינוי הבטון?

ניסור בטון מחיר לפי מטר רץ. המחיר הממוצע לניסור בעובי 20 ס"מ נע בין 150 – 400 ₪ למ"ר.

המחיר של קידוח בטון נקבע לפי קוטר הקידוח (צול). קידוח 4 צול בקיר בעובי 20 ס"מ נע בין 120 – 150 ₪ לקידוח בודד. (בהזמנה מעל 10 קידוחים)

כמובן שיכול להיות עלויות נוספות, זה תלוי בסוג הפרויקט. יש פרויקטים הנדרשים שימוש במנוף, יש פרויקטים הנדרשים בגנרטור. וזה חוץ מעלות ההכנה לפרויקט כמו אישור מהנדס לביצוע הניסור.

מחיר של פתיחת חלון או דלת בקיר בטון בדרך כלל מחיר קבוע. המחיר נע בין 1,200 – 3,500 ₪ תלוי בעובי הקיר.

קבלו הצעת מחיר

לשירותי ניסור וקידוח בטון צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

ניסור בטון מחיר