קידוח חור לקמין לצורך התקנה

מתקינים קמין חדש? לצורך התקנה תצטרכו לבצע קידוח חור לקמין. איך מתבצע הקידוח? כמה זה יעלה לכם? הכל מפורט לכם במאמר הבא.
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור קידוח חור לקמין לצורך התקנה, חייגו עכשיו 077-803-7996, או השאירו פרטים
תוכן עניינים

בשנים האחרונות אנחנו פוגשים יותר ויותר את הקמין הביתי. כדי להתקין קמין בבית צריך כמובן לדאוג גם להתקנה מקצועית שלו שזה כולל קידוח חור לקמין. איך עושים את זה ומהם התנאים הנדרשים לשם כך? על כך ועוד נרחיב כאן.

קידוח חור לקמין זה אחד החלקים המשמעותיים ביותר בהתקנה של קמין. על מנת שאכן תתקבלנה התוצאות הרצויות חשוב לתת את הדעת לכמה וכמה נתונים עליהם נרחיב בהמשך.

קידוח חור לקמין

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-803-7996 

היכן מתבצע הקידוח להתקנת הקמין?

למעשה התקנה של קמין מחייבת יותר מקידוח של תעלה בודדת. ההתקנה מחייבת העברה של תשתיות דרך הקיר והתקרה, והוא אמור להגיע עד אל גג המבנה. הדבר מחייב מספר קידוחים בחלקים שונים של המבנה.

כדי לקבל חורים אסתטיים וסימטריים, חשוב שהדבר יתבצע באמצעות כלי מקצועי מתאים שנועד לשם כך. מקדח היהלום הוא זה אשר בעזרתו אפשר יהיה ליצור את הקידוח הרצוי בגודל הרצוי.

באלו כלים מתבצע הקידוח?

קידוח בטון עלול להותיר אחריו סדקים בקיר, שברים, חוסר סימטריה ועוד… שיפגמו במראה האסתטי של המבנה. לשם כך יש לדאוג לביצוע מקצועי של הקידוח. שייעשה עם כלי עבודה המתאימים שיצליחו ליצור חור בבטון, חור עגול ומדויק. וכל זה בלי שייגרמו כל נזקים אחרים לא רצויים.

כאן המקום להכיר את מקדח היהלום. מקדח היהלום הוא הכלי שבעזרתו ניתן ליצור חורים מדויקים וממוקדים בקירות בטון וזאת בלי שייגרם כל נזק משני לקירות המבנה.

מקדח היהלום הוא מקדח חזק שמונע באמצעות מנוע חזק במיוחד. מחברים אליו את כוס הקידוח המשוננת שהיא גם כן חדה במיוחד. גולת הכותרת של כוס הקידוח אלו הם שבבי היהלום שמצפים את שוליה של הכוס. זה מה שהופך למעשה את מקדח היהלום לחזק וחד כמו שהוא.

מהו קוטר הקידוח להתקנת קמין?

למעשה בכל קמין יש את הארובה הספציפית שלו ובהתאם לכך יש ליצור כמובן את החור הרצוי. מבחינתנו אין הבדל באיזה סוג של קמין מדובר ומהו קוטר הארובה. אנחנו מספקים מענה לכל אחד ולכל קוטר של קידוח בעזרת מגוון כוסות הקידוח שעומדים לרשותנו.

תעלות של 4 צול, של 6 צול ולמעשה בכל גודל רצוי. כל זה על מנת שאפשר יהיה ליצור את מעבר הארובה המושלם.

מי מפנה את פסולת הבטון?

לפני העבודה אולי אתם לא זוכרים את הנתון הזה אך חשוב שתדעו. לאחר ביצוע בעודה של קידוח בבטון יש פסולת שעלולה להיות מאוד חדה ומסכנת. היא כמובן גם כבדה מאוד והיא מחייבת פינוי אל אתרי פסולת מורשים. על כן, לפני שאתם מסכמים על ביצוע העבודה עם חברה זו או אחרת, חשוב שתוודאו מולה כי היא גם תדאג לפינוי מסודר של כל הפסולת מהמקום.

כמה עולה קידוח חור לקמין?

כשאתם באים לרכוש קמין אתם חייבים לקחת בחשבון את כל הפרמטרים שיוסיפו לכם לעלויות של הקמין. ההתקנה של הקמין היא לא תמיד כל כך פשוטה וקלה. וחשוב לבדוק מול מתקין מקצועי במה העבודה תהיה כרוכה וכמה הכול יעלה בסופו של דבר.

המחיר לקידוחי החורים לצורך התקנת הקמין מתומחרים בהתחשב בפרמטרים הבאים.

  • קוטר הקידוח הרצוי – כפי שכבר ציינו, לכל קמין יש את התשתיות שלו ולכל ארובה יש צורך בקידוח מתאים מבחינת הקוטר שלו. ככל שהקוטר יהיה גדול יותר, המחיר אף הוא יהיה גבוה יותר בהתאם.
  • מספר הקידוחים הנדרש – כדי להתקין קמין יש צורך ברוב המקרים במספר קידוחים עד שהארובה תגיע אל הגג. ככל שידרשו יותר קידוחים הרי שהעבודה תעלה בסופו של דבר יותר.
  • המיקום שם יש לבצע את הקידוחים הנדרשים – לא תמיד יש גישה נוחה וקלה לביצוע הקידוחים. ישנם מקרים רבים אשר בהם יהיה צורך בקידוח הפוך או שסתם כך הגישה למקום העבודה לא תהיה נוחה. או אז יהיה צורך בכלים נוספים מה שייקר עוד את העבודה.

למחירון קידוח וניסור בטון של חברת אלוני לחצו כאן

 

קידוח בטון לקמין – יש גם סיכונים!

חשוב להבין כי כל קידוח של בטון עלול לגרור אחריו בעיות שונות. אם למשל יש בקיר תשתיות של מים, חשמל או תקשורת והם נפגעים בעקבות הקידוח. הרי שזה כמובן יחייב אחר כך בביצוע תיקונים ועבודות נרחבות. אז אפשר כמובן לבדוק מראש בעזרת איש מקצוע האם אכן הקיר פנוי לחיתוך אך אם קרה שפספסתם משהו, יהיה עליכם לטפל בתקלה אחר כך.

מעבר לכך יש לזכור כי כל נגיעה בקיר בטון משפיעה על החוזק של הקיר. זה נתון שחשוב גם כן לבדוק מול מהנדס או איש מקצוע בתחום כדי לוודא כי אפשר יהיה לבצע את העבודה בלי שייגרמו נזקים חלילה.

חשוב לזכור את הסיכונים הנוספים שנלווים לכל קידוח של בטון. כמו השימוש בכלים הכבדים, פינוי הפסולת הכבדה שהיא גם חדה מאוד.

כדי להבטיח לעצמכם עבודה הכי מקצועית והכי יעילה, חשוב שתפנו אל איש מקצוע מומחה לתחום. מה שיבטיח לכם עבודה הכי בטוחה והכי מקצועית וללא סיכונים מיותרים.

 

קידוח בטון לקמין – עבודה מקצועית, יסודית, מהירה ומושלמת

חשוב להבין כי על מנת שאפשר יהיה להגיע לתוצאות הטובות ביותר לא די בציוד המתאים ומקדח הבטון המיועד לשם כך. העבודה מחייבת מקצועיות, ניסיון, מומחיות אשר כל אלו באים לאחר ניסיון עשיר בתחום. זה בדיוק מה שאנחנו בחברת אלוני ניסור וקידוח בטון מציעים. שירות של צוות מקצועי שיש לו את כל הציוד העדכני הנדרש. לצד יכולת ומומחיות בביצוע העבודות הנדרשות.

רק כך תוכלו להיות רגועים כי התקנת הקמין תיעשה במקצועיות הראויה ולא ייגרמו תקלות בדרך.

רוצים לקבל הצעת מחיר? חייגו עכשיו 077-803-7996

קידוח בטון

קידוח בטון ברצפת בטון

היתרונות בחברת אלוני
חברת אלוני מגיעה אליכם לשירות קידוח חור לקמין לצורך התקנה. עם ארגז הכלים המלא כולל ניסיון, ידע ומיומנות כדי שתיהנו מתוצאות מושלמות!
המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

המקצועיות

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף ההריסות

השירות

שירות ועמידה בזמנים כדי לתת את השירות הטוב ביותר