קידוח בטון למזגן

שירותי קידוח בטון לצורך התקנת מזגנים, עם חברת אלוני המתמחה בקידוח בטון בטכנולוגיית היהלום. רוצים ליצור פתח מדויק למזגנים בדירה? המשיכו לקרוא
תוֹכֶן הָעִניָנִים

רוב הבתים והמבנים בישראל עשויים בטון. בכולם אנחנו צריכים מזגנים. זה מה שיוצר את הצורך בשירות של קידוח בטון למזגן. מה צריך לדעת על השירות? איך הוא נעשה? האם הוא אפשרי גם בחדרי ממד וכמובן כמה זה יעלה בסופו של יום? על כך ועוד במאמר שלפניכם.

אנחנו כבר ממש לא יכולים לדמיין לעצמנו את החיים בעידן טרום המזגנים. הקיץ הישראלי החם הפך להיות חם במיוחד. ואנחנו מוצאים את עצמנו חוסים תחת 'כנפי' המזגן משך כל שעות היממה. בכל מבנה, משרד, חנות, מרפאה וכו' יש מזגן.

כל התקנה של מזגן מחייבת קידוח חורים בקירות המבנה. זאת כדי שאפשר יהיה להעביר את הצנרת בצורה מסודרת ותקינה.

אז אם מדובר בקיר פשוט העשוי מלבנים, הסיפור אינו מורכב. אך אם זהו קיר בטון או מסובך יותר. יהיה צורך בכלים מתקדמים המיוחדים לצורך כך. לרוב, הפתרון יהיה קידוח בטון.

קידוח בטון למזגן

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-803-7996

איך מבצעים קידוח בטון למזגן?

אז איך למעשה יוצרים את החור בקיר הבטון החזק? כאן נכנס לתמונה מקדח היהלום. מדובר במקדח חזק ועוצמתי במיוחד שמונע באמצעות מנוע חזק במיוחד. לרוב הוא גם ידרוש חיבור לחשמל תלת פאזי. המקדח נע במהירות עצומה כאשר אליו מחברים כוס קידוח בהתאם לקוטר הקידוח הרצוי.

הכוס היא כוס משוננת וחדה מאוד כאשר גולת הכותרת אלו הם שבבי היהלום שמצפים את שוליה של כוס הקידוח.

היהלום הוא חומר הכי חזק שיש בטבע ועל כן הוא מסוגל להתגבר גם על הבטון הכי חזק והכי קשיח שיש.

קידוח בטון

קטרים שונים של מקדחי יהלום

קידוח בקוטר הרצוי

לכל מזגן ולכל סוג של תשתיות יש את קוטר הקידוח הרצוי. חשוב לבחור את כוס הקידוח הנכונה על מנת שההתקנה תהיה יעילה וטובה והמזגן יוכל לפעול היטב.

קידוח בטון למזגן נעשה לרוב בליווי זרם מים. מה שמועיל לביצוע מדויק של העבודה בלי שכוס הקידוח תינזק בעקבות החום העז שנוצר בעקבות הקידוח. מה שתורם גם כן לתוצאות המדויקות.

 

כמה עולה קידוח חור למזגן?

מחיר קידוח בטון למזגן נע בין 200 ל 550 ₪ תלוי בתנאי העבודה, (כפי שמפורט בהמשך). יש לקחת בחשבון שיש עלות מינימלית להזמנת הצוות עבודה למקום. ולכן המחיר מוזל משמעותית כאשר מדובר בכמות קידוחים גדולה.

המחיר לקידוח חור במזגן נקבע בהתחשב בפרמטרים הבאים:

  • מספר הקידוחים הרצוי – כשאתם באים להתקין מספר מזגנים במבנה יהיה עליכם ליצור כמה וכמה קידוחים. ככל שמדובר יהיה במספר גבוה יורת של קידוחים המחיר לכל חור ירד כך ששווה בהחלט לרכז את כל ההתקנות של המזגנים לפעם אחת ובכך להוזיל את העלויות של ההתקנה ושל הקידוחים.
  • סוג הקיר – קידוח בקיר לצורך התקנת מזגן יכול להתרחש בקירות מסוגים שונים ובעוביים משתנים. אם מדובר בקיר לבנים רגיל הסיפור לא יהיה כל כך מורכב ואפשר יהיה ליצרו את הקידוח עם כל מקדח רגיל. אם מדובר בקיר בטון ברור שהסיפור יהיה שונה וגם מורכב הרבה יותר. כי קיר בטון הוא לא משהו שקל לקדוח בו במיוחד לא עם כלים רגילים שלא מיועדים לקידוח בבטון.
  • עובי הבטון – בין קירות הבטון קיימים קירות בעוביים שונים. יש קירות בטון דקים יותר ויש את הקירות העבים יותר. כמו קירות של חדרי ממד או קידוח שנדרש בקורת בטון שהוא עבה יותר (וכמובן גם חזק יותר). ככל שהקידוח יהיה מורכב יותר מהבחינה הזו. הרי שיידרשו כלים אחרים וחזקים יותר, מה שכמובן יעלה את המחיר של כל העבודה במידה משמעותית.
  • קוטר הקידוח – לכל מזגן יש את התשתיות שלו ואת קוטר הקידוח הנדרש. הבחירה בכוס הקידוח היא כמובן בהתאם לקוטר הנדרש. מה שמשפיע על המחיר של כל העבודה.
  • הגישה למקום העבודה – לא תמיד אפשר יהיה לטפס על סולם קטן כדי ליצור את הקידוח הנדרש. יש מצבים אשר בהם הגישה למקום העבודה תהיה הרבה יותר מורכבת ומסובכת והיא תחייב עבודה עם כלים וציוד נוספים. כל זה כמובן ישפיע על המחיר ועל העלויות של כל העבודה.

כל הפרמטרים הללו הם אלו שבסוף יקבעו את המחיר הסופי. למחירון ניסור וקידוח בטון המלא של חברת אלוני לחצו כאן.

עלות פינוי הפסולת לאחר הקידוח

יש צורך גם בפינוי הבטון שזוהי סוגיה בפני עצמה. יש מצבים אשר בהם הפינוי יהיה מורכב וידרוש ריסוק של חלקי הבטון הגדולים כדי להקל על הפינוי. כל זה כמובן מתומחר בנפרד מהעבודה עצמה. ולרוב היא נלקחת בחשבון כבר בעת הצעת המחיר עבור העבודה של קידוחי הבטון.

 

התקנת מזגן בחדר ממד

חדרי ממד עשויים מקירות בטון מחוזקים המכילים בין היתר גם פלדה. מה שמעניק לחדר כולו את החוזק המיוחד שלו. עם זאת, ברור שאי אפשר לוותר על מזגן בחדרי הממד מה שמעמיד בפנינו אתגר לא פשוט בקידוח של התשתיות למזגן.

בעזרת מקדח יהלום ניתן בקלות להתגבר על קיר הבטון גם של חדר ממד וליצור בו את הקידוחים הנדרשים.

קידוח בטון למזגן

התקנת מזגן לאחר הקידוח

מי יבצע עבורכם את הקידוחים?

כאשר אתם מזמינים איש שירות לצורך התקנת מזגנים. אתם חייבים לברר האם מדובר באיש מקצוע שיש לו את הידע המקצועי. ואת היכולת לבצע את ההתקנה כולל הקידוחים הנדרשים. מסתבר כי לא כל מתקין הוא אכן מומחה ולא כל אחד יודע איך וכיצד לבצע את העבודה.

ככה תוכלו להגיע לתוצאות הרצויות… שזה אומר: קידוח מדויק מאוד, קידוח במקום הרצוי, קידוח שייעשה במהירות וקידוח בלי יותר מידי לכלוך. אנו ממליצים לכם לפנות אל איש מקצוע שיש לו את המומחיות ואת הידע המקצועי לבצע את המלאכה באופן הנכון.

לשם כך יש לבדוק את הנתונים הבאים:

  • ידע מקצועי
  • כלים מתקדמים
  • ניסיון בתחומי הקידוח
  • התחייבות לפינוי חלקי הבטון

רק אם אכן תפנו אל אנשי מקצוע שיש להם את כל הנתונים הללו. לצורך ביצוע מקצועי, תוכלו להיות רגועים כי אכן המלאכה תתבצע כראוי.
מחפשים חברה מקצועית לביצוע הקידוחים להתקנות מזגנים? הכירו את חברת אלוני ניסור וקידוח בטון! צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

הניסיון

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף

המקצועיות

אנו מבינים היטב את התחום לפרטי פרטים

השירות

שירות ועמידה בזמנים - השירות הטוב ביותר

מאמרים והדרכות על קידוחי בטון
קידוח כלונסאות בנטונייט

כיצד קידוח כלונסאות בנטונייט משפר את יציבות המבנה?

מהי השיטה היעילה של קידוח כלונסאות בנטונייט וכיצד היא תורמת לשיפור יציבות המבנה מהו בנטונייט, מהם יתרונות השיטה, וכיצד היא מבוצעת בפועל. כמו כן, על השימושים העיקריים של השיטה בפרויקטים הנדסיים שונים והתרומה הכלכלית והטכנית שלה לבנייה מודרנית. במאמר הבא,

קרא עוד »