ניסור וקידוח בטון בתל אביב

שירותי ניסור וקידוח בטון המובילים במרכז ובאזור תל אביב חברת אלוני
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור ניסור וקידוח בטון, חייגו עכשיו 077-803-7996, או השאירו פרטים

מחפשים שירות ניסור וקידוח בטון בתל אביב? חברת אלוני לשירותכם. החברה מתמחה בשירותי ניסור וקידוח בטון ומציעה שירות מושלם ומקצועי של צוות מיומן עם ציוד מתקדם ושירות הכי בטוח ויעיל.

מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחירים אטרקטיביים במיוחד!
אלוני ניסור וקידוח בטון
תוֹכֶן הָעִניָנִים

ניסור וקידוח בטון בתל אביב

קיים ביקוש רב לעבודות של ניסור וקידוח בטון באזור תל אביב. אנשים רבים עורכים שיפוצים בבית, מתקינים מזגנים חדשים או משדרגים את הבית עם קמין או קולט אדים. לשם כך הם צריכים את ההתקנה שמחייבת קידוחים בבטון וחיתוך של בטון.
חברת אלוני. החברה שמבצעת עבורכם את העבודה בצורה הכי טובה, מדויקת, איכותית ומושלמת

כל חיתוך במשטח בטון הוא אתגר. בדרך כלל המטרה היא לחתוך בצורה מדויקת חלק מהבטון כאשר כך יוצרים שינויים שונים בקיר או במבנה. יש מגוון כלים בהם ניתן לחתוך את הבטון. הבעיה היא שחלק מהכלים יוצרים רעש נורא בעת השבירה של הבטון כאשר ברוב המקרים מדובר יהיה בעבודה הנמשכת שעות ארוכות ואפילו ימים. ברור שזה יוצר אי נעימות וחוסר נוחות לכל האנשים המתגוררים במקום או בסביבה הקרובה.

אז האמת היא שהיום כבר לא חייבים לעבוד קשות וממושכות כדי לחתוך בטון. ניתן להיעזר בשירות של ניסור בטון מה שאומר בעצם שהעבודה תהיה קלה הרבה יותר ותוך זמן קצר ממש כבר יהיה לנו החור הרצוי במקום הרצוי.

ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון

בעזרת מסור בטון תוכלו להסיר קירות שלמים של בטון, לפתוח חלונות בקירות בטון חיצוניים או להרחיב דלתות בקיר וכן הלאה. כך תוכלו גם להסיר את קיר מסתור הכביסה, להסיר גרם מדרגות או לפתוח עליית גג.

ניסור קורות בטון

קורות הבטון נועדו לחזק את המבנים ואת הבתים שלנו כאשר אלו עוברים לכל גובה המבנה ומחזקים אותו מכל עבריו. ניסור של קורת בטון היא לא פעולה אפשרית בכל מצב. כדי לאפשר ביצוע כזה של ניסור קורות, יש לפנות אל מהנדס בניין שיבדוק את השטח, יבחן את המבנה ויקבע האם אכן הפעולה אפשרית לביצוע. בכל מקרה את הביצוע יש לעשות עם מסור בטון כדי לקבל תוצאה ממוקדת ומדויקת כאחד.

ניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון

ישנם מקרים רבים בהם עולה צורך בחיתוך רצפת בטון. מדובר בסיטואציות מורכבות שיש להיערך אליהם מראש כדי לקבל את התוצאות המדויקות והבטוחות.• ניסור של רצפת בטון עשויה להיות מסוכנת מאוד היות ובניסור כזה ינשרו חלקי בטון גדולים אותם אתם מנסרים, ישירות אל הקרקע של הבית. ברור שדבר כזה עשוי לסכן את העובדים ואת כל מי שנמצא במקום בעת העבודה. ניסור כזה צריך להיעשות רק לאחר קשירה של חלקי הבטון אותם עומדים לנסר או ריפוד של הקרקע הנגדית עם צמיגים כדי להגן על הרצפה. זה מה שיבטיח ביטחון בעבודה והגנה על המבנה

פתיחת דלת או חלון בקיר חיצוני

פתיחת דלת או חלון בקיר חיצוני

רוצים ליצור חלון חדש בקיר חיצוני? חושבים לפתוח דלת שתוביל החוצה למרפסת חדשה שאתם בונים? החיתוך חייב להיות מאוד מחושב וגם מאוד מדויק כדי להבטיח שלא יקרה כל נזק למבנה מצד אחד ומצד שני תקבלו תוצאות מדויקות ואסתטיות. בעזרת מסור בטון תוכלו להשיג את התוצאות הרצויות תוך זמן קצר ממש.

פתיחת פתח לחדר מדרגות

פתיחת פתח לחדר מדרגות

רוצים לפתוח פתח נוסף מהבית שלכם אל חדר המדרגות? ברוב המקרים המדובר יהיה בקיר העשוי בטון. מה שיחייב אתכם בביצוע זהיר מאוד של ניסור הקיר כדי להבטיח שלא יקרה כל נזק למבנה. חשוב לבדוק מול מהנדס בניין כי אכן ישנה האפשרות לבצע את החיתוך הרצוי במקום הרצוי.

פתיחת פיר מעלית

פתיחת פיר מעלית

כשאתם בונים מעלית חדשה במבנה אתם צריכים להכין את כל התשתיות וליצור את פיר המעלית. ברוב המקרים קירות חדר המדרגות הינם מבטון מה שאומר שיצירת פיר כזה יחייב אתכם בעבודה קשה ומפרכת של שבירת קיר או חיתוך קיר בטון. כאן יש לכם את האפשרות לחסוך הרבה זמן וגם הרבה עבודה. אנחנו מציעים חיתוך קירות לצורך יצירת פיר למעלית בעזרת מסור בטון. מסור כזה יבטיח לכם תוצאות איכותיות ומדויקת.

בניגוד לניסור בטון שהוא מתמקד בעיקר בחיתוכים ישרים של משטחי בטון, יש גם את הצורך ביצירת קידוחים בבטון. מדובר ביצירת חורים עגולים ומדויקים בקירות בטון כאשר המטרה היא להשחיל תשתיות שונות, להתקין מוצרים שונים בבית והכול תוך הקפדה על עבודה מדויקת, אסתטית ויעילה.

קידוח מרזב

קידוח מרזב

כשאתם צריכים להתקין מרזב בבית או על גג המבנה, לרוב יהיה עליכם ליצור חור לצורך כך בקצה הקיר של המבנה. ברוב המקרים מדובר במשטחי בטון. הקידוח של המרזב מחייב אתכם בעבודה מדויקת עם כלי בגודל המתאים כדי שהחור שיתקבל יהיה בדיוק לצורך המטרה שלכם. ישנו כוס קידוח קטן המיועד במיוחד לשם כך. באופן כזה אתם מקבלים מרזב יעיל ואסתטי בדיוק בקוטר הנדרש.

קידוח למזגן

קידוח בטון למזגן

בכל בית צריך מזגן. ההתקנה של המזגן מחייבת בהכנה וקידוח בקירות הבטון. בכל קיר בטון הקידוח מחייב מקצועיות אך הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בקיר של חדר ממ"ד. שם העבודה היא הרבה יותר מורכבת ומאתגרת. בכל מקרה חובה להיעזר בציוד מתקדם לצורך קידוח בבטון כדי לקבל את התוצאה המבוקשת ואת החור בקוטר הרצוי.

קידוח חור לקמין

בהרבה מאוד בתים אנחנו מוצאים היום את הקמין. מדובר במוצר שמעניק הרבה יופי ואווירה לחלל כאשר לצד זה יש לנו את החימום הנעים והנוסטלגי. התקנה של קמין מחייבת גם כן קידוח חור לשם כך כאשר החור חייב להיעשות באופן אסתטי ומוקפד. מקדח הבטון הוא הכלי בעזרתו ניתן להגיע לתוצאה המדויקת.

כמה עולה ניסור וקידוח בבטון?

המחיר לניסור בטון נע בין 200 ₪ למטר וזה עשוי להגיע לאלפי שקלים ויותר. הכול תלוי במהות העבודה והיקפה.

עבודות של ניסור וקידוח בבטון מתומחרים בהתחשב בכמה וכמה פרמטרים.

 • היקף העבודה – העבודה של ניסור בטון מתומחרת על פי היקף העבודה. ככל שמדובר בעבודה גדולה יותר המחיר לכל מטר חיתוך יהיה נמוך יותר.
 • עובי הבטון – ככל שהבטון עבה יותר המחיר יעלה בהתאם. הבטון קיים בעוביים שונים בהתאם למבנה ולמטרה שלו. לכל עובי של בטון יש את הכלי המיועד והמתאים לו. המחירים אף הם משתנים בין כלי החיתוך השונים.
 • הגישה למקום העבודה – לא תמיד יש גישה נוחה לחיתוך הבטון. לעיתים יש להיעזר במנוף או להכניס טרקטורון או כל ציוד אחר שישפיע אל העלויות וייקר את העבודה.
 • ריסוק ופינוי הבטון – לאחר שמנסרים את הבטון יש לפנות את חלקי הבטון. לעיתים יהיה צורך בריסוק הבטון לפני הפינוי. כל הפעולות הללו באות אף הן לידי ביטוי במחיר.

את כל הגורמים הללו אנחנו צריכים לקחת בחשבון ובהתאם לכך נוכל לתמחר עבורכם את העבודה.

חברת אלוני לשירותכם

חברת אלוני עוסקת בתחום ניסור וקידוח בבטון מזה שנים רבות. הוותק והניסיון הרב בתחום מובילים לכך שהיא מסוגלת לספק לכם את המענה המושלם והמדויק באופן הכי יעיל והכי בטיחותי. יש לכך משמעות רבה מאוד בשטח כאשר רק באופן כזה אתם יכולים להיות רגועים לגמרי לגבי התוצאות. הן תהיינה ממוקדות, מדויקות ומהירות.

חברת אלוני. שירות, אמינות ואחריות.

מחירים לעבודות של ניסור בטון:

 • פתיחת דלת בקיר בטון החל מ - 1,200 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • פתיחת חלון בקיר בטון החל מ - 1,100 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • פתיחת פתח למדרגות החל מ - 1,000 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • ניסור רצפת בטון החל מ - 300 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • ניסור חומת בטון החל מ - 250 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • ניסור קיר החל מ - 150 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

מחירון עבודות של קידוח בבטון:

 • מחיר קידוח חור למרזב החל מ - 190 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • מחיר קידוחים בממד החל מ - 290 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • עלות קידוח לקמין החל מ - 490 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

*(ט.ל.ח) המחירים להערכה בלבד ואינם מחליפים את המחיר שתקבלו בהצעה ולכן מומלץ ליצור קשר כדי לקבל מחיר מדויק

תמונות מהשטח ניסור וקידוח בטון

לפניכם תמונות מהשטח של עבודות ניסור וקידוח אלמנטים מבטון באזור ירושלים.

חברת אלוני לשירותכם:

כשאתם מחפשים שירות לצורך ביצוע עבודות מהסוג הזה כמו ניסור וקידוח בבטון, אתם צריכים לתת את הדעת על כך שהעבודה תימסר אך ורק לידיים מקצועיות שיש להם ניסיון בכל העבודות מהסוג הזה. אחרי הכול, עבודות עם בטון הן לא עבודות פשוטות ובלי ידע וניסיון בתחום, קשה לצלוח את המשימות הללו.

מעבר לידע ולניסיון, יש צורך בכלים מתאימים ובציוד המיועד בדיוק לשם כך. זה אומר כלי ניסור וקידוח איכותיים ועדכניים אשר בהם ניתן יהיה ליצור את הקידוחים או החיתוכים הנדרשים.

חברת אלוני היא הכתובת שלכם שעונה על כל הדרישות.

 • צוות מקצועי ומיומן.
 • צוות וותיק ומנוסה.
 • עבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות.
 • ציוד מתקדם ועדכני.

הודות לכל אלו תוכלו גם אתם ליהנות מביצועים מושלמים.

ניסור וקידוח בטון בתל אביב
עבודת בניה ניסור וקידוח בטון בתל אביב
קבלו הצעת מחיר

לשירותי ניסור בטון צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

שאלות ותשובות על ניסור וקידוח בטון

 1. תכנון והכנה: ודא שיש תכנון מדויק לניסור והקידוח במבנה הבטון, כולל מיקום הפתחים והחריצים המבוקשים. בדוק כי יש לך תוכניות ומדידות מדויקות של המבנה.

 2. התאמה למסגרות ומערכות קיימות: בדוק את התאמת הפתחים והחריצים שתיווצרו למסגרות, מערכות או מערכות צנרת קיימות. ודא שהמידות והמיקום הם המדויקים על מנת שהתאמה תהיה מושלמת.

 3. סקירת בטיחות: ודא כי יש לך תוכנית בטיחות מקיפה לעבודה עם כלי ניסור וקידוח בבטון. ודא שהציוד המתאים לביטחון, כמו משקפי מגן, מסכות וכפפות, זמין ובמצב תקין.

 4. התייחסות למבנה: בדוק את מבנה הבטון המועמד לניסור והקידוח. ודא שהוא במצב טוב ואין בו פגמים, חולשות או חפיפות במבנה.

 5. קביעת תקציב: הגדר תקציב מדויק ותכנן את העבודה בהתאם. ודא שכל חומרים וציוד הנדרשים זמינים ונכונים לשימוש.

 1. איכות הגימור: בדוק את איכות הגימור של החורים והחריצים שנוצרו. ודא שהם ישרים, חלקים וללא פגמים. ייתכן ויהיו צורך בתיקונים או התקנות נוספות על מנת לקבל גימור מושלם.

 2. בדיקת יכולת התמיכה: ודא כי הבניה מחוזקת ומוסמכת לתמיכה בעזרת פטיש או כלי נשלף. ודא שאין חשש למצב היכולת התקפית של הבניה.

 3. הסרת פסולות: בדוק ונקה את החורים והחריצים מפסולות, אבק וחומרי בניין נוספים שנוצרו בתהליך הניסור והקידוח. ודא שהמבנה נקי ומוכן לשימוש המיועד.

 4. בדיקת איכות כללית: בצע בדיקה כללית של העבודה על מנת לוודא שהכל נעשה בהתאם לתקנים המקובלים ולדרישות המקצוע. בדוק את המידות, התיאום עם התכנון המקורי והאיכות הכללית של העבודה.

 5. תיקונים ושדרוגים: אם נמצאו תקלות או חולשות בבנייה, ייתכן ויהיה צורך בתיקונים נוספים על מנת לתקן את המצב. תכנן ובצע את השדרוגים הנדרשים על מנת להבטיח שהחורים והחריצים מתאימים למערכות או השימושים המבוקשים.

 1. התקנת צנרת ומערכות אוויר: קידוח בטון נעשה כדי ליצור פתחים להתקנת צנרת מים, צנרת גז או צנרת סניפון, וגם להתקנת מערכות אוויר כמו מערכת מיזוג או מערכת חימום.

 2. התקנת חלונות ודלתות: במידה ויש צורך להתקין חלונות או דלתות במבנה הבטון, קידוח בטון עוזר ביצירת פתחים בגודל ובמיקום המתאימים להתקנה שלהם.

 3. יצירת חריצים לקיבוע חומרים נוספים: במקרים של צורך לקבוע חומרים נוספים כמו מוטות ברזל, מחזיקי צנרת או מתקנים נוספים, קידוח בטון מאפשר יצירת חריצים במבנה הבטון להכנסתם והקיבוע שלהם.

 4. הסרת חלקים מיותרים: קידוח בטון מאפשר הסרת חלקים מיותרים במבנה הבטון, כגון מערכות מים ישנות, פסולות או קירות חלשים. זה מאפשר שדרוג ושיפוץ של המבנה.

 
 1. יצירת פתחים להתקנת מערכות חשמל: ניסור בטון נעשה כדי ליצור פתחים במבנה הבטון להתקנת חוטי חשמל, שקעים חשמליים, מגעים חשמליים וכדומה.

 2. התקנת חלונות ודלתות: כשיש צורך להתקין חלונות או דלתות במבנה הבטון, ניסור בטון עוזר ליצירת פתחים במידה וצורך התקנתם.

 3. הקמת צנרת מים או צנרת גז: ניסור בטון נעשה כדי ליצור פתחים להתקנת צנרת מים או צנרת גז במבנה הבטון.

 4. התקנת מערכות אוויר: במקרים של התקנת מערכות אוויר, ניסור בטון יכול לשמש ליצירת פתחים ומעברים למערכת האוויר במבנה הבטון.

 5. הסרת חלקים מיותרים: ניסור בטון עוזר להסרת חלקים מיותרים במבנה הבטון, כגון מערכות מים ישנות, קירות חלשים, או חלקים שאינם נדרשים עוד.

ניסור בטון: הוא תהליך שבו משתמשים בכלים כדי לשנות את צורת הבטון. בדרך כלל משתמשים במסור או בכלים חשמליים עם להבים חדים לחיתוך הבטון. ניסור נעשה כדי ליצור חריצים, קרנות, או חיתוכים יותר מורכבים בבטון בצורה מדויקת ומדוקדקת. תהליך זה נפוץ בעיבוד בטון טעון באבזור בוני ובעבודות ייצור.

קידוח בטון: הוא תהליך שבו משתמשים בכלים מכאניים כדי לפרוץ או לחצוב חורים בבטון. מכונת הקידוח מכילה קדח עם סט סכינים שמסובבות מהר על הבטון קידוח נעשה כדי ליצור חורים להעברת צינורות, חוטי חשמל, או קיבוע מתקנים ומוצקים נוספים בבטון.