קידוח חור ביהלום למייבש כביסה

רוצים ליצור חור לפתח פליטה עבור המייבש הכביסה? אנו בחברת אלוני מתמחים בביצועה קידוח חור למייבש כביסה. במחירים הכי טובים בארץ.
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מייבש הכביסה פולט במהלך הייבוש כמויות של מים. המים בהיעדר מקור פליטה, מרטיבים מאוד את החלל בו עומד מייבש הכביסה. קידוח חור למייבש כביסה זהו דבר הכרחי על מנת לנקז את הלחות ואת החום הנפלטים מהמייבש אל מחוץ למבנה. איך עושים את זה? נרחיב על כך כאן.

מייבש הכביסה למעשה פועל באמצעות חום כאשר הוא מפריד מהבגדים את הלחות ואת המים שנספגו בהם במהלך הכביסה.

אם אין צינור פליטה הרי שהמים היוצאים ממייבש הכביסה ייצרו הרבה רטיבות בחדר, לחות לא נעימה והרבה מאוד לכלוך. הרטיבות עשויה להוביל להיווצרות עובש מה שמהווה פגיעה בריאותית חמורה עבור כל מי שנמצא במקום. מלבד זאת עלולים להיגרם נזקים שונים גם למוצרים חשמליים שישנם שם.

קידוח חור למייבש כביסה

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-803-7996

למה צריך קידוח חור למייבש כביסה?

בשביל להימנע מהצטברות של מים ושל חום היוצאים מהמייבש. צריך שיהיה פתח פליטה למייבש הכביסה שאליו יתנקזו האדים והמים. לרוב מחברים צינור פליטה מיוחד אל הפתח המיועד לשם כך במייבש הכיבסה כאשר אליו מחברים צינור מתאים. הצינור מועבר אל מחוץ למבנה וכל הלחות והחום יוצאים ישירות מתוך המכונה אל מחוץ לבית.

אז יש מי שמשחיל את צינור הפליטה של המייבש דרך חלון פתוח. זהו בהחלט פתרון יעיל אך הוא לא תמיד נוח ופרקטי. הדבר הפשוט והנוח לעשות זה חיבור של צינור פליטה אל פתח בקיר שנוצר לשם כך. שיועיל לפליטה יעילה ומהירה פי כמה וכמה.

כאשר צינור הפליטה מושחל דרך הקיר, מרוויחים את האפשרות לשמור על חלון סגור בחדר. מה שמעניק הגנה מפני גשמים שלא יחדרו דרך החלון הפתוח.

באלו כלים נצטרך להשתמש לצורך הקידוח?

אז אפשר ליצור חור בקיר על ידי שבירה של הקיר. אך אם מדובר בקיר בטון, הנזקים יהיו רבים מהתועלת. אם החור לא נעשה במקצועיות הראויה התוצאה תהיה לא מדויקת  ולא עגולה! החיתוך ייצור נזקים שונים בדרך, החל מקידוח לא אסתטי ולא יפה. וכלה בנזקים חמורים שיקרו למבנה, לקירות או אפילו לתשתיות שונות.

שימוש במקדח יהלום עוזר להגיע לתוצאה מדויקת, לחור יפה ועגול וכזה שיעניק מענה מושלם.

איך פועל מקדח היהלום?

חשוב להבין איך פועל מקדח היהלום כדי להבין איך למעשה אפשר ליצור את החור העגול והמדויק. מקדח היהלום הוא כלי חזק מאוד שפועל באמצעות מנוע חזק במיוחד. הוא מניע במהירות עצומה את כוס הקידוח כאשר כך הבטון נחתך בדיוק בצורה ובגודל הרצויים.

כוס הקידוח נבחר בהתאם לקוטר הקידוח הרצוי כאשר מדובר בכוס אותה מחברים אל מקדח היהלום. הכוס הינה משוננת וחדה מאוד. וכאשר המקדח מסובב אותו הרי שהחיתוך שייווצר יהיה מהיר מאוד וגם מדויק מאוד.

היהלום שבכתר – הדבר העיקרי שיש בכוס הקידוח. וזה מה שלמעשה הופך אותו לחד וממוקד כפי שהוא אלו הם פתיתי היהלום. מדובר ביהלום שהוא מתחום התעשייה.

היהלום הוא החומר הכי חזק שיש לנו בטבע. היהלום מסוגל להתגבר על כל קיר מכל סוג, בכל עובי וגם בכל הרכב. כל קיר בטון גם עבה או מחוזק בפלדה לא יצליח להישאר אדיש מול מקדח היהלום. המקדח ייצור את החיתוך הדרוש בעוצמה הראויה עם הבטחה לתוצאות מהירות וגם יפות.

מה קוטר הקידוח למייבש כביסה?

חור הקידוח עבור צינור הפליטה של מייבש כביסה עומד על כ – 4 או 6 צול. ברוב המקרים יש את צינור הפליטה בגודל הסטנדרטי ואשר בעזרתו מבצעים את העבודה הרצויה.

מי יבצע עבורכם את העבודה?

אז כבר הבנתם כי על מנת להגיע לתוצאות הרצויות, חשוב לעשות שימוש במקדח יהלום. כלומר מקדח מיוחד שיצליח להתגבר על הבטון ולהוביל לתוצר מדויק, עגול ואסתטי. עם זאת, חשוב לדעת כי לא די לאחוז במקדח. כדי ליצור את החיתוך הרצוי חשוב שהמבצע יהיה בעל מקצוע שמכיר היטב את התחום. הביצוע של קידוח בטון חייב להיות של אדם שהתנסה בעבודה עם הכלים הללו ויש לו את כל הידע הנדרש כדי להגיע לתוצאות הטובות והיעילות.

קידוח בבטון זה ממש לא עניין של מה בכך. ולכן, חשוב לוודא לפני תחילת העבודה שמדובר באיש מקצוע שיש לו את כל הידע ואת כל הניסיון הנדרשים. אנו בחברת אלוני ניסור וקידוח בטון מתמחים בשירותים אלו של קידוחים בבטון.

כמה עולה השירות של קידוח בטון למייבש כביסה?

המחיר לקידוח חור עבור המייבש לא חייב להיות סיפור יקר. אך כמו בכל דבר, גם כאן יש דברים שעשויים לייקר את העבודה. כמו למשל:

  • המיקום של החור והגישה לצורך ביצוע העבודה – אם החור אמור להיות בגובה שאין אליו גישה מתוך הבית פנימה הרי שהמחיר כמובן יושפע מכך.
  • תשתיות שעוברות בתוך הקיר – יכול להיות שלאחר ביצוע העבודה מתברר כי תשתיות שעוברות בתוך הקיר נפגעו מהקידוח. זה כמובן יחייב תיקון וטיפול של הצנרת או כל דבר אחר שנפגע.
  • פינוי הבטון – לא תמיד תיווצר כמות גדולה של פסולת בטון בעקבות קידוח חור בודד. אך בכל מקרה יש לפנות את הבטון שעשוי להיות כבד וחד. אם מבצע העבודה יפנה גם את הבטון הרי שזה יגולם גם כן במחיר העבודה.

המחירים של קידוח בטון למייבש כביסה נעים בין 200 ל 550 ₪ לקידוח בודד. וצריך לקחת בחשבון שיש עלות מינימלית להגעת הצוות. למידע נוסף על העלויות והמחירים לניסור וקידוח בטון של חברת אלוני לחצו כאן.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד? התקשרו עוד היום לטלפון 077-803-7996.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

הניסיון

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף

המקצועיות

אנו מבינים היטב את התחום לפרטי פרטים

השירות

שירות ועמידה בזמנים - השירות הטוב ביותר

מְעוּלֶה
מבוסס על 11 ביקורות
שי מנצוב
שי מנצוב
2023-05-07
עובד מקצועי ודייקן מרוצה מאוד ומחיר סביר בהחלט
ידידיה כהן
ידידיה כהן
2023-04-23
שירות חם עבודה יסודית והכי חשוב אמינות נהנתי מאוד ממליץ בחום
משה יצחק
משה יצחק
2023-04-18
תודה רבה צוות הכי טובים שהיו לי עבודה מעולה כמה פעמים לפני היו אצלי מנסרים ולא היו מקצועיים וגרמו לנזקים חברת אלוני מקצועיים תודה רבה רבה
Dina Ben Shushan
Dina Ben Shushan
2023-04-17
מקצוען
ליאת סויסה
ליאת סויסה
2023-04-17
ממליצה מאוד על אלוני ניסור אדם מקצועי אדיב ואחראי
הדס אלבלק
הדס אלבלק
2023-04-17
עבודה מקצועית!! והשירות מעל הכל!
אורי חיים מזור
אורי חיים מזור
2023-04-17
עובדה מהירה טובה ומדויקת
Ilay Kuzibardov
Ilay Kuzibardov
2023-04-17
שירות מדהים
Ofer Baram
Ofer Baram
2023-04-17
ספק הגון ישר בעל מקצוע מפעיל תהליכי עבודה מדויקים ונכונים ובבטיחות רבה כן ירבו שכמותו
יוסף סלמה
יוסף סלמה
2023-04-17
תודה על שירות נקי אמין ומקצועי, מרוצה מעל הגג
מאמרים והדרכות על קידוחי בטון