קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול - בקוטר של עשרה ס"מ. ביצוע - מתי תצטרכו? מחיר - כמה זה יעלה? אנו בחברת אלוני קידוחי בטון מתמחים בקידוחים של 4 צול.
תוֹכֶן הָעִניָנִים

בתחום הזה של קידוח בבטון אנחנו שומעים פעמים רבות על המושג של קידוח בטון 4 צול. מה אומרת לנו יחידת המידה הזו ובאלו סיטואציות אנחנו עשויים להזדקק לקידוח בקוטר הזה? המשיכו לקרוא.

למעשה קידוח בטון מתבצע כמעט בכל קוטר אפשרי. נרחיב בהמשך איך בדיוק הדבר נעשה. יש אפשרות לבצע קידוחים של חורים עגולים במידות החל מ- 2 צול ומעל ל- 20 צול. כלומר מקידוח של חור עבור מרזב קטן עד לקידוח עצום לצורך מעבר אדם.

קידוח של 4 צול זהו קידוח שהוא בקוטר של כעשרה ס"מ (יחידת צול שווה ל – 2.634 ס"מ). את הקידוח אפשר לבצע בכל משטח בטון, כמו קירות בטון, רצפת בטון, תקרת בטון וכן הלאה.

קידוח בטון 4 צול

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-803-7996

איך מתבצע הקידוח בבטון בקוטר 4 צול?

הקידוח נעשה בעזרת מקדח היהלום. מדובר במקדח חזק שיש לו עוצמות מיוחדות. וברוב המקרים הוא ידרוש חיבור לחשמל תלת פאזי. המקדח מסובב במהירות עצומה את הכוס קידוח שמחוברת למקדח. וכך נוצר קידוח מושלם וחלק.

כוסות הקידוח הן כוסות משוננות וחדות מאוד כאשר גולת הכותרת אלו הם פתיתי היהלום הכתושים שמצפים את הלהבים.

קידוח רטוב

הקידוח במקדח היהלום נעשה בליווי של זרם מים. המים נועדו על מנת לקרר את כוס הקידוח שמתחמם מאוד בעקבות החיכוך בין המקדח אל הבטון. המים הזורמים תורמים לתקינות כוס הקידוח שלא ייהרס. וכך גם סופחים את אבק הבטון שלא יתפזר בחלל. זה תורם גם לאוויר נקי יותר בסביבת העבודה וכמובן גם למזעור אבק הבטון שילכלך את השטח.

למה יהלום?

היהלום ידוע כחומר הכי חזק שיש לנו בטבע. אין חור חזק ממנו והוא חומר שאי אפשר להכריע ולשבור.

הבטון הוא החומר הכי חזק שיש לנו בתחום הבנייה. לעיתים הוא אף יהיה מחוזק בפלדה והוא גם יהיה עבה במיוחד. כדי להתגבר על הבטון הקשה, אנחנו חייבים חומר חזק ממנו. היהלום הוא החומר היחיד שמסוגל להתגבר על הבטון הקשיח, גם אם הוא יהיה מחוזק ועבה במיוחד.

בעזרת מקדח יהלום ניתן להגיע לקידוחים מדויקים מאוד ללא כל סטייה. ולא נדרשת כלל הפעלת כוח, המקדח יחתוך בקלילות רבה את הבטון! וייצור בו את החור הרצוי במיקום הרצוי ובגודל המדויק.

באלו סיטואציות תזדקקו לקידוח של 4 צול?

קוטר של 4 צול כפי שכבר ציינו זה קוטר של 10.536 ס"מ במדויק. לרוב יוצרים תעלה בגודל הזה לצורך העברת קווי מתח, תשתיות תקשורת, צנרת של מים וביוב. ברור שיש לוודא כי זהו הגודל הנדרש וזה הקוטר שצריך כדי להעביר את הצנרת הרצויה.

קידוח 4 צול הוא כאמור מידה סטנדרטית ודי מבוקשת במקרים רבים. כמו בשירותים הבאים: קידוח חור למזגן, קידוח לקמין, קידוח מרזב, קידוח חור למייבש כביסה וכו…

כמה עולה קידוח בבטון 4 צול?

המחיר לקידוח בבטון 4 צול נקבע בהתחשב בכמה וכמה גורמים עיקריים. קידוח בטון 4 צול מחיר החל מ – 190 ₪ לקידוח. תלוי בכמות הקידוחים הנדרשים, ויש לקחת בחשבון שיש סכום מינימלי עבורו יגיע צוות לביצוע הקידוחים.

בעיקר יש להתייחס לדברים הבאים: משך זמן העבודה הנדרש, תנאי השטח, כמות הקידוחים וגם לציוד בו נעשה שימוש כדי ליצור את החור המבוקש.

למחירון שלנו לחצו על הקישור » ניסור וקידוח בטון מחיר

אנחנו בחברת אלוני ניסור וקידוח בטון מתחייבים על מחירים הכי נוחים. וביצועים הכי מקצועיים ומושלמים. שייתן לכם את המענה המושלם והתמורה המלאה למחיר שתשלמו.

מהם הסיכונים בביצוע קידוח של 4 צול?

האם יש סיכונים בביצוע קידוח מהסוג הזה? התשובה היא שכן. כמו בכל עבודה מורכבת שמשולב בה כלי עבודה כבדים וביצוע עבודה בתוך מבנה קיים. יש בהחלט תקלות שונות שעשויות להתעורר. אז כדי להימנע מהם! ולכן כדאי ורצוי לפנות לפני הביצוע של הקידוח אל איש מקצוע מתחום הנדסה. על מנת שהוא יבדוק האם אכן אפשר לבצע את הקידוח הרצוי במקום. בהתחשב בתנאי השטח ובכל שאר המרכיבים של הקיר.

הסיכונים עליהם אנחנו מדברים כוללים:

  • פגיעה בתשתיות – יש תשתיות שונות שעוברות בתוך קירות הבתים והם עלולים להיפגע בעקבות העבודה. זה יכול להיות תשתיות מים או חשמל וזה גם יכול להיות תשתיות של תקשורת או גז. כדי להימנע מפגיעות מעין אלו חושב להיוועץ עם איש מקצוע בטרם מבצעים את הקידוח. וזאת על מנת להבטיח כי המלאכה תיעשה כראוי בלי להותיר כל פגע.
  • פגיעה בחוזק המבנה – קידוח בבטון עלול להיות מסוכן מאוד. הוא עלול להחליש את הקיר כולו ואף לפגוע ביציבות של המבנה. את זה אפשר גם כן לבדוק מול איש מקצוע לפני שמתחילים בעבודה וזאת כדי להבטיח שאכן המבנה לא יינזק בעקבות הקידוח.
  • פגיעה בעקבות שימוש בכלים חשמליים כבדים – השימוש בכלים חשמליים כבדים כמו אלו בהם מבצעים את הקידוחים בבטון. עלול לפגוע באנשים המבצעים את המלאכה כמו גם בעוברי אורח. חובה לבצע את העבודה בצורה הכי בטוחה עם הקפדה על כל הכללים המחמירים. זאת על מנת להבטיח תוצאות בטוחות בלי כל נזק לנפש או לרכוש.
  • פגיעה מהבטון – הבטון שנופל בעקבות הניסור הוא מסוכן מאוד. הן מפאת משקלו הגבוה והן בגלל שהוא עלול להיות חד ופוצע. רק אם נערכים מראש לפני העבודה ומכינים את השטח לקראת הנפילה של הבטון. אפשר יהיה להבטיח תוצאות בטוחות ללא נפגעים.

מי יבצע עבורכם קידוחים בבטון 4 צול?

זקוקים לשירות של קידוח בבטון 4 צול? לא מספיק לרכוש או לשכור את הציוד. אם אין לכם באמת ניסיון בעבודה עם הכלים הכבדים והמסוכנים הללו, אל תיקחו אותם לידיים.

כי קידוח בטון מחייב עבודה של איש מקצוע שיש לו ניסיון בתחום, הוא כבר רכש את הפרקטיקה והוא גם מכיר את כל סוגי הבטון, את ההבדלים ביניהם וכך גם את כל הציוד המיועד לצורך ביצוע העבודה. רק כך אפשר יהיה להבטיח תוצאות יעילות, מדויקות ובטוחות.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

הניסיון

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף

המקצועיות

אנו מבינים היטב את התחום לפרטי פרטים

השירות

שירות ועמידה בזמנים - השירות הטוב ביותר

מאמרים והדרכות על קידוחי בטון
קידוח כלונסאות בנטונייט

כיצד קידוח כלונסאות בנטונייט משפר את יציבות המבנה?

מהי השיטה היעילה של קידוח כלונסאות בנטונייט וכיצד היא תורמת לשיפור יציבות המבנה מהו בנטונייט, מהם יתרונות השיטה, וכיצד היא מבוצעת בפועל. כמו כן, על השימושים העיקריים של השיטה בפרויקטים הנדסיים שונים והתרומה הכלכלית והטכנית שלה לבנייה מודרנית. במאמר הבא,

קרא עוד »