ניסור וקידוח בטון בירושלים

שירותי ניסור וקידוח בטון בירושלים – עם חברת אלוני
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור ניסור וקידוח בטון, חייגו עכשיו 077-803-7996, או השאירו פרטים

מחפשים שירות בירושלים לניסור או קידוח בבטון? חברת אלוני לשירותכם. החברה מתמחה בשירותי ניסור וקידוח בטון ומציעה שירות מושלם ומקצועי של צוות מיומן עם ציוד מתקדם ושירות הכי בטוח ויעיל.

מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחירים אטרקטיביים במיוחד!
אלוני ניסור וקידוח בטון
תוֹכֶן הָעִניָנִים

ניסור וקידוח בטון בירושלים

העיר ירושלים היא עיר ללא הפסקה בכל מה שקשור לתחומי הבנייה והשיפוצים. כל הזמן נערכים בה שינויים כאשר אנשים מרחיבים את הבתים, מתבצעים פרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית כך שידיהם של הקבלנים בתחומי הבנייה השונים עמוסים עבודה.

חשוב להבין! כי גם אם יש לכם שיפוצניק או אפילו קבלן שמבצעים עבורכם את העבודה, עדיין יש חלקים שונים אותם אמורים לבצע אנשי מקצוע מתחומים ספציפיים. אנחנו כאן כדי לדון בכל מה שקשור לתחום הזה של ניסור וקידוח בבטון.

ניסור בטון לא יכול להיעשות שלא באמצעים המתאימים. כלומר מסור שמסוגל לחתוך את הבטון הקשה בצורה מאוד ממוקדת ומאוד מדויקת. מסור הבטון הוא כלי חיתוך חד במיוחד. הוא מצויד בלהב חזק אותו בוחרים בהתאם לאופי הניסור, עובי הבטון והמטרה אשר לשמה נדרש החיתוך בבטון.

גולת הכותרת של הלהב אלו הם שבבי היהלום. מדובר בתוספת משמעותית מאוד כאשר היא זו שעושה את ההבדל בין מסור רגיל לבין מסור הבטון. היהלום נחשב כחומר הכי חזק שיש בטבע ועל כן הוא מסוגל להתגבר על כל חומר שהוא חלש ממנו. אפילו הבטון החזק והעבה אפילו זה שמחוזק בפלדה, לא יכול לעמוד בפני מסור היהלום.

ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון

רוצים להסיר קיר בטון בבית כדי לאחד חללים וליצור חלל אחד גדול? רוצים להרחיב חלון קיים? להוסיף דלת בקיר חיצוני? כל המשימות הללו ודומותיהן חייבות להתבצע בצורה מקצועית ומדויקת על מנת שאכן אפשר יהיה ליצור את החיתוך הרצוי בצורה הכי מדויקת והכי ממוקדת. ניסור של קיר בטון במסור יהלום מוביל לביצועים הטובים והמדויקים ביותר כאשר אין כל צורך אחר כך בביצוע תיקונים כלשהם.

ניסור מרפסת

יש כאלה המבקשים להסיר באופן מלא מרפסת קיימת למטרות שונות. אם זה כדי להוסיף תוספת בנייה חדשה במקום של המרפסת ואם זה בסיטואציות של התחדשות עירונית או פינוי בינוי. במצבים כאלה ניתן לחתוך את המרפסת באמצעות ציוד לניסור בטון תוך שקושרים את המרפסת מראש ולאחר החיתוך מעבירים אותה מיד אל משאית פינוי. כך ניתן לשלוט על ביצוע בטיחותי לצד פינוי מהיר של הבטון מהשטח.

ניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון

לא פעם עולה צורך בניסור של רצפת בטון. מדובר בחיתוך שחייב להתבצע באופן מאוד זהיר על מנת שלא ייווצר מצב שחלקי בטון גדולים יפלו אל הקרקע או גרוע מכך על אנשים במקום. הניסור חייב להתבצע באופן מתוכנן היטב ובזהירות המתבקשת. צוות מיומן ומנוסה יידע לבנות תוכנית עבודה מדויקת וליצור את החיתוך בצורה המושלמת ביותר.

פתיחת דלת או חלון בקיר חיצוני

פתיחת דלת או חלון בקיר חיצוני

הקירות החיצוניים בבנייני המגורים בירושלים עשויים לרוב אבן ירושלמית או בטון. פתיחת דלת או פריצת חלון בקיר כזה דורשות עבודה מדויקת מאוד עם כלי שבעזרתו ניתן יהיה ליצור את החיתוך הרצוי בצורה הכי מושלמת. רק כך אפשר יהיה מיד אחר כך להתקין את המשקופים ואת החלון או הדלת שיישבו בצורה הכי טבעית ומושלמת במקום החדש. מסור הבטון יצליח להתמודד בכבוד עם כל משימה מהסוג הזה.

ניסור חגורת בטון

ניסור חגורת בטון

בניני המגורים בירושלים עומדים ומתבססים על חגורות בטון שעוברים לכל רוחב המבנים. ניסור של חגורה כזו הוא לא עניין של מה בכך. חובה לבדוק קודם כל כי אכן אין כל מניעה מביצוע חיתוך כזה. מעבר לכך יש לבדוק כי אכן הציוד שברשותכם יוכל לתת לכם את המענה הנדרש ואת הביצוע המקצועי באמת. כך שהמבנה לא ייפגע והחיתוך יהיה ממוקד מדויק ויעיל.

ניסור חומה או גדר מבטון

ניסור חומת בטון

חומות בטון קיימים באזורים שונים בבירה כאשר החומות מפרידות בין מבנים, יוצרים חיץ במקומות מסוימים ואלו עשויים חומר חזק ויציב במיוחד. ניסור של חומת בטון היא משימה מורכבת המחייבת גם כן שימוש בציוד המיועד לניסור בטון. זו הדרך להגיע לתוצאות הרצויות באופן המושלם כאשר החומה תיחתך בדיוק במיקום ובתצורה הרצויים.

בכל בית יש צורך בקידוחים למטרות שונות בקירות הבטון של הבית. מדובר במשימה שחייבת אף היא להיעשות באופן מקצועי עם כלים מתאימים כדי שהתוצאה תהיה אסתטית, מדויקת ועשויה היטב. קידוחים בבטון מתבצעים עם מקדח בטון שזהו מקדח חזק במיוחד אליו מחברים כוסות קידוח בהתאם לקוטר הקידוח הנדרש.

קידוח למזגן

קידוח בטון למזגן

כאשר מתקינים מזגנים, צריך לקדוח בבטון כדי לחבר את היחידה של המזגן אל המאייד. החיבור נעשה באמצעות כבלים שעוברים דרך הקיר. קידוח כזה אמור להיעשות במירב האסתטיקה והדיוק כדי שהחור יהיה בדיוק על פי הצורך.

קידוח חור לקמין

התקנה של קמין בבית מחייבת גם כן קידוח לצורך התקנה של הארובה. רק אם הקידוח יהיה עשוי בצורה מדויקת אסתטית, התוצאה תהיה יפה והקמין ישדרג את הנראות והעיצוב של הבית.

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול זה קידוח של חור בקוטר 10 ס"מ. מדובר בקידוח שמתאים למטרות שונות. אנחנו מבצעים את הקידוחים הללו כמו גם בכל שאר הגדלים הנדרשים באופן מקצועי ומושלם.

ניסור וקידוח בבטון – כמה עולה עבודה כזו?

קשה לתת לכם פה רשימת תעריפים לכל סוג של עבודה היות ויש כמה פרמטרים אותם אנחנו לוקחים בחשבון כשאנחנו באים לתת לכם הצעת מחיר לעבודה כזו או אחרת. זה כולל את עובי הבטון, היקף העבודה של הניסור או הקידוח, תנאי השטח לביצוע העבודה וכן הלאה.

דוגמאות למחירים לעבודות של ניסור בטון:

 • פתיחת דלת בקיר בטון החל מ - 1,200 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • פתיחת חלון בקיר בטון החל מ - 1,100 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • פתיחת פתח למדרגות החל מ - 1,000 ₪

  עובי קיר עד 25 ס"מ

 • ניסור רצפת בטון החל מ - 300 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • ניסור חומת בטון החל מ - 250 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

 • ניסור קיר החל מ - 150 ₪

  מחיר לפי מטר רץ

מחירון עבודות של קידוח בבטון:

 • מחיר קידוח חור למרזב החל מ - 190 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • מחיר קידוחים בממד החל מ - 290 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

 • עלות קידוח לקמין החל מ - 490 ₪

  עבור קידוח 1 (יש מינימום הזמנה)

*(ט.ל.ח) המחירים להערכה בלבד ואינם מחליפים את המחיר שתקבלו בהצעה ולכן מומלץ ליצור קשר כדי לקבל מחיר מדויק

תמונות מהשטח ניסור וקידוח בטון

לפניכם תמונות מהשטח של עבודות ניסור וקידוח אלמנטים מבטון באזור ירושלים.

חברת אלוני לשירותכם:

כשאתם מחפשים שירות לצורך ביצוע עבודות מהסוג הזה כמו קידוח או ניסור בבטון, אתם צריכים לתת את הדעת על כך שהעבודה תימסר אך ורק לידיים מקצועיות שיש להם ניסיון בכל העבודות מהסוג הזה. אחרי הכול, עבודות עם בטון הן לא עבודות פשוטות ובלי ידע וניסיון בתחום, קשה לצלוח את המשימות הללו.

מעבר לידע ולניסיון, יש צורך בכלים מתאימים ובציוד המיועד בדיוק לשם כך. זה אומר כלי ניסור וקידוח איכותיים ועדכניים אשר בהם ניתן יהיה ליצור את הקידוחים או החיתוכים הנדרשים.

חברת אלוני היא הכתובת שלכם שעונה על כל הדרישות.

 • צוות מקצועי ומיומן.
 • צוות וותיק ומנוסה.
 • עבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות.
 • ציוד מתקדם ועדכני.

הודות לכל אלו תוכלו גם אתם ליהנות מביצועים מושלמים.

ניסור וקידוח בטון בירושלים
להצעת מחיר חייגו עכשיו - 077-803-7996
קבלו הצעת מחיר

לשירותי ניסור בטון צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

שאלות ותשובות על ניסור וקידוח בטון

ניסור בטון הוא תהליך בו משתמשים בכלי חדירה כדי לחתוך או להסיר חלק מבטון קיים. זה יכול לכלול חתירת חורים, פתיחת קרניות, חתירת חריצים או כל פעולה אחרת שדורשת חיתוך בבטון.

ניסור בבטון משמש במגוון רחב של יישומים בבניה ובתעשייה. דוגמאות לשימושים נפוצים כוללים פתיחת חורים למערכות חשמל, צנרות או קידוח חריצים למערכות קירור או צנרת מים, חיתוך פתחים לדלתות וחלונות בקירות בטון, וחיתוך חלקים של מבנים קיימים לצורך שיפוץ או הרחבה.

קידוח בבטון הוא תהליך בו משתמשים בכלי חדירה ייעודיים ליצירת חורים בבטון. הכלים המשמשים לקידוח בבטון יכולים להיות פרקטיים ידניים או מכונתיים ויכולים ליצור חורים בקוטרים שונים ובעומקים שונים

 

כלים הנפוצים לקידוח בטון כוללים קידוג'רים (core drills), שהם כלים חזקים המיועדים ליצירת חורים גדולים ועמוקים בבטון. קידוח בבטון ניתן לבצע גם באמצעות מקדחות פנים (rotary hammer) או בורגים מקדחים (rotary hammer drills) שמשלבים תנועת רוטטורית ותנועת דחיפה כדי ליצור חורים בבטון.

ניסור בטון – הוא פעולה שבה משתמשים בכלי חדירה כדי לחתוך או להסיר חלק מבטון קיים.

קידוח בטון – הוא תהליך בו משתמשים בכלי חדירה כדי ליצור חורים בבטון לצורך התקנה של מערכות צנרות, חשמל, או לצורך יישומים נוספים.