ניסור וקידוח בטון בבית שמש

שירותי ניסור וקידוח בבטון בירושלים ובאזור בית שמש חברת אלוני.
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור ניסור וקידוח בטון, חייגו עכשיו 077-803-7996, או השאירו פרטים

מחפשים שירות ניסור וקידוח בטון בבית שמש? חברת אלוני לשירותכם. החברה מתמחה בשירותי ניסור וקידוח בטון ומציעה שירות מושלם ומקצועי של צוות מיומן עם ציוד מתקדם ושירות הכי בטוח ויעיל.

מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחירים אטרקטיביים במיוחד!
אלוני ניסור וקידוח בטון
תוֹכֶן הָעִניָנִים

ניסור וקידוח בטון בבית שמש

העיר בית שמש מתחדשת כל הזמן בפרויקטים חדשים ונדמה שאין עוד עיר בישראל שנמצאת כל הזמן בתנופת בנייה שכזו.

אם גם אתם הגעתם סוף סוף לדירה החדשה שלכם בעיר, אתם מן הסתם מחפשים לעשות קידוח בקיר שיכשיר את הבית לקראת בואכם. כי בבית שמש, אין מצב לשרוד את הקיץ בלי מזגנים.

אולי אתם רוצים לשנות מעט את העיצוב של הבית כדי להתאים אותו לצרכים שלכם? להסיר קיר? להרחיב פתח או להוריד את מסתור הכביסה?

כדי לחתוך בטון בצורה הכי טובה, מדויקת ומקצועית, אתם חייבים לתת את הדעת על כל שלבי הניסור או הקידוח כדי שהמבנה לא ייפגע חלילה בעקבות עבודה שאינה אחראית.

כאן בדיוק המקום שלנו. חברת אלוני.

ניסור בטון לא יכול להיעשות שלא באמצעים המתאימים. כלומר מסור שמסוגל לחתוך את הבטון הקשה בצורה מאוד ממוקדת ומאוד מדויקת. מסור הבטון הוא כלי חיתוך חד במיוחד. הוא מצויד בלהב חזק אותו בוחרים בהתאם לאופי הניסור, עובי הבטון והמטרה אשר לשמה נדרש החיתוך בבטון.

גולת הכותרת של הלהב אלו הם שבבי היהלום. מדובר בתוספת משמעותית מאוד כאשר היא זו שעושה את ההבדל בין מסור רגיל לבין מסור הבטון. היהלום נחשב כחומר הכי חזק שיש בטבע ועל כן הוא מסוגל להתגבר על כל חומר שהוא חלש ממנו. אפילו הבטון החזק והעבה אפילו זה שמחוזק בפלדה, לא יכול לעמוד בפני מסור היהלום.

צינורות בטון

ניסור צינורות בטון

צינורות הבטון טמונים עמוק מתחת לפני קרקע. הם למעשה אלו שמשרתים אותנו ואת הבתים שלנו כאשר בתוכם מועברים התשתיות והצנרת, הכבלים וכל מה שמוליך ומביא אלינו הביתה את המים, את החשמל ואת התקשורת. בביצוע עבודות התקנה יש צורך בשירותי ניסור מדויקים במיוחד על מנת שאכן הכול יעשה ויתבצע על הצד הטוב ביותר.

פרגולות בטון

ניסור פרגולת בטון

יש לכם פרגולת בטון במרפסת? ברבים מהמבנים בונים כבר בשלבים הראשונים של הבנייה את הפרגולות העשויות בטון ואלו מעניקות את התמיכה במרפסת. אם אתם רוצים להרחיב את המרפסת או לשנות את העיצוב שלה, עשוי לעלות צורך בניסור הפרגולה. חובה להיעזר באיש מקצוע מומחה לתחום בגלל המורכבות של העבודה הן מבחינה טכנית והן מבחינה הנדסית.

ניסור קרניז בטון

בבניינים רבים מקובל להוסיף בתהליכי הבנייה קרניז בטון שנועד לחזק ועל הדרך גם ליפות את המבנה מבחוץ. הקרניז הוא לא סתם אלמנט לקישוט. הוא למעשה מחזיק ותומך במבנה. מסיבה זו ניסור של קרניז כזה מחייב היערכות ובדיקה של איש מקצוע מתחום ההנדסה כאשר רק אחר כך אפשר לבצע את הניסור בכלים הנדרשים תוך נקיטת צעדי בטיחות ברמה גבוהה במיוחד.

ניסור סלעים

אם אתם מבקשים להרחיב את הבית או ליצור גינה, ליישר שטח כלשהו שמכוסה סלעים, יהיה עליכם להסיר לפני הכול את הסלעים. מדובר בעבודה מורכבת וקשה המחייבת היערכות נכונה ועבודה מקצועית בכלים הנכונים. לחברת אלוני יש מספר פתרונות לצורך הניסור של הסלעים.

ניסור גג / תקרת בטון

ניסור תקרת בטון

אנשים שרוצים לשנות את המבנה והעיצוב הפנימיים של הבית ולהסיר את עליית הגג, מוצאים את עצמם מול משימה שנדמית כמעט בלתי אפשרית. אחרי הכול התקרה עשויה בטון וחיתוך שלה עלול לסכן את האנשים שמבצעים את העבודה וכך גם את המבנה כולו. בעזרת ציוד לניסור בטון הפעולה תתאפשר באופן הכי בטוח וגם הכי קל.

פתיחת פתח לחדר מדרגות

פתיחת פתח לחדר מדרגות

יש הרבה תושבים בבית שמש שקנו דירות גדולות מתוך מחשבה לפצל אותם לשתיים לצורך מטרות שונות. אם זה להשכרה כיחידת דיור נפרדת ואם זה כדי לפתוח משרד, קליניקה וכדומה. לשם כך הם מבקשים לפתוח דלת נוספת מהיחידה לכיוון חדר המדרגות. פתיחת פתח כזה חייבת אף היא להיעשות ביד מקצועית ומדויקת כדי להבטיח תוצאות אסתטיות וכמובן גם בטוחות.

קידוח בבטון בניגוד לניסור זהו קידוח של חור עגול ומדויק שעובר דרך קיר הבטון מצד אל צד. שלא כמו ניסור בטון שזהו חיתוך ישר בקווים ישרים לאורך או לרוחב בדרך כלל. הקידוח נדרש למגוון מטרות. כמו

קידוח למזגן

קידוח בטון למזגן

התקנה של מזגן חדש לבית מחייב אתכם במספר קידוחים מכל יחידה אל המאייד שלה. הקידוחים חייבים להיות מאוד מדויקים באופן הכי אסתטי מה שלא יותיר שברים ומראה לא אסתטי של הקיר. בעזרת מקדח יהלום ניתן להגיע מהר מאוד לביצועים הרצויים בצורה הכי מדויקת והכי מושלמת.

קידוח מרזב

קידוח מרזב

יצירה של מרזב מחייבת חיתוך של חור בבטון כדי להעביר דרכו את המרזב. החור צריך להיות בגודל הרצוי שיתאים לצינור שיעבור דרכו וכמובן שאתם צריכים אותו אסתטי, מדויק וחתוך בצורה הכי נקייה. בעזרת מקדח בטון עם כוס קידוח בקוטר המתאים תוכלו להגיע לתוצאות המדויקות והמתאימות לכם.

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול זה קידוח שהוא בקוטר של כעשרה ס"מ. מדובר בקידוח שהוא נפוץ במיוחד להתקנות מסוגים שונים. מדובר ביחידת מידה שנדרשת בדרך כלל להתקנה של מזגנים, להתקנה של קמין, להתקנה של קולט אדים וכן הלאה.

כמה עולה עבודה של ניסור או קידוח בטון בבית שמש?

הדבר הראשון כמעט שאנשים מבקשים לדעת כשהם מזמינים שירות הוא – כמה זה עולה הניסור וקידוח בבטון. אז חשוב להבין שכל קידוח וכל ניסור יש להם את המחירים שלהם בהתאם למורכבות של העבודה, ההיקף של העבודה וכל מה שנלווה אליו.

בגדול יש לבדוק קודם כל מה היקף העבודה ומה זה כולל. ככל שהעבודה יותר גדולה, המחיר לכל מטר ניסור או קידוח ירד בהתאם.

המחיר נקבע גם בהתאם לעובי הבטון וסוג הכלים בהם יהיה צורך לעשות את העבודה. מעבר לכך, יש להתחשב באפשרויות הגישה למקום שם נדרשת העבודה כאשר זהו פרמטר מהותי ומשמעותי שעשוי לייקר את העבודה כי לעיתים יהיה צורך בכלים נוספים כדי להגיע למקום המיועד.

מלבד זאת יש לקחת בחשבון גם את הפינוי של הבטון המנוסר. במקרים רבים יהיה צורך לרסק את הבטון לחלקים קטנים כדי לאפשר את הפינוי כאשר כל מרכב בפינוי מהווה שורה נוספת בהצעת המחיר.

להלן מחירון לפי סוג העבודה:

הביצועעובי הבטון – 20 ס"מעובי הבטון – 30 ס"מעובי הבטון 40 ס"מ
ניסור חלון בקיר בטון1500-2300 ₪1800-2800 ₪2500-3500 ₪
ניסור דלת בקיר בטון2100-2800 ₪2300-3300 ₪2800-3800 ₪
קידוח בבטון 4 צול250-170 ₪200-280 ₪250-320 ₪
קידוח בבטון 6 צול200-250 ₪270-330 ₪300-340 ₪
קידוח בבטון 8 צול300-350 ₪400-450 ₪400-450 ₪
*(ט.ל.ח) המחירים להערכה בלבד ואינם מחליפים את המחיר שתקבלו בהצעה ולכן מומלץ ליצור קשר כדי לקבל מחיר מדויק

תמונות מהשטח ניסור וקידוח בטון

לפניכם תמונות מהשטח של עבודות ניסור וקידוח אלמנטים מבטון באזור ירושלים.

חברת אלוני לשירותכם:

חברת אלוני המתמחה בשירותי קידוח וניסור בטון מציעה את כל השירותים הכרוכים בעבודות בטון. מדובר בעבודה של צוות מקצועי ומיומן שצבר ניסיון עשיר בכל מה שקשור לעבודות של ניסור וקידוח בבטון. הצוות מצויד בכל הכלים הנדרשים כדי להגיע לתוצאות הכי מדויקות ובטוחות.

כשהעבודה מופקדת בידיים מקצועיות, אתם יכולים לישון בשקט.מעבר לידע ולניסיון, יש צורך בכלים מתאימים ובציוד המיועד בדיוק לשם כך. זה אומר כלי ניסור וקידוח איכותיים ועדכניים אשר בהם ניתן יהיה ליצור את הקידוחים או החיתוכים הנדרשים.

חברת אלוני היא הכתובת שלכם שעונה על כל הדרישות.

 • צוות מקצועי ומיומן.
 • צוות וותיק ומנוסה.
 • עבודה עם הקפדה על כל כללי הבטיחות.
 • ציוד מתקדם ועדכני.

הודות לכל אלו תוכלו גם אתם ליהנות מביצועים מושלמים.

ניסור וקידוח בטון בבית שמש
שירותי ניסור וקידוח בטון בבית שמש
קבלו הצעת מחיר

לשירותי ניסור בטון צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

שאלות ותשובות על ניסור וקידוח בטון

 1. יישום דיוק גבוה: ניסור וקידוח בבטון מאפשרים ליישם דיוק גבוה ביצירת פתחים, חריצים או מובאות בבטון. זה חשוב במיוחד במקרים של עבודות מדויקות כמו חריצי חשמל או מערכות סניטריות.

 2. יעילות וזמן חסכוני: בשילוב עם כלי ניסור וקידוח מתקדמים, ניתן לבצע את התהליך בבטון בצורה מהירה ויעילה. זה מפחית את הזמן הנדרש לסיום העבודה ומפחית את העלויות הכוללות.

 3. ניתוח ותיקון מבנים: ניסור וקידוח בבטון מאפשרים גישה נוחה למבנים קיימים לצורך ניתוח, בדיקה ותיקון. זה יכול להיות שימושי במיוחד במבני תשתיות כמו צנרת מים או ביוב.

 1. ניסיון והיסטוריה: בדוק את ניסיון והיסטוריית החברה. חברה עם שנות ניסיון בתחום הניסור והקידוח בבטון עשויה להיות מומלצת יותר, מאחר ויש לה יכולת וניסיון לעסוק בפרויקטים מגוונים.

 2. רשיונות ותעודות: ודא שהחברה מחזיקה ברשיונות ובתעודות הדרושות לביצוע עבודות ניסור בטון. זה יכול לכלול רישיון בנייה, אישורי בטיחות וכדומה. כך תוכל לוודא את מקצועיותה ואמינותה של החברה.

 3. ציוד וטכנולוגיה: ודא שהחברה משתמשת בציוד ובטכנולוגיה מתקדמים. כלי עבודה מתקדמים ומערכות ניסור וקידוח מתקדמות עשויים לתרום לביצוע מהיר ודיוק יותר בפרויקט שלך.

 1. מקדחות חשמליות: מקדחות חשמליות הן כלים עם ראש מתכתי מגודר אשר מסובב במהירות גבוהה, יכול להכיל מספר סוגים שונים של מתאמים לניסור בטון. הם נפוצים בפרויקטים שבהם נדרשת יעילות ודיוק גבוהים.

 2. מקדחות בנזין: מקדחות בנזין הן כלים חזקים המשתמשים בקידוח על ידי תנועה סיבובית מהירה של ראש המקדחה. הן נחשבות לבחירה טובה לפרויקטים במקומות בהם אין גישה לחשמל או עבודה בסביבות מים.

 3. רטובות ניסור: רטובות הניסור הן כלי ניסור בטון הפועל באמצעות זרם זרימה של מים. הן מיועדות לניסור חומרי בניה קשים ומאפשרות ניסור מהיר וקל יותר בטון מוצק ואבן.

 1. ניסור בטון: ניסור בבטון הוא תהליך בו משתמשים בכלי ניסור כדי לגרום לקידוח או חתירת חומר הבטון. הכלי הניסור יכול להיות ראש מגודר שמסובב במהירות גבוהה או כריתות מתכתיות שנועדו לניסור חומרים מוקשים. ניסור בבטון משמש ליצירת פתחים, חריצים, מובאות ומבנים נוספים בחומר הבטון בצורה מדויקת ובעבודה נקיה.

 2. קידוח בטון: קידוח בבטון הוא תהליך בו משתמשים בכלי מקדח חד כדי לפרוץ ולהסיר חלק מהבטון במבנה. הכלים יכולים להיות כלים ידניים, כמו מקדחה או מקבץ, או כלים מכניים כמו מקדחת חשמלית או מקדחת בנזין. קידוח בטון משמש ליצירת חלונות, פתחים לדלפקים, מערכות סניטריות, צנרות ועוד.

 3. ניסור בטון: ניסור בבטון מתבצע במגוון יישומים בתחום הבנייה. לדוגמה, בבניית חומרי גלם כמו חומרי הבנייה והשיפוצים, הפתיחה של חלונות ודלתות בתשתיות, התקנת מערכות סניטריות וקופסאות חשמל, חריצות למערכות צנרת ומובאות, ויצירת קירות גורדים במבני עומק כמו חניונים תת קרקעיים.

 
 1. פעולה ותפקוד: ניסור בטון הוא תהליך שבו משתמשים בכלי ניסור עם ראש מתכתי מגודר או כריתות מתכתיות כדי לגרום לקידוח או חתירת חומר הבטון. מטרתו העיקרית היא ליצור פתחים, חריצים או מובאות בבטון בצורה מדויקת ונקיה. מניסור בבטון ניתן ליצור קידוחים דקים ומדויקים.

 2. כלים וציוד: ניסור בטון מתבצע בעזרת כלים כמו מקדחות חשמליות, מקדחות בנזין, ניסור וכריתות. מצד שני, משתמש בכלים חדים כמו מקדחות, מקבצים או מקדחות חשמליות. כלים אלו מיועדים לקידוח חומר הבטון ולהסרתו, בעיקולים, במידות ובצורות שונות.

 3. ניסור בבטון: ניסור בבטון מתבצע בדרך כלל עבור פרויקטים שמטרתם ליצור חריצים או פתחים מדויקים במבנה הבטון. לדוגמה, בעבודות חשמל בהן יש צורך בחריצים דקים למערכות חשמל או בעבודות תשתיות בהן יש צורך בפתחים דקים למערכות סניטריות. ניסור בבטון דורש דיוק גבוה כדי להבטיח שהפתחים יהיו במיקומם הנכון ובגובה המדויק.