ניסור והסרת קרניז בטון

ניסור קרניז בטון ע"י מכונת ניסור יהלום, לחיתוך מדויק. והסרתו באמצעות מנוף למניעת נזקים בהפלת הקרניז.
תוֹכֶן הָעִניָנִים

כאשר יש מסביב למבנה קרניז בטון לא פשוט להוריד אותו. וכאן נכנס השירות של ניסור קרניז בטון, מדובר בשירות של חיתוך בטון באמצעות מסור יהלום. ובאמצעות כלים נוספים כגון מנוף נוכל לבצע חיתוך מדויק של הקרניז, ולהסירו בקלות למכולת פינוי בטון.

אנו בחברת אלוני מתמחים בשירותים אלו של ניסור בטון ומעניקים שירות מקצועי. במחירים אטרקטיביים במיוחד. אם אתם צריכים להסיר קרניז מבטון, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי. ולקבל הצעת מחיר ללא שום התחייבות.

כדי לדעת יותר על ביצוע ניסור קרניזים תוכלו להמשיך לקרוא כאן בעמוד ↓

ניסור קרניז בטון

להצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-803-7996

איך מתבצעת העבודה של ניסור בטון ביהלום?

ישנן שתי טכניקות מקובלות לביצוע הניסור של הקרניז.

  • מסורי בטון – זוהי הטכניקה הראשונה המוכרת ביותר. מדובר במסורי בטון מיוחדים אשר בהם משתמשים לצורך החיתוך של הקרניז. המסור הוא מסור בנוי והוא מונע על ידי מנוע שאחראי על דיסק עגול ומשונן. הדיסק מצופה אף בשבבי יהלום מה שהופך את הדיסק לכלי רב עוצמה וכזה שמסוגל לבצע את הניוסר בצורה ישרה מאוד תוך שליטה מלאה על קו הניסור.
  • כבל יהלום – השימוש בכבל יהלום הוא לא שכיח והוא שמור רק למקרים נדירים. רק כאשר אין דרך אחרת לנתק את הבטון מהמבנה. לרוב מצמידים את הכבל לקו אותו רוצים לחתוך וכאשר מפעילים את המסור הכבל למעשה מסיר את הקרניז.

חשוב לדעת! כי כל העבודה הזו של ניסור הקרניז לא מסתיים עם הסרת הקרניז ממקומו. אלא שיש גם לתכנן מראש מה ייעשה עם הקרניז לאחר מכן. מה שעושים בדרך כלל זה קשירה של הקרניז למנוף מיוחד. כך שלאורך הניסור המנוף ממשיך לתמוך בקרניז שלא ייפול למטה. בעזרת המנוף מורידים אחר כך את הקרניז בצורה מבוקרת אל הקרקע ומרסקים אותו. כך מקלים למעשה על הפינוי שלו מהמקום.

ניסור והסרת קרניז בטון

ניסור והסרת קרניז בטון -אלוני

שאלות ותשובות בנושא ניסור קרניזים

המענה לשאלות שלכם. מטבע הדברים עולות שאלות רבות בכל מה שקשור באופן כללי לנושא הזה של עבודה עם בטון. ובאופן ספציפי בכל מה שקשור לנושא הזה של ניסור קרניז מבטון. אנחנו לשירותכם לכל שאלה ולכל בעיה. כאשר המומחים שלנו ייטיבו לבחור עבורכם את המענה הכי מתאים והכי מדויק לצרכים שלכם.

מה זה קרניז בטון?

לא כולם יודעים מה זה בעצם קרניז בטון. יש את הקרניז שנועד לעיצוב ועיטור של הבית כאשר מדובר בקרניז העשוי גבס אותו מתקינים מסביב לתקרה של הבית. זה לא הקרניז עליו אנחנו דנים כאן. הקרניז עליו אנחנו מדברים זה הקרניז העשוי בטון והוא נמצא בדרך כלל בקצה העליון של המבנה.

המטרה של הקרניז היא גם לענות על צורך עיצובי של המבנה. אך לרוב הקרניז נועד כדי שאפשר יהיה להתקין רעפים על גג המבנה, כדי לבנות מרפסות, ליצור יציאה אל הגג וכן הלאה. כאשר עולה רצון או צורך בהסרה של הקרניז חשוב להתייחס לכל העניין הזה במלוא הרצינות והאחריות. זאת משום שהקרניז שהוא למעשה עשוי בטון. הוא מרכיב מאוד חשוב מבחינה הנדסית ואי אפשר לבוא ביום בהיר ולהסיר אותו בהינף יד. הדבר עלול לפגום בחוזקו של המבנה ובבטיחותו.

מה צריך לעשות לפני שמנסרים את הקרניז?

בגלל שהפעולה עשויה להיות מאוד משמעותי למבנה, על כן לפני הכול חובה לפנות אל איש מקצוע מומחה מתחום ההנדסה. על מנת שהוא זה שיקבע האם אכן ישנה אפשרות לגעת בקרניז, לחתוך אותו, ליצור בו שינויים מתבקשים או אפילו הסיר אותו באופן מלא.

רק לאחר שיש את כל האישורים הנדרשים. ומתקבל אישור לביצוע העבודה, אפשר יהיה להתקדם לשלב הבא וזוהי הפנייה אל איש מקצוע מתחום זה של ניסור בטון. הניסור חייב להיעשות בדיוק על פי הכללים ובהתחשב בחוות דעתו של המהנדס. רק זה מה שיבטיח בסופו של דבר את התוצאות הכי טובות והכי יפות.

כמה עולה השירות של ניסור קרניז בטון?

ניסור בטון מחיר להסרת קרניז נקבע לפי גודל הקרניז ועובי הבטון. וגם לפי מורכבות הניסור. ניסור מורכב יותר מכל ניסור של קיר או משטח אחר. העבודה חייבת להיעשות בעזרת כלי מקצוע מתקדמים מתאימים, היא חייבת להתבצע בעזרת אנשי מקצוע שיש להם ניסיון בעבודה מהסוג הזה. וכל זה משפיע בעיקר על המחיר של הניסור בטון.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו עכשיו – 077-803-7996

 

היתרונות בחברת אלוני ניסור וקידוח בטון

אנחנו בחברת אלוני שמים דגש על עבודה מקצועית של צוות מיומן המבטיח ביצועים ברמה גבוהה ביותר. מה שמוביל לתוצאות איכותיות וטובות, תוצאות בטוחות וכאלה שיעניקו לכם גם מראה אסתטי ומושלם.

היתרונות שלנו:

  • בטיחות מעל הכול – זה כולל הכנה של השטח לקראת העבודה, מיגון בבגדי עבודה מתאימים לקראת העבודה וקשירה של הבטון לפני הניסור.
  • ניסיון רב שנים – של צוות מיומן שהתנסה בביצוע של עבודות רבות בתחום מה שמבטיח תוצאות איכותיות וטובות במיוחד.
  • שירות אדיב – אצלנו תקבלו שירות אישי ומקצועי.
  • מחירים אטרקטיביים – בלי קשר לרמה המקצועית של העבודה בפועל.

 

שירותי הניסור בטון של חברת אלוני:

אצלינו תוכלו למצוא את כל השירותים הנדרשים לניסור בטון. ניקח לדוגמא –

  • ניסור מרפסות בטון ניסור של מרפסת בטון זהו אתגר מורכב מאוד. המרפסת עשויה לרוב מבטון עבה במיוחד כאשר גם התנאים של המרפסת הם מורכבים מאוד. כל ניסור של מרפסת עלולה לערער את בטיחות המבנה ואף לגרום לנזקים חמורים לאנשים בסביבה. חברת אלוני מבצעת את הניסור בכלים מתקדמים, עם צוות מיומן ומנוסה. כאשר תוך זמן קצר המרפסת תהיה מנותקת ממקומה ומפונה מהשטח.
  • ניסור פרגולה מבטון ניסור של פרגולה העשויה בטון היא גם כן עבודה מורכבת המחייבת היערכות מראש. אי אפשר לבצע את העבודה בלי לבדוק היטב את השטח. ולוודא כי אין כל בעיה בטיחותית בניסור הפרגולה. חשוב לבחור בשיטת עבודה בטוחה ומתאימה שאכן תוביל לתוצאות הרצויות.
  • ניסור רצפת בטון ניסור של רצפה מבטון זהו ניסור שחייב להיעשות בצורה מקצועית. במיוחד כדי למנוע נזקים למבנה ולאנשים במקום. השיטה שתיבחר על ידי אנשי המקצוע הינה קריטית להצלחת המשימה.

חברת אלוני ניסור וקידוח בטון מבטיחה עבודה מקצועית של צוות המכיר היטב את כל אמצעי העבודה, יודע לתכנן את מהלך הניסור כמו גם את ריסוק הבטון המנוסר והפינוי שלו מהשטח.

עבודה כזו בהחל תעניק לכם ראש שקט ובטוח. כאשר תוך זמן עבודה קצר תתקבלנה התוצאות המושלמות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בעמוד צור קשר.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

הניסיון

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף

המקצועיות

אנו מבינים היטב את התחום לפרטי פרטים

השירות

שירות ועמידה בזמנים - השירות הטוב ביותר

מְעוּלֶה
מבוסס על 11 ביקורות
שי מנצוב
שי מנצוב
2023-05-07
עובד מקצועי ודייקן מרוצה מאוד ומחיר סביר בהחלט
ידידיה כהן
ידידיה כהן
2023-04-23
שירות חם עבודה יסודית והכי חשוב אמינות נהנתי מאוד ממליץ בחום
משה יצחק
משה יצחק
2023-04-18
תודה רבה צוות הכי טובים שהיו לי עבודה מעולה כמה פעמים לפני היו אצלי מנסרים ולא היו מקצועיים וגרמו לנזקים חברת אלוני מקצועיים תודה רבה רבה
Dina Ben Shushan
Dina Ben Shushan
2023-04-17
מקצוען
ליאת סויסה
ליאת סויסה
2023-04-17
ממליצה מאוד על אלוני ניסור אדם מקצועי אדיב ואחראי
הדס אלבלק
הדס אלבלק
2023-04-17
עבודה מקצועית!! והשירות מעל הכל!
אורי חיים מזור
אורי חיים מזור
2023-04-17
עובדה מהירה טובה ומדויקת
Ilay Kuzibardov
Ilay Kuzibardov
2023-04-17
שירות מדהים
Ofer Baram
Ofer Baram
2023-04-17
ספק הגון ישר בעל מקצוע מפעיל תהליכי עבודה מדויקים ונכונים ובבטיחות רבה כן ירבו שכמותו
יוסף סלמה
יוסף סלמה
2023-04-17
תודה על שירות נקי אמין ומקצועי, מרוצה מעל הגג
מאמרים והדרכות על ניסור בטון

חיתוך בטון עם דיסק

הצטרפו אלינו להכרות מעמיקה עם עולם החיתוך בבטון. במאמר זה, אנו מתמקדים בשילוב בין חיתוך בטון עם דיסק לניסור וקידוח, ומסבירים איך השילוב הזה משפר את איכות התוצאה ומקל על התהליך. נציג את השיטות המובילות בענף, ונדגיש מדוע חברת אלוני היא הבחירה הנכונה לחיתוך בטון מקצועי ואיכותי.

קרא עוד »