ניסור יהלום הכלי החם ביותר בעולם הבנייה והשיפוצים

ניסור יהלום זוכה להיות בכותרות מפני שהוא כלי מאוד שימושי בענף הבנייה והשיפוצים. מה זה הכלי הזה? איך משתמשים בו? ומתי צריך אותו? המשיכו לקרוא
תוֹכֶן הָעִניָנִים

יש כלים בעולם השיפוצים והבנייה, אך לא כולם זוכים להיות בכותרות. במאמר זה אנו רוצים שתכירו את הכלי שדווקא כן נמצא בכותרות, והמון זמן. ניסור יהלום הוא הכלי החם ביותר בעולם הבנייה והשיפוצים. למה כלי זה נמצא כל כך בכותרות? ומה השימוש בכלי הזה? המשיכו לקרוא

מהי מכונת ניסור יהלום

ניסור יהלום זה כלי המאפשר חיתוך מדויק ונקי בבטון. בכלי זה משתמשים כדי להסיר קירות בטון מכל סוג, גם אם זה בטון מזוין. אם למשל אתם רוצים לפתוח פתח חדש לחלון, אז בעזרת ניסור יהלום תוכלו לפתוח את הקיר בקלות. כמובן שצריך לדעת איך להשתמש בכלי הזה, ולא מדובר בכלי זול בכלל. המחיר של מכונת ניסור יהלום חדשה תעלה בסביבות – 200,000 ₪.

ניסור יהלום

תמונה של ניסור יהלום – אלוני ניסור וקידוח בטוןבעבר נהגו לשבור קירות בטון בעזרת פטישון, קונגו וכלים בסגנון הזה. אבל החיתוך או ההרס נעשו כמעט ללא שליטה, עם קושי לשמור על הדיוק. וכמובן עם צורך בביצוע שיפוצים ותיקונים לאחר העבודה. זה היה מייגע והיה מסובך אך לא היו דרכים אחרות. היום הכול כבר שונה. היום יש לנו את מסור היהלום. ובעזרתו ניתן לבצע את החיתוך הרצוי במיקום המדויק, בגודל הרצוי ובאופן הכי בטיחותי שרק יכול להיות.

היתרון המרכזי בניסור יהלום

בעזרת מסור היהלום אנחנו מסוגלים להגיע היום לביצועים מושלמים. החיתוך יהיה מדויק לפי המידות שסימנו על הקיר, וחיתוך יהיה חלק. בלי שיהיה כל צורך בביצוע תיקונים לאחר הניסור. ומיד לאחר החיתוך של הבטון ניתן להתקדם הלאה בביצוע העבודות. הודות לכך שאין כל צורך לתקן תקלות שאירעו במהלך העבודה.

» לקרוא יותר על היתרונות לעבודה עם מכונת ניסור יהלום

מסור יהלום – איך מבצעים בעזרתו את העבודה

מסור היהלום הוא כלי חזק מאוד. זהו מסור שמונע על ידי מנוע רב עוצמה. הלהב שלו הוא גם כן חד במיוחד והוא מצופה בשבבי יהלום כתושים. שמסוגל להתגבר על כל בטון בכל עובי ובכל הרכב.

את המסור מחברים אל הקיר באמצעות מסילה אותה קודחים לקיר. על המסילה מרכיבים את המנוע של המסור יהלום. ועל המנוע מחברים את הדיסק לפי הגודל הרצוי. ואז ניתן להתחיל בביצוע הניסור של הקיר, אבל כמובן לאחר שפעלנו בשמירה על ככלי הבטיחות. כמו למשל להרחיק אנשים מהמקום, להבין איך אנחנו הולכים להפיל את אלמנט הבטון. מאיזה צד מתחילים לנסר (בדרך כלל מלמטה – כדי שהקיר לא ינחת על המסור).

איך מתמחרים עבודות של ניסור יהלום

מחירון ניסור בטון נקבע בהתחשב בכמה וכמה פרמטרים.

עובי הבטון – העובי של הבטון עשוי להשתנות בכל סוג של עבודה. יש את הבטון הדק יחסית ויש את הבטון העבה. יש בטון בעובי של חצי מטר ואפילו יותר. ברור כי ככל שהבטון יהיה עבה יותר, הרי שהעבודה תהפוך להיות מורכבת יותר. זה ידרוש שימוש בכלים שונים וכך העבודה תתייקר.

אורך הניסור הדרוש – ככל שמדובר יהיה בניסור ארוך יותר, המחיר יעלה בהתאם. אך המחיר לכל מטר ניסור יהיה נמוך יותר ככל שמדובר יהיה בעבודה גדולה יותר.

הגישה למקום העבודה – לעיתים נדרש הניסור במקומות אשר אליהם הגישה היא מסובכת וקשה. במקרים כאלה יהיה צורך בשימוש במנוף או שימוש בטרקטורון או מחפרון זה גם כן מייקר את העלויות.

מי יבצע עבורכם את העבודה

אז הבנתם שזו הדרך וזה הכלי הכי נכון והכי מומלץ לביצוע החיתוך הרצוי. עם זאת, לא כל מי שאוחז בידיו מסור כזה הוא אכן זה שתוכלו לסמוך עליו בביצוע העבודה. כי ניסור בבטון מחייב בחירה נכונה של איש מקצוע בכלי הנכון, עבודה עם הכנה מוקדמת ומקצועית מראש כמו גם ביצוע מוקפד של אדם מומחה שצבר ניסיון בתחום. רק באופן כזה תוכלו ליהנות מתוצאות מושלמות!

השירות של חיתוך קירות במכונת הניסור ביהלום נקראת – ניסור בטון. רוצים להזמין שירותי של ניסור בטון? או לברר מחירים? חייגו עכשיו – 077-803-7996.

המחיר

אצלנו המחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד

הניסיון

אנו חברה מקצועית עם וותק של 20 שנה בענף

המקצועיות

אנו מבינים היטב את התחום לפרטי פרטים

השירות

שירות ועמידה בזמנים - השירות הטוב ביותר

מאמרים ניסור בטון
ניסור בכבל יהלום
מתי נצטרך ניסור בכבל יהלום

ניסור כבל יהלום הוא אחת השיטות המתקדמות והמדויקות ביותר בעולם הבנייה וההריסה. טכניקה זו מציעה פתרון ייחודי למצבים שבהם נדרש דיוק מרבי, רעש מינימלי ורעידות

קרא עוד »
חיתוך בטון עם דיסק

הצטרפו אלינו להכרות מעמיקה עם עולם החיתוך בבטון. במאמר זה, אנו מתמקדים בשילוב בין חיתוך בטון עם דיסק לניסור וקידוח, ומסבירים איך השילוב הזה משפר את איכות התוצאה ומקל על התהליך. נציג את השיטות המובילות בענף, ונדגיש מדוע חברת אלוני היא הבחירה הנכונה לחיתוך בטון מקצועי ואיכותי.

קרא עוד »
בטון דקורטיבי
מהו בטון דקורטיבי?

עד היום היה ברור ומוסכם על כולם כי בטון הוא חומר שנועד למטרות קונסטרוקציה ובנייה. בשנים האחרונות קבל הבטון שימושים נוספים כאשר מדובר בבטון הדקורטיבי.

קרא עוד »